Nie dla Bernardo Silvy! Nie dość, że byłby drogi to jeszcze powolny i nie do końca potrzebny. Zdecydowanie bardziej wolę Nico i jakiegoś defensywnego pomocnika.
@Lucyfffer Czas szybko mija. Klopp odszedł z BVB w 2015 roku. Od mistrzostwa z 2012 r. wiele razy było blisko, ale ostatecznie nie dali rady. W poprzednim sezonie brakowało im do zwycięstwa tylko 3 pkt u siebie z Mainz i zremisowali...
@ToWinaSedziego Ogólnie Rzym wymyślił freak-fighty ;) Te wszystkie walki typu chrześcijanie vs lwy, gladiatorzy , a nawet bitwy morskie odgrywane na amfiteatrach. Trzeba przyznać, że mieli ogromny rozmach
@bartas97 Nie wiem jaki będzie wynik, ale w Dortmundzie jest wielka mobilizacja. Już nie mogę się doczekać tej wielkiej żółtej ściany. Myślę, że będzie to dobre widowisko.
Mikrokropka to jedna z najpopularniejszych technik szpiegowskich wykorzystywanych do prowadzenia ukrytej komunikacji. Posługiwano się nią już podczas wojny francusko-pruskiej (1870-71). Oczywiście szpiedzy do ich wytworzenia z reguły posługiwali się specjalnymi aparatami, ale dosyć łatwo można zrobić to samodzielnie:
@SuperPatsonFCB A ci pseudokibice Legii to już w ogóle mają ujemne IQ. Ten mecz w ogóle ich nie dotyczy, a się napinają. Mam nadzieję, że jak kogoś zaczepią to zostaną szybko sprowadzeni do parteru.
1
@Hindus Frikandel?
0
@Safrani Ciekawe kiedy zmieni dostawcę oliwy z oliwek na Biedronkę XD
1
@michaleu Powinien jeszcze coś jej ugotować. W końcu po tylu latach "Kuchni Mistrzów" musiał się czegoś nauczyć ;)
3
@John_Doe Za walkę z rasizmem XD
0
@ranger3120 Jak wczoraj Kobel
0
@Kinginiesta Akurat miesiąc przed Euro odpalił żeby pogrążyć drużynę Probierza :)
3
https://zapodaj.net/plik-7uMl1i9IpB
Ach Ci Czesi ;) Tak samo jak świeże pieczywo, na które Czesi mówią čerstvý chléb
0
@tristan87 Osiedle jak z takiego porypanego filmu pt. "Vivarium".
0
@MesQueUnClub96 Dokładnie. Heja BVB!
2
@MesQueUnClub96 A co stało się z twoim Unionem?
1
@BorzyKrzys Mieliśmy Pana od wulkanów @Sulimo a teraz mamy eksperta od tornad :) Ale to dobrze bo zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć.
3
Nie dla Bernardo Silvy! Nie dość, że byłby drogi to jeszcze powolny i nie do końca potrzebny. Zdecydowanie bardziej wolę Nico i jakiegoś defensywnego pomocnika.
1
@FcPortoFan1999 Żeby rozśmieszyć ich obronę i bramkarza? ;)
1
@Radioactive9705 Brzydal! ;)
0
@Lucyfffer Czas szybko mija. Klopp odszedł z BVB w 2015 roku. Od mistrzostwa z 2012 r. wiele razy było blisko, ale ostatecznie nie dali rady. W poprzednim sezonie brakowało im do zwycięstwa tylko 3 pkt u siebie z Mainz i zremisowali...
1
@ToWinaSedziego Ogólnie Rzym wymyślił freak-fighty ;) Te wszystkie walki typu chrześcijanie vs lwy, gladiatorzy , a nawet bitwy morskie odgrywane na amfiteatrach. Trzeba przyznać, że mieli ogromny rozmach
2
@semafor Czerwony hat trick XD
0
https://www.reddit.com/r/ManorLords/comments/1cgf971/my_city_so_far_1500_inhabitants/
Niezłe jest to Manor Lords pod względem grafiki. No i oczywiście ogromny szacun dla twórcy. Grał ktoś już?
0
@bartas97 Nie wiem jaki będzie wynik, ale w Dortmundzie jest wielka mobilizacja. Już nie mogę się doczekać tej wielkiej żółtej ściany. Myślę, że będzie to dobre widowisko.
0
@Borneo Nie dziwię się tym niezdecydowanym, bo to wybór pomiędzy dżumą a cholerą.
1
@Popitek12 Nie, bo to przymuł straszny i nie da się go słuchać. Niech lepiej zostanie w tym swoim sacrum i da zwykłym ludziom żyć :)
0
Mikrokropka to jedna z najpopularniejszych technik szpiegowskich wykorzystywanych do prowadzenia ukrytej komunikacji. Posługiwano się nią już podczas wojny francusko-pruskiej (1870-71). Oczywiście szpiedzy do ich wytworzenia z reguły posługiwali się specjalnymi aparatami, ale dosyć łatwo można zrobić to samodzielnie:
Ogólnie polecam ten kanał.
4
To dzisiaj Hurricane i Tuchel zdemolują Real na Alianz Arena :)
0
@messi564 Fallout Shelter, Chess.com, Asphalt 9
6
https://streamable.com/9o0qq2
Z cyklu będzie Pan zadowolony ;) Dobra robota @Luciano99 @Deviler i @Kessie !
2
@Popitek12 czyli twoja miłość w jej ojczystym języku to ἀγάπη - agape :)
1
@Linghunter88 W sumie masz rację :)
0
@SuperPatsonFCB A ci pseudokibice Legii to już w ogóle mają ujemne IQ. Ten mecz w ogóle ich nie dotyczy, a się napinają. Mam nadzieję, że jak kogoś zaczepią to zostaną szybko sprowadzeni do parteru.
0
@SuperPatsonFCB Też jadę, ale mam akurat miejsca w sektorze Pogoni. Oby Ci kretyni nie zablokowali wejścia...
1
Saka jednak jest zajefajny. Co za talent!