0

Mi się gra coraz lepiej. Chyba zwiększę poziom trudności na kl.światowa bo miażdzę Real 3:1 na luzie:) Teraz liga wygląda tak: 1.Barca 51 pkt 2.Malaga 50 pkt 3.Real 38 pkt. Podoba mi się to ;)

0

89 i rośnie.Gram tradycyjnym 4-3-3 lub 4-3-2-1.

0

Jedvaj z Iheanacho przy kontrach miażdżą wszystkich.

0

Narazie tylko Atleti jest zagrożeniem bo Bilbao na luzie 3:1 pokonałem. Asensio asystował dwa razy.

0

U mnie w karierze po 11 kolejkach Real Madryt zajmuje 10 miejsce ;). O majstra malczę z Atleti,Bilbao i z Sevillą.Nawet Sociedad jest wyżej od Realu. Ja zajmuję pierwsze miejsce i mam tyle samo pkt ile Atleti i Bilbao ,ale mam lepszy bilans bramkowy.

0

Niezły skład;) Ja nie mam już Iniesty bo po wygraniu PK zakończył karierę.

0

Podasz swój skład?

0

Wiem i dzięki bo miałeś lekki wpływ na niego bo doradziłeś mi Jedvaja;) Uwielbiam grać tym składem bo lubię szybkie akcje. Krótkie szybkie podania i czasem prostopadłe do szybkiego jak torpeda Iheanacho.

0

Wiem ,że mało wychowanków ale jeszcze są za słabi by być w pierwszym składzie.Jak będą się nadawać to zrobię skład z nimi i Ci pokażę.

0

Tak dokładnie 80. Sprawdzałem parę razy z niedowierzaniem.

0

W lidze Athletic Bilbao zaczyna dominować nawet nad Realem bo świetne transfery robią i miażdżą wszystkich oprócz mnie.

0

Więcej nie kupuję bo mam zaje.. juniorów i muszę ich rozwijać.

0

Na ławce rezerwowych: Kovalenko(87) Digne(84) Messi(85) Donnarumma (86 i rośnie) Rodriguez (83 mój wychowanek z Porto i 99 dryblingu) Rafinha (85) Czasem też Perdomo (80)

0

Jesus jest w rezerwach bo ma poważną kontuzję 2 miechy w plecy.

0

Mi tam pasuje bo dobrze mi się nim gra ,a poza tym zajmumanie dobrego gracza Realowi smakuje wyśmienicie;) Teraz mam taki skład: Lottin(83)22 lata Iheanacho(86) Dybala(92) D.Suarez(87) Asensio(89) Gomes(90)

Bronn(80) ale ma 97 szybkości biegu i 90 przyspieszenia i dużo dryblingu. To jest ten wychowanek Lyonu Marquinhos (88) Umtitti(87) Jedvaj(85) Ter Stegen (88)

0

Mówiłem ,że dobry ;) Właśnie przeczytałem ,że muszę robić dobre transfery by podnieść wartość klubu o 10 % i chcę kupić Lottina,jakiegoś PO może tego Henrichsa i może Asensio,Brandta albo kogoś innego by był zmiennikiem dla Kovalenki.

0

On jest Ls i na Ps też powinien sobie poradzić.

0

34 u mnie (15 znaków)

0

Sprzedałem Rakiticia i Golovina bo Rakieta był zbyt wolny dla mnie ,a Golovin sam chciał odejść i nie podobał mi się jego styl gry.

0

U mnie Iniesta,L.Suarez i Pique chcą zakończyć karierę.

0

Dzięki chyba wezmę Jedvaja lub Henrichsa:)

0

Porzednią LM wygrałem z Bayernem w karnych 6:5.

0

Ja odpadłem w 1/2 lm z Arsenalem w karnych i w finale Arsenal grał z Realem. Wygrałem za to La Ligę,Puchar Króla,Superpuchar europy i Superpuchar Hiszpanii. W finale PK wygrałem z Valencią CF 2:1 strzelając Dybalą w 87 minucie zwycięskiego gola.

0

Spróbuj Lottina z AS Monaco na ls.

0

Jak masz paragon to możesz oddać.

0

A PSG u mnie ma uwaga.. 400 mln na transfery;) Masakra

0

Tylko jakiegoś PO potrzebuję bo z Douglasem i Perdomo za daleko nie zajadę ,a za Bellerina chcą 50 mln.Masz jakieś pomysły?

0

Wymieniłem vidala na juniora Lyonu bo jest szybszy i ma 79 i 22 lata.

0

Ja zacząłem dzisiaj 5 sezon i mam 115 mln € na transfery i 800 tysięcy na kontrakty.

0

Tielemans ma 88.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?