Wczoraj obejrzałem dwa odcinki nowej produkcji AppleTV pt. "Sugar" i zapowiada się bardzo dobrze. Colin Farrell wymiata w roli tajemniczego detektywa choć normalnie go nie trawię. Bardzo klimatyczna produkcja w stylu dawnego kina noir. Oby do końca utrzymała dobry poziom. Oglądaliście? https://www.filmweb.pl/serial/Sugar-2024-10014619
@maroon Ja obejrzałem na Disney+ i bawiłem się całkiem dobrze. Jasne odmłodzony Harrison Ford był trochę sztuczny, a ta aktorka zbyt drewniana, ale jeśli zapomnisz że to miał być kolejny Indy to da się obejrzeć
@HighestInTheRoom@Bobo25 Dzisiaj tylko dla karnetowiczów, a od jutra sprzedaż otwarta. Z kolei 11 kwietnia PZPN zacznie sprzedawać bilety w cenie 120 zł (I kategoria) i 80 zł (II kategoria oraz niepełnosprawni z opiekunem).
@TheNekro94 Właśnie od niedawna ogrywam GTA IV bo nigdy wcześniej nie grałem w tą część i muszę przyznać że to na prawdę dobra gra. Jasne grafika się postarzała, ale tylko trochę i po kilku modach wygląda bardzo dobrze. Irytujące jest tylko wypadanie bohatera przez przednią szybę samochodu podczas zderzenia :)
@Don-Corleone Ale z Richarlisonem to faktycznie było coś mocno nie tak i miał tylko jedną bramkę w PL. W obecnym sezonie to zupełnie inny zawodnik i już na koncie ma 10 trafień
0
Ogląda ktoś Arsenal? Juras daje radę?
1
@Rust_Cohle Niektórzy szybko zapominają, że mecz trwa 90 minut ;)
0
@FcPortoFan1999 Oby nie wysadzili całej Ekstraklasy XD
17
@Danny Gaucho Luuk to potężny kozak! ;)
0
@ArcziArtt A jaki model jeśli można zapytać?
1
@FcPortoFan1999 Trzecia Droga na przykład
1
Trochę Synthwave na miły wieczór ;) Możecie podać swoje propozycje.
0
@Kengo Przełożyli mecz wg. flashscore
2
@Bobo25 Puchar Polski to jedyna szansa na walkę o euro puchary dla Pogoni...
1
@tristan87 Podobno za wybryki podczas meczu z Motorem Lublin
0
@Serducho Z dokumentów o cukrze kiedyś obejrzałem to:
https://www.filmweb.pl/film/Ca%C5%82y+ten+cukier-2014-736824
Polecam :)
4
Wczoraj obejrzałem dwa odcinki nowej produkcji AppleTV pt. "Sugar" i zapowiada się bardzo dobrze. Colin Farrell wymiata w roli tajemniczego detektywa choć normalnie go nie trawię. Bardzo klimatyczna produkcja w stylu dawnego kina noir. Oby do końca utrzymała dobry poziom. Oglądaliście?
https://www.filmweb.pl/serial/Sugar-2024-10014619
10
@LODOMIR Rodri z Manchesteru City
0
@FcPortoFan1999 To co będzie przy golu? ;)
2
Nie wiem jak ktoś mógł tak wygiąć nóżki procka podczas montażu. Młotkiem go dobijał czy co? XD
2
@maroon Ja obejrzałem na Disney+ i bawiłem się całkiem dobrze. Jasne odmłodzony Harrison Ford był trochę sztuczny, a ta aktorka zbyt drewniana, ale jeśli zapomnisz że to miał być kolejny Indy to da się obejrzeć
0
@draxidox Niezły, ale SLS AMG lepszy :)
2
@HighestInTheRoom @Bobo25 Dzisiaj tylko dla karnetowiczów, a od jutra sprzedaż otwarta. Z kolei 11 kwietnia PZPN zacznie sprzedawać bilety w cenie 120 zł (I kategoria) i 80 zł (II kategoria oraz niepełnosprawni z opiekunem).
0
@JustJiff Ja wolę ze słodką zwykłą śmietaną i cynamonem
0
@FcPortoFan1999 Raczej nie, bo w mojej sytuacji to nie jest takie proste ale wszystko się może zdarzyć :)
0
@FcPortoFan1999 Dzięki :) Fajnie, że mogłem dzisiaj pokibicować swoim na stadionie!
1
Zwykłym autkiem też można się zabawić ;)
1
@MesQueUnClub96 Eminem, Kid Cudi, Dizzee Rascal.
1
@Arkon Szogun, Zbrodnie po Sąsiedzku i The Bear (tu czekam na nowy sezon bo ostatni odcinek mi został). Wszystkie bardzo dobre :)
3
@TheNekro94 Właśnie od niedawna ogrywam GTA IV bo nigdy wcześniej nie grałem w tą część i muszę przyznać że to na prawdę dobra gra. Jasne grafika się postarzała, ale tylko trochę i po kilku modach wygląda bardzo dobrze. Irytujące jest tylko wypadanie bohatera przez przednią szybę samochodu podczas zderzenia :)
3
@Joe_Barbaro tak samo
Alisson / Ronaldinho
tak samo
Pedri / Fernando Torres
Barella / Buffon
1
@Don-Corleone Ale z Richarlisonem to faktycznie było coś mocno nie tak i miał tylko jedną bramkę w PL. W obecnym sezonie to zupełnie inny zawodnik i już na koncie ma 10 trafień
0
@tadzik447 Gdy tylko czegoś pragniesz i bardzo chcesz ooo :)
2
@takisobiektos A film widziałeś?
1
@Safrani Przynajmniej nie będzie lekceważenia rywala tak jak w przypadku Senegalu czy Słowacji