Tielemansa ściągnąłem do FC Porto i na razie nie chcą mi sprzedać. Mam jednego wychowanka Porto ,którego sam znalazłem i teraz w Barcy ma 81 ovrl.Ma drybling 99 i z 84 szybkości biegu.
Fajnie tylko to jest skład dla PSG lub Man City. Mnóstwo kasy na transfery i mało wychowanków. Ja bardziej zajmuję się wychowankami i nie kupuję całego składu ;)
Tych obrońców to Komputer kupił. Jak przeszedłem to ich zostawiłem. Atak mam taki : Dybala 93 Jesus 87 Iheanacho 87 Messi 87 Suarez 86. Messi strasznie słabnie tak jak Suarez. Ney'a klub sprzedał bo nie chciał kontraktu podpisać. Dawałem nawet pół miliona a on mówił chcę odejść i teraz gra w Liverpoolu.Szkoda bo miał 95 ovrl ale nie dało się go zatrzymać ;( Zarząd chciał go do Realu Madryt sprzedać ale się nie zgadzałem z wiadomych względów. Real nie ma już Ronaldo ale mają Martiala,Manolasa itp.
W karierze mam 2 sezony w FC Porto i teraz kończę drugi sezon Barcą więc teraz mam czwarty sezon.
Kovalenko już był bo jak byłem w Porto to Barca go kupiła. W obronie mam Mangalę,Sokratisa,Umtitiego,Marquinhosa, jakiegoś juniora,Albę i Perdomo nwm kto to ale się sprawdza na PO.
Jeśli jakiś piłkarz będzie chciał odejść z powodu tęsknoty za domem to wystaw go na wypożyczenie i od razu odwołaj wypożyczenie. Zapłacisz karę ale zawodnik będzie nagle zadowolony. Gomesa tak odzyskałem ;)
A Gomesem piękne bramki strzelam. Ostatnio z przed pola karnego Realu strzeliłem w poprzeczkę i piłka wpadła do bramki. Też z przewrotki parę razy strzelam.
Aha czyli teraz są treningi. Niewiedziałem. Jeśli chodzi o cele menedżera to ja mam zwiększyć wartość klubu o 10% w ciągu dwóch sezonów,zarobić 200 mln na koszulkach i gadżetach i wytrenować 10 juniorów z ovrl 70 o dziesięć punktów. Ogólnie to tylko taki bajer. Cele same się wypełniają tylko trzeba ściągać dobrych zawodników,rozwijać młodzież i wygrywać mecze. Po prostu mam więcej kasy jak wypełnię cele i na tym się kończy.
1
Chyba nie są znane. Ea publikuje ovrl miesiąc lub dwa przed premierą.Chyba ,że jakiś przeciek nastąpił ,ale o nim nic nie wiem.
1
Sorry nie zrozumiałem za bardzo twojego posta;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wtedy miałeś szczęście bo Messi utrzymał ovrl ,a u mnie ciągle traci.
0
U mnie jeden zaraz wywali Masipa.
0
Napiszę Ci jak będę grał ,bo nie pamiętam ile on ma.
0
Tielemansa ściągnąłem do FC Porto i na razie nie chcą mi sprzedać. Mam jednego wychowanka Porto ,którego sam znalazłem i teraz w Barcy ma 81 ovrl.Ma drybling 99 i z 84 szybkości biegu.
0
Fajnie tylko to jest skład dla PSG lub Man City. Mnóstwo kasy na transfery i mało wychowanków. Ja bardziej zajmuję się wychowankami i nie kupuję całego składu ;)
0
Jeśli chodzi o pewniaka to na pewno Kurzawa i Shaw.
0
Polecam stronę sofifa.com tam możesz znaleźć zawodników z dużym potencjałem aktualizowanych co miesiąc.
0
Kurzawa,Gaya,Theo Fernandez,Shaw.
0
Zapomniałem ,że mam jeszcze Digne ,Vidala i Pique.
0
Dałem na wypożyczenie ale nikt się nie zgłosił.
0
Mi sprzedali Paco niestety.
0
Pis,Andrut,nic( z polskich drużyn tylko Pogoń Szczecin). Wiesz ,że zaraz może rozpętać się gównoburza?
0
Tych obrońców to Komputer kupił. Jak przeszedłem to ich zostawiłem. Atak mam taki : Dybala 93 Jesus 87 Iheanacho 87 Messi 87 Suarez 86. Messi strasznie słabnie tak jak Suarez. Ney'a klub sprzedał bo nie chciał kontraktu podpisać. Dawałem nawet pół miliona a on mówił chcę odejść i teraz gra w Liverpoolu.Szkoda bo miał 95 ovrl ale nie dało się go zatrzymać ;( Zarząd chciał go do Realu Madryt sprzedać ale się nie zgadzałem z wiadomych względów. Real nie ma już Ronaldo ale mają Martiala,Manolasa itp.
0
W karierze mam 2 sezony w FC Porto i teraz kończę drugi sezon Barcą więc teraz mam czwarty sezon.
Kovalenko już był bo jak byłem w Porto to Barca go kupiła. W obronie mam Mangalę,Sokratisa,Umtitiego,Marquinhosa, jakiegoś juniora,Albę i Perdomo nwm kto to ale się sprawdza na PO.
0
Jeśli jakiś piłkarz będzie chciał odejść z powodu tęsknoty za domem to wystaw go na wypożyczenie i od razu odwołaj wypożyczenie. Zapłacisz karę ale zawodnik będzie nagle zadowolony. Gomesa tak odzyskałem ;)
0
A Gomesem piękne bramki strzelam. Ostatnio z przed pola karnego Realu strzeliłem w poprzeczkę i piłka wpadła do bramki. Też z przewrotki parę razy strzelam.
0
W pomocy mam D.Suareza, Kovalenkę i Gomesa.
Mają takie ovrl: 86,87,90
0
Racja. Ale raczej nie wywalą mnie jak tego nie wypełnię?
Mam narazie 3 takich...
0
Tak tak Real przegrał! Gracias Blanquinegros!!!
0
Aha czyli teraz są treningi. Niewiedziałem. Jeśli chodzi o cele menedżera to ja mam zwiększyć wartość klubu o 10% w ciągu dwóch sezonów,zarobić 200 mln na koszulkach i gadżetach i wytrenować 10 juniorów z ovrl 70 o dziesięć punktów. Ogólnie to tylko taki bajer. Cele same się wypełniają tylko trzeba ściągać dobrych zawodników,rozwijać młodzież i wygrywać mecze. Po prostu mam więcej kasy jak wypełnię cele i na tym się kończy.
0
Jak grasz na X360 to nie masz treningów. Trochę słabo ale pewnie da się grać
0
Xavi jak już ;)
0
Mógłbym grać na klasie światowej ale jestem do bani w obronie.
0
Ja gram na zawodowcu i na ps4.
0
A tak z ciekawości na jakim poziomie trudności grasz ?
0
Dudek nie grał na początku XX wieku ,a na początku XXI wieku;)
0
Raczej nie będziesz nim zawiedziony. Gość ma 196cm wzrostu i całkiem nieźle się rozwija.