@mekston To samo mówią o Kuleszy. Jego największą siłą jest brak publicznych wystąpień, a na Euro również będzie musiał się pojawić. Niestety alkoholowe wygibasy w rytm disco polo nie przekładają się na lepsze zarządzanie PZPN-em. Próba wprowadzenia jego innowacyjnych rozwiązań do polskiego systemu po prostu musi zakończyć się niepowodzeniem. Znam tego samego analityka, więc również mam jakieś pojęcie.
@Kgorecki2500 Po pierwsze on to wymienił jako jeden z punktów, a nie priotytet. Po drugie siły zbrojne na całym świecie zaczęły dostosowywać umundurowanie do kobiet, więc to nie jest jakiś głupi wymysł ministra. A jeśli chodzi o argument, że w wojsku nie ma być wygodnie to jest on bardzo słaby. Wiadomo, że w wojsku nie będzie jak w Hiltonie, ale mundur który ogranicza ruchy i jest niewygodny zmniejsza wydajność żołnierza.
@Szklaner Ta babka startuje z listy Konfy w wyborach do europarlamentu i jest rzecznikiem KKP Brauna, więc nic dziwnego :) @Kgorecki2500 Nie wiem co jest takiego dziwnego w dostosowaniu munduru do płci żołnierza. Kobiety są inaczej zbudowane od mężczyzn, więc standardowy mundur może być po prostu niewygodny.
4
@NeroTFP1 @Bobo25 Złote Piaski, dziewczyny w bikini kto by się tam pracą zajmował :)
3
@Coutinho007 No wiadomo Blitzkrieg i do przodu!
8
@Stinger_ Na Twoim miejscu ukrył bym się w bunkrze. Ambasada argentyńska już odpala silnik w swoim czołgu :)
11
Hansi Flick odmieni Barcelonę w mig ;)
0
@VegetaPolska Jak nasi wygrają igrzyska to wtedy doównają tamtej Brazylii
2
@Popitek12 Sos sojowy, wasabi i marynowany imbir
1
@Encore A ile asyst ma ten Turek?
1
@tristan87 Bo bebzol ciągnie go do przodu
0
@MesQueUnClub96 Bo to następca Mazepina. Przynajmniej jest ciekawie, bo nigdy nie wiadomo co taki kierowca odwali :)
1
@Pawel13sz A ja słyszałem że to był Currywurst i słychać było głośne jaaa :)
2
@Arden Ten cały Oppenheimer to kopalnia memów :)
0
@Nazio_87 Ten to ma parcie na szkło XD
0
@MesQueUnClub96 Oby to był Shinkansen, a nie stary skład PKP do Koziej Wólki ;)
1
Takie tam morskie opowieści :)
1
@NeroTFP1 Poza wymienionymi przez Ciebie "Procesem" i "Dżumą", "Jądro Ciemności" Josepha Conrada i "Pamiętniki" Jana Chryzostoma Paska
1
@mekston To samo mówią o Kuleszy. Jego największą siłą jest brak publicznych wystąpień, a na Euro również będzie musiał się pojawić. Niestety alkoholowe wygibasy w rytm disco polo nie przekładają się na lepsze zarządzanie PZPN-em. Próba wprowadzenia jego innowacyjnych rozwiązań do polskiego systemu po prostu musi zakończyć się niepowodzeniem. Znam tego samego analityka, więc również mam jakieś pojęcie.
1
@blakkudium Coś czuję, że będzie podrygiwał w rytm italo disco do białego rana :)
3
No cóż piękna Atalanta upolowała stadko Aptekarzy ;)
1
@Michael24 To zależy np. Dembele był tak dyskretny, że kumple z drużyny dowiedzieli się o jego ślubie po fakcie ;)
1
https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/obowiazkowy-quiz-dla-fanow-militariow-2020-jest-nie-do-zdobycia/s4ycyxb
Są tu jacyś znawcy militariów? Ja wyłożyłem się na jednym i mam 19/20 :)
2
@MOLESTA Teraz akurat Król :)
2
@Kgorecki2500 Po pierwsze on to wymienił jako jeden z punktów, a nie priotytet. Po drugie siły zbrojne na całym świecie zaczęły dostosowywać umundurowanie do kobiet, więc to nie jest jakiś głupi wymysł ministra. A jeśli chodzi o argument, że w wojsku nie ma być wygodnie to jest on bardzo słaby. Wiadomo, że w wojsku nie będzie jak w Hiltonie, ale mundur który ogranicza ruchy i jest niewygodny zmniejsza wydajność żołnierza.
3
@Szklaner Ta babka startuje z listy Konfy w wyborach do europarlamentu i jest rzecznikiem KKP Brauna, więc nic dziwnego :)
@Kgorecki2500 Nie wiem co jest takiego dziwnego w dostosowaniu munduru do płci żołnierza. Kobiety są inaczej zbudowane od mężczyzn, więc standardowy mundur może być po prostu niewygodny.
0
@JohnnySilverhand Obyś miał rację. Słabszy Real to lepszy Real ;)
0
@Jarema2000 Zza krzaków wyglądałeś, czy jakoś inaczej wyglądało to delikatne podglądanie? :)
1
@MesQueUnClub96 Masz słabość do Pana Kłeczka? ;)
3
@Popitek12 Dla mnie Olimpiada i nasze reprezentacje siatkarskie.
0
@aspr1me @FcPortoFan1999 Xavi - hiszpański Gonçalo Feio
1
@bartas97 Nie ma szans. Tylko Legia może powalczyć. Reszta to cieniasy
1
@blakkudium
A to jego ulubiony imprezowy utwór :)