0

Ogląda ktoś Arsenal? Juras daje radę?

1

@Rust_Cohle Niektórzy szybko zapominają, że mecz trwa 90 minut ;)

0

@FcPortoFan1999 Oby nie wysadzili całej Ekstraklasy XD

17

@Danny Gaucho Luuk to potężny kozak! ;)

0

@ArcziArtt A jaki model jeśli można zapytać?

1

@FcPortoFan1999 Trzecia Droga na przykład

1



Trochę Synthwave na miły wieczór ;) Możecie podać swoje propozycje.

0

@Kengo Przełożyli mecz wg. flashscore

2

@Bobo25 Puchar Polski to jedyna szansa na walkę o euro puchary dla Pogoni...

1

@tristan87 Podobno za wybryki podczas meczu z Motorem Lublin

0

@Serducho Z dokumentów o cukrze kiedyś obejrzałem to:
https://www.filmweb.pl/film/Ca%C5%82y+ten+cukier-2014-736824
Polecam :)

4

Wczoraj obejrzałem dwa odcinki nowej produkcji AppleTV pt. "Sugar" i zapowiada się bardzo dobrze. Colin Farrell wymiata w roli tajemniczego detektywa choć normalnie go nie trawię. Bardzo klimatyczna produkcja w stylu dawnego kina noir. Oby do końca utrzymała dobry poziom. Oglądaliście?
https://www.filmweb.pl/serial/Sugar-2024-10014619

10

@LODOMIR Rodri z Manchesteru City

0

@FcPortoFan1999 To co będzie przy golu? ;)

2


Nie wiem jak ktoś mógł tak wygiąć nóżki procka podczas montażu. Młotkiem go dobijał czy co? XD

2

@maroon Ja obejrzałem na Disney+ i bawiłem się całkiem dobrze. Jasne odmłodzony Harrison Ford był trochę sztuczny, a ta aktorka zbyt drewniana, ale jeśli zapomnisz że to miał być kolejny Indy to da się obejrzeć

0

@draxidox Niezły, ale SLS AMG lepszy :)

2

@HighestInTheRoom @Bobo25 Dzisiaj tylko dla karnetowiczów, a od jutra sprzedaż otwarta. Z kolei 11 kwietnia PZPN zacznie sprzedawać bilety w cenie 120 zł (I kategoria) i 80 zł (II kategoria oraz niepełnosprawni z opiekunem).

0

@JustJiff Ja wolę ze słodką zwykłą śmietaną i cynamonem

0

@FcPortoFan1999 Raczej nie, bo w mojej sytuacji to nie jest takie proste ale wszystko się może zdarzyć :)

0

@FcPortoFan1999 Dzięki :) Fajnie, że mogłem dzisiaj pokibicować swoim na stadionie!

1


Zwykłym autkiem też można się zabawić ;)

1

@MesQueUnClub96 Eminem, Kid Cudi, Dizzee Rascal.

1

@Arkon Szogun, Zbrodnie po Sąsiedzku i The Bear (tu czekam na nowy sezon bo ostatni odcinek mi został). Wszystkie bardzo dobre :)

3

@TheNekro94 Właśnie od niedawna ogrywam GTA IV bo nigdy wcześniej nie grałem w tą część i muszę przyznać że to na prawdę dobra gra. Jasne grafika się postarzała, ale tylko trochę i po kilku modach wygląda bardzo dobrze. Irytujące jest tylko wypadanie bohatera przez przednią szybę samochodu podczas zderzenia :)

3

@Joe_Barbaro tak samo
Alisson / Ronaldinho
tak samo
Pedri / Fernando Torres
Barella / Buffon

1

@Don-Corleone Ale z Richarlisonem to faktycznie było coś mocno nie tak i miał tylko jedną bramkę w PL. W obecnym sezonie to zupełnie inny zawodnik i już na koncie ma 10 trafień

0

@tadzik447 Gdy tylko czegoś pragniesz i bardzo chcesz ooo :)

2

@takisobiektos A film widziałeś?

1

@Safrani Przynajmniej nie będzie lekceważenia rywala tak jak w przypadku Senegalu czy Słowacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?