1

@Hindus Frikandel?

0

@Safrani Ciekawe kiedy zmieni dostawcę oliwy z oliwek na Biedronkę XD

1

@michaleu Powinien jeszcze coś jej ugotować. W końcu po tylu latach "Kuchni Mistrzów" musiał się czegoś nauczyć ;)

3

@John_Doe Za walkę z rasizmem XD

0

@ranger3120 Jak wczoraj Kobel

0

@Kinginiesta Akurat miesiąc przed Euro odpalił żeby pogrążyć drużynę Probierza :)

3

https://zapodaj.net/plik-7uMl1i9IpB
Ach Ci Czesi ;) Tak samo jak świeże pieczywo, na które Czesi mówią čerstvý chléb

0

@tristan87 Osiedle jak z takiego porypanego filmu pt. "Vivarium".

0

@MesQueUnClub96 Dokładnie. Heja BVB!

2

@MesQueUnClub96 A co stało się z twoim Unionem?

1

@BorzyKrzys Mieliśmy Pana od wulkanów @Sulimo a teraz mamy eksperta od tornad :) Ale to dobrze bo zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć.

3

Nie dla Bernardo Silvy! Nie dość, że byłby drogi to jeszcze powolny i nie do końca potrzebny. Zdecydowanie bardziej wolę Nico i jakiegoś defensywnego pomocnika.

1

@FcPortoFan1999 Żeby rozśmieszyć ich obronę i bramkarza? ;)

1

@Radioactive9705 Brzydal! ;)

0

@Lucyfffer Czas szybko mija. Klopp odszedł z BVB w 2015 roku. Od mistrzostwa z 2012 r. wiele razy było blisko, ale ostatecznie nie dali rady. W poprzednim sezonie brakowało im do zwycięstwa tylko 3 pkt u siebie z Mainz i zremisowali...

1

@ToWinaSedziego Ogólnie Rzym wymyślił freak-fighty ;) Te wszystkie walki typu chrześcijanie vs lwy, gladiatorzy , a nawet bitwy morskie odgrywane na amfiteatrach. Trzeba przyznać, że mieli ogromny rozmach

2

@semafor Czerwony hat trick XD

0

https://www.reddit.com/r/ManorLords/comments/1cgf971/my_city_so_far_1500_inhabitants/
Niezłe jest to Manor Lords pod względem grafiki. No i oczywiście ogromny szacun dla twórcy. Grał ktoś już?

0

@bartas97 Nie wiem jaki będzie wynik, ale w Dortmundzie jest wielka mobilizacja. Już nie mogę się doczekać tej wielkiej żółtej ściany. Myślę, że będzie to dobre widowisko.

0

@Borneo Nie dziwię się tym niezdecydowanym, bo to wybór pomiędzy dżumą a cholerą.

1

@Popitek12 Nie, bo to przymuł straszny i nie da się go słuchać. Niech lepiej zostanie w tym swoim sacrum i da zwykłym ludziom żyć :)

0

Mikrokropka to jedna z najpopularniejszych technik szpiegowskich wykorzystywanych do prowadzenia ukrytej komunikacji. Posługiwano się nią już podczas wojny francusko-pruskiej (1870-71). Oczywiście szpiedzy do ich wytworzenia z reguły posługiwali się specjalnymi aparatami, ale dosyć łatwo można zrobić to samodzielnie:


Ogólnie polecam ten kanał.

4

To dzisiaj Hurricane i Tuchel zdemolują Real na Alianz Arena :)

0

@messi564 Fallout Shelter, Chess.com, Asphalt 9

6

https://streamable.com/9o0qq2
Z cyklu będzie Pan zadowolony ;) Dobra robota @Luciano99 @Deviler i @Kessie !

2

@Popitek12 czyli twoja miłość w jej ojczystym języku to ἀγάπη - agape :)

1

@Linghunter88 W sumie masz rację :)

0

@SuperPatsonFCB A ci pseudokibice Legii to już w ogóle mają ujemne IQ. Ten mecz w ogóle ich nie dotyczy, a się napinają. Mam nadzieję, że jak kogoś zaczepią to zostaną szybko sprowadzeni do parteru.

0

@SuperPatsonFCB Też jadę, ale mam akurat miejsca w sektorze Pogoni. Oby Ci kretyni nie zablokowali wejścia...

1

Saka jednak jest zajefajny. Co za talent!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?