Mi się gra coraz lepiej. Chyba zwiększę poziom trudności na kl.światowa bo miażdzę Real 3:1 na luzie:) Teraz liga wygląda tak: 1.Barca 51 pkt 2.Malaga 50 pkt 3.Real 38 pkt. Podoba mi się to ;)
U mnie w karierze po 11 kolejkach Real Madryt zajmuje 10 miejsce ;). O majstra malczę z Atleti,Bilbao i z Sevillą.Nawet Sociedad jest wyżej od Realu. Ja zajmuję pierwsze miejsce i mam tyle samo pkt ile Atleti i Bilbao ,ale mam lepszy bilans bramkowy.
Wiem i dzięki bo miałeś lekki wpływ na niego bo doradziłeś mi Jedvaja;) Uwielbiam grać tym składem bo lubię szybkie akcje. Krótkie szybkie podania i czasem prostopadłe do szybkiego jak torpeda Iheanacho.
Na ławce rezerwowych: Kovalenko(87) Digne(84) Messi(85) Donnarumma (86 i rośnie) Rodriguez (83 mój wychowanek z Porto i 99 dryblingu) Rafinha (85) Czasem też Perdomo (80)
Mi tam pasuje bo dobrze mi się nim gra ,a poza tym zajmumanie dobrego gracza Realowi smakuje wyśmienicie;) Teraz mam taki skład: Lottin(83)22 lata Iheanacho(86) Dybala(92) D.Suarez(87) Asensio(89) Gomes(90)
Bronn(80) ale ma 97 szybkości biegu i 90 przyspieszenia i dużo dryblingu. To jest ten wychowanek Lyonu Marquinhos (88) Umtitti(87) Jedvaj(85) Ter Stegen (88)
Mówiłem ,że dobry ;) Właśnie przeczytałem ,że muszę robić dobre transfery by podnieść wartość klubu o 10 % i chcę kupić Lottina,jakiegoś PO może tego Henrichsa i może Asensio,Brandta albo kogoś innego by był zmiennikiem dla Kovalenki.
Ja odpadłem w 1/2 lm z Arsenalem w karnych i w finale Arsenal grał z Realem. Wygrałem za to La Ligę,Puchar Króla,Superpuchar europy i Superpuchar Hiszpanii. W finale PK wygrałem z Valencią CF 2:1 strzelając Dybalą w 87 minucie zwycięskiego gola.
0
Mi się gra coraz lepiej. Chyba zwiększę poziom trudności na kl.światowa bo miażdzę Real 3:1 na luzie:) Teraz liga wygląda tak: 1.Barca 51 pkt 2.Malaga 50 pkt 3.Real 38 pkt. Podoba mi się to ;)
0
89 i rośnie.Gram tradycyjnym 4-3-3 lub 4-3-2-1.
0
Jedvaj z Iheanacho przy kontrach miażdżą wszystkich.
0
Narazie tylko Atleti jest zagrożeniem bo Bilbao na luzie 3:1 pokonałem. Asensio asystował dwa razy.
0
U mnie w karierze po 11 kolejkach Real Madryt zajmuje 10 miejsce ;). O majstra malczę z Atleti,Bilbao i z Sevillą.Nawet Sociedad jest wyżej od Realu. Ja zajmuję pierwsze miejsce i mam tyle samo pkt ile Atleti i Bilbao ,ale mam lepszy bilans bramkowy.
0
Niezły skład;) Ja nie mam już Iniesty bo po wygraniu PK zakończył karierę.
0
Podasz swój skład?
0
Wiem i dzięki bo miałeś lekki wpływ na niego bo doradziłeś mi Jedvaja;) Uwielbiam grać tym składem bo lubię szybkie akcje. Krótkie szybkie podania i czasem prostopadłe do szybkiego jak torpeda Iheanacho.
0
Wiem ,że mało wychowanków ale jeszcze są za słabi by być w pierwszym składzie.Jak będą się nadawać to zrobię skład z nimi i Ci pokażę.
0
Tak dokładnie 80. Sprawdzałem parę razy z niedowierzaniem.
0
W lidze Athletic Bilbao zaczyna dominować nawet nad Realem bo świetne transfery robią i miażdżą wszystkich oprócz mnie.
0
Więcej nie kupuję bo mam zaje.. juniorów i muszę ich rozwijać.
0
Na ławce rezerwowych: Kovalenko(87) Digne(84) Messi(85) Donnarumma (86 i rośnie) Rodriguez (83 mój wychowanek z Porto i 99 dryblingu) Rafinha (85) Czasem też Perdomo (80)
0
Jesus jest w rezerwach bo ma poważną kontuzję 2 miechy w plecy.
0
Mi tam pasuje bo dobrze mi się nim gra ,a poza tym zajmumanie dobrego gracza Realowi smakuje wyśmienicie;) Teraz mam taki skład: Lottin(83)22 lata Iheanacho(86) Dybala(92) D.Suarez(87) Asensio(89) Gomes(90)
Bronn(80) ale ma 97 szybkości biegu i 90 przyspieszenia i dużo dryblingu. To jest ten wychowanek Lyonu Marquinhos (88) Umtitti(87) Jedvaj(85) Ter Stegen (88)
0
Mówiłem ,że dobry ;) Właśnie przeczytałem ,że muszę robić dobre transfery by podnieść wartość klubu o 10 % i chcę kupić Lottina,jakiegoś PO może tego Henrichsa i może Asensio,Brandta albo kogoś innego by był zmiennikiem dla Kovalenki.
0
On jest Ls i na Ps też powinien sobie poradzić.
0
34 u mnie (15 znaków)
0
Sprzedałem Rakiticia i Golovina bo Rakieta był zbyt wolny dla mnie ,a Golovin sam chciał odejść i nie podobał mi się jego styl gry.
0
U mnie Iniesta,L.Suarez i Pique chcą zakończyć karierę.
0
Dzięki chyba wezmę Jedvaja lub Henrichsa:)
0
Porzednią LM wygrałem z Bayernem w karnych 6:5.
0
Ja odpadłem w 1/2 lm z Arsenalem w karnych i w finale Arsenal grał z Realem. Wygrałem za to La Ligę,Puchar Króla,Superpuchar europy i Superpuchar Hiszpanii. W finale PK wygrałem z Valencią CF 2:1 strzelając Dybalą w 87 minucie zwycięskiego gola.
0
Spróbuj Lottina z AS Monaco na ls.
0
Jak masz paragon to możesz oddać.
0
A PSG u mnie ma uwaga.. 400 mln na transfery;) Masakra
0
Tylko jakiegoś PO potrzebuję bo z Douglasem i Perdomo za daleko nie zajadę ,a za Bellerina chcą 50 mln.Masz jakieś pomysły?
0
Wymieniłem vidala na juniora Lyonu bo jest szybszy i ma 79 i 22 lata.
0
Ja zacząłem dzisiaj 5 sezon i mam 115 mln € na transfery i 800 tysięcy na kontrakty.
0
Tielemans ma 88.