Ogląda ktoś z was C+ Online w przeglądarce na Windows 11 i ma obraz full hd? Bo ustawiam jakość maksymalną i dalej nie jest zbyt dobrze. Przeglądarka to Brave. Testowałem Chrome i tam jest tak samo, a w Edge jest głos ale obraz nie idzie.
https://youtube.com/@DavesGarage Ostatnio znalazłem kanał Dave's Garage prowadzony przez Dave'a Plummera. W latach 1993-2003 był programistą Microsoftu. Później założył własną firmę SoftwareOnline LLC. Jest on m.in. ojcem menadżera zadań. Jego filmy pełne są anegdot dot. pierwszych wersji Windowsa. Na prawdę polecam!
@MesQueUnClub_87 Z tego co widziałem na zdjęciach to w lokalu są przerobione wizerunki Maryi i świętych, krzyże w różnych miejscach. Piszą też że jest konfesjonał gdzie można sobie robić zdjęcia, a na butelkach alkoholu w barze leży różaniec
@Kratos1990 Akurat oglądałem Szoguna i mi to nie przeszkadzało, bo to była dosłownie jedna scena. Swoją drogą wg. mnie na razie bardzo dobry serial. Ja nie uważam, że w ogóle nie powinno być takich scen w filmach. Chodzi mi tylko o to, że czasami wpycha się ich zbyt dużo i często nie wnoszą niczego do fabuły
Wcześniej @Arden pisał o scenie seksu z serialu pt. "Tokyo Vice". Oglądałem kilka odcinków i nawet mi się spodobał bo lubię takie klimaty, ale w pewnym momencie zaczęło się pojawiać w cholerę takich scen, a tu piszą że w drugim sezonie dodali jeszcze seks homoseksualny. Czy nie uważacie, że takich scen (ogólnie) jest zbyt dużo we współczesnej kinematografii? Jak nie mają pomysłu to ładują kolejne "zbliżenie". Ludzie kina też o tym zaczynają mówić https://www.filmweb.pl/news/Henry+Cavill+i+Matthew+Vaughn+%22nie+rozumiej%C4%85%22+scen+seksu-153985
@MesQueUnClub96 Cukierberg stworzył firmę Meta w nawiązaniu do metaverse i pod tym szyldem na FB, Instagram i WhatsApp. No i sprzedaje też okularki AR i gogle VR :)
1
Ogląda ktoś z was C+ Online w przeglądarce na Windows 11 i ma obraz full hd? Bo ustawiam jakość maksymalną i dalej nie jest zbyt dobrze. Przeglądarka to Brave. Testowałem Chrome i tam jest tak samo, a w Edge jest głos ale obraz nie idzie.
1
@NeroTFP1 @okiemtypera_lucaxx95 Jak to u was jest z tymi posiłkami? ;)
0
@Emhyr Ta z lewej trochę mi Gal Gadot przypomina ;)
0
@Azi @Mezocyklon87 https://x.com/Pal_action/status/1766108386423132459
Organizacja która za tym stoi już się przyznała. Twierdzą, że lord Balfour był autorem deklaracji utworzenia państwa żydowskiego w Palestynie i jak widać postanowili wyżyć się na jego obrazie :)
0
@Cochise Militarnie w d... to są Niemcy, a nie Francja która posiada bardzo nowoczesną armię (samoloty Rafale, czołgi Leclerc) i broń jądrową.
0
@Khajio Kiedy to było, bo nie kojarzę?
2
https://youtube.com/@DavesGarage
Ostatnio znalazłem kanał Dave's Garage prowadzony przez Dave'a Plummera. W latach 1993-2003 był programistą Microsoftu. Później założył własną firmę SoftwareOnline LLC. Jest on m.in. ojcem menadżera zadań. Jego filmy pełne są anegdot dot. pierwszych wersji Windowsa. Na prawdę polecam!
0
@TheNekro94 To podam bardziej zaskakującą ciekawostkę: reżyser filmu Interstellar jest Ziemianinem
0
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/chinscy-policjanci-beda-wkrotce-patrolowac-wegierskie-ulice/t1ps31s
Chińscy policjanci będą patrolować węgierskie ulice. Rok temu chińska policja rozpoczęła patrole w Serbii. Niby chodzi o to żeby pomóc w ogarnięciu tłumów (głównie chińskich obywateli) podczas sezonu turystycznego. Ciekawe...
0
@Kgorecki2500 USA tak jak w Fallout ruszyły na Kanadę ;)
0
@ranger3120 Aż Snowpiercer się przypomina. Przecież to może się wymknąć spod kontroli...
3
@Rewolucja123 Oczywiście i powinni sprzedać wszystkich i kupić wszystkich ;)
0
@Gibbon_FCB bo to ich leszcz :)
2
@MesQueUnClub_87 Z tego co widziałem na zdjęciach to w lokalu są przerobione wizerunki Maryi i świętych, krzyże w różnych miejscach. Piszą też że jest konfesjonał gdzie można sobie robić zdjęcia, a na butelkach alkoholu w barze leży różaniec
0
@Szklaner Zgadzam się że napisałem to bardzo chaotycznie :) Chodziło mi tylko o to, że lubię tematykę związaną z Japonią i Yakuzą.
1
@Kratos1990 Akurat oglądałem Szoguna i mi to nie przeszkadzało, bo to była dosłownie jedna scena. Swoją drogą wg. mnie na razie bardzo dobry serial. Ja nie uważam, że w ogóle nie powinno być takich scen w filmach. Chodzi mi tylko o to, że czasami wpycha się ich zbyt dużo i często nie wnoszą niczego do fabuły
2
@Joe_Barbaro A wymiana trenera to będzie zmiana CPU? ;)
6
Wcześniej @Arden pisał o scenie seksu z serialu pt. "Tokyo Vice". Oglądałem kilka odcinków i nawet mi się spodobał bo lubię takie klimaty, ale w pewnym momencie zaczęło się pojawiać w cholerę takich scen, a tu piszą że w drugim sezonie dodali jeszcze seks homoseksualny. Czy nie uważacie, że takich scen (ogólnie) jest zbyt dużo we współczesnej kinematografii? Jak nie mają pomysłu to ładują kolejne "zbliżenie". Ludzie kina też o tym zaczynają mówić https://www.filmweb.pl/news/Henry+Cavill+i+Matthew+Vaughn+%22nie+rozumiej%C4%85%22+scen+seksu-153985
1
@FcPortoFan1999 Zmień pracę, weź kredyt XD
1
@HighestInTheRoom O co chodzi z tym Trzaskowskim? Sam ciągle swoje zdjęcia wrzuca, czy co?
2
@kubix05 A pamiętacie taką trochę nowszą gumkę https://ibb.co/HhvxGFz ? W podstawówce ta była dla mnie najlepsza
0
@Colin94 albo na salę gimnastyczną
0
@MesQueUnClub96 Cukierberg stworzył firmę Meta w nawiązaniu do metaverse i pod tym szyldem na FB, Instagram i WhatsApp. No i sprzedaje też okularki AR i gogle VR :)
2
Musk pozywał wszystkich i teraz oberwał tą samą bronią. Byłe kierownictwo Ćwierkacza pozywa miliardera i X na kwotę ponad 128 mln $. Wśród zarzutów pojawiło się niedotrzymanie umów i działanie z chęcią zemsty.
https://www.cnbc.com/2024/03/04/former-twitter-execs-sue-elon-musk-and-x-for-128-million-in-severance.html
6
@MichuZ44 Piękny wieczór. Tak samo fajny był łomot od City w tamtym roku
0
@tristan87 Czyli już nie muszę przechodzić Fallouta, bo jego klimat będę miał na co dzień ;)
4
@JimMorrisonFCB Tak, a potem do suszarki żeby szybko wyschła XD
0
Chciał wyprzedzić rajdową Cytrynkę i się doigrał ;)
0
@tristan87 A co myślisz o Goslingu? Dla mnie też nic specjalnego. Nie przekonuje mnie w filmach
1
@MesQueUnClub_87 A jej partnerem jest Ryan Gosling. Mam do nich obojętny stosunek. Część filmów z ich udziałem mi się podobała, a cześć nie za bardzo.