1

Chyba nie są znane. Ea publikuje ovrl miesiąc lub dwa przed premierą.Chyba ,że jakiś przeciek nastąpił ,ale o nim nic nie wiem.

1

Sorry nie zrozumiałem za bardzo twojego posta;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wtedy miałeś szczęście bo Messi utrzymał ovrl ,a u mnie ciągle traci.

0

U mnie jeden zaraz wywali Masipa.

0

Napiszę Ci jak będę grał ,bo nie pamiętam ile on ma.

0

Tielemansa ściągnąłem do FC Porto i na razie nie chcą mi sprzedać. Mam jednego wychowanka Porto ,którego sam znalazłem i teraz w Barcy ma 81 ovrl.Ma drybling 99 i z 84 szybkości biegu.

0

Fajnie tylko to jest skład dla PSG lub Man City. Mnóstwo kasy na transfery i mało wychowanków. Ja bardziej zajmuję się wychowankami i nie kupuję całego składu ;)

0

Jeśli chodzi o pewniaka to na pewno Kurzawa i Shaw.

0

Polecam stronę sofifa.com tam możesz znaleźć zawodników z dużym potencjałem aktualizowanych co miesiąc.

0

Kurzawa,Gaya,Theo Fernandez,Shaw.

0

Zapomniałem ,że mam jeszcze Digne ,Vidala i Pique.

0

Dałem na wypożyczenie ale nikt się nie zgłosił.

0

Mi sprzedali Paco niestety.

0

Pis,Andrut,nic( z polskich drużyn tylko Pogoń Szczecin). Wiesz ,że zaraz może rozpętać się gównoburza?

0

Tych obrońców to Komputer kupił. Jak przeszedłem to ich zostawiłem. Atak mam taki : Dybala 93 Jesus 87 Iheanacho 87 Messi 87 Suarez 86. Messi strasznie słabnie tak jak Suarez. Ney'a klub sprzedał bo nie chciał kontraktu podpisać. Dawałem nawet pół miliona a on mówił chcę odejść i teraz gra w Liverpoolu.Szkoda bo miał 95 ovrl ale nie dało się go zatrzymać ;( Zarząd chciał go do Realu Madryt sprzedać ale się nie zgadzałem z wiadomych względów. Real nie ma już Ronaldo ale mają Martiala,Manolasa itp.

0

W karierze mam 2 sezony w FC Porto i teraz kończę drugi sezon Barcą więc teraz mam czwarty sezon.
Kovalenko już był bo jak byłem w Porto to Barca go kupiła. W obronie mam Mangalę,Sokratisa,Umtitiego,Marquinhosa, jakiegoś juniora,Albę i Perdomo nwm kto to ale się sprawdza na PO.

0

Jeśli jakiś piłkarz będzie chciał odejść z powodu tęsknoty za domem to wystaw go na wypożyczenie i od razu odwołaj wypożyczenie. Zapłacisz karę ale zawodnik będzie nagle zadowolony. Gomesa tak odzyskałem ;)

0

A Gomesem piękne bramki strzelam. Ostatnio z przed pola karnego Realu strzeliłem w poprzeczkę i piłka wpadła do bramki. Też z przewrotki parę razy strzelam.

0

W pomocy mam D.Suareza, Kovalenkę i Gomesa.
Mają takie ovrl: 86,87,90

0

Racja. Ale raczej nie wywalą mnie jak tego nie wypełnię?

Mam narazie 3 takich...

0

Tak tak Real przegrał! Gracias Blanquinegros!!!

0

Aha czyli teraz są treningi. Niewiedziałem. Jeśli chodzi o cele menedżera to ja mam zwiększyć wartość klubu o 10% w ciągu dwóch sezonów,zarobić 200 mln na koszulkach i gadżetach i wytrenować 10 juniorów z ovrl 70 o dziesięć punktów. Ogólnie to tylko taki bajer. Cele same się wypełniają tylko trzeba ściągać dobrych zawodników,rozwijać młodzież i wygrywać mecze. Po prostu mam więcej kasy jak wypełnię cele i na tym się kończy.

0

Jak grasz na X360 to nie masz treningów. Trochę słabo ale pewnie da się grać

0

Xavi jak już ;)

0

Mógłbym grać na klasie światowej ale jestem do bani w obronie.

0

Ja gram na zawodowcu i na ps4.

0

A tak z ciekawości na jakim poziomie trudności grasz ?

0

Dudek nie grał na początku XX wieku ,a na początku XXI wieku;)

0

Raczej nie będziesz nim zawiedziony. Gość ma 196cm wzrostu i całkiem nieźle się rozwija.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?