1

Ogląda ktoś z was C+ Online w przeglądarce na Windows 11 i ma obraz full hd? Bo ustawiam jakość maksymalną i dalej nie jest zbyt dobrze. Przeglądarka to Brave. Testowałem Chrome i tam jest tak samo, a w Edge jest głos ale obraz nie idzie.

1

@NeroTFP1 @okiemtypera_lucaxx95 Jak to u was jest z tymi posiłkami? ;)

0

@Emhyr Ta z lewej trochę mi Gal Gadot przypomina ;)

0

@Azi @Mezocyklon87 https://x.com/Pal_action/status/1766108386423132459
Organizacja która za tym stoi już się przyznała. Twierdzą, że lord Balfour był autorem deklaracji utworzenia państwa żydowskiego w Palestynie i jak widać postanowili wyżyć się na jego obrazie :)

0

@Cochise Militarnie w d... to są Niemcy, a nie Francja która posiada bardzo nowoczesną armię (samoloty Rafale, czołgi Leclerc) i broń jądrową.

0

@Khajio Kiedy to było, bo nie kojarzę?

2

https://youtube.com/@DavesGarage
Ostatnio znalazłem kanał Dave's Garage prowadzony przez Dave'a Plummera. W latach 1993-2003 był programistą Microsoftu. Później założył własną firmę SoftwareOnline LLC. Jest on m.in. ojcem menadżera zadań. Jego filmy pełne są anegdot dot. pierwszych wersji Windowsa. Na prawdę polecam!

0

@TheNekro94 To podam bardziej zaskakującą ciekawostkę: reżyser filmu Interstellar jest Ziemianinem

0

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/chinscy-policjanci-beda-wkrotce-patrolowac-wegierskie-ulice/t1ps31s
Chińscy policjanci będą patrolować węgierskie ulice. Rok temu chińska policja rozpoczęła patrole w Serbii. Niby chodzi o to żeby pomóc w ogarnięciu tłumów (głównie chińskich obywateli) podczas sezonu turystycznego. Ciekawe...

0

@Kgorecki2500 USA tak jak w Fallout ruszyły na Kanadę ;)

0

@ranger3120 Aż Snowpiercer się przypomina. Przecież to może się wymknąć spod kontroli...

3

@Rewolucja123 Oczywiście i powinni sprzedać wszystkich i kupić wszystkich ;)

0

@Gibbon_FCB bo to ich leszcz :)

2

@MesQueUnClub_87 Z tego co widziałem na zdjęciach to w lokalu są przerobione wizerunki Maryi i świętych, krzyże w różnych miejscach. Piszą też że jest konfesjonał gdzie można sobie robić zdjęcia, a na butelkach alkoholu w barze leży różaniec

0

@Szklaner Zgadzam się że napisałem to bardzo chaotycznie :) Chodziło mi tylko o to, że lubię tematykę związaną z Japonią i Yakuzą.

1

@Kratos1990 Akurat oglądałem Szoguna i mi to nie przeszkadzało, bo to była dosłownie jedna scena. Swoją drogą wg. mnie na razie bardzo dobry serial. Ja nie uważam, że w ogóle nie powinno być takich scen w filmach. Chodzi mi tylko o to, że czasami wpycha się ich zbyt dużo i często nie wnoszą niczego do fabuły

2

@Joe_Barbaro A wymiana trenera to będzie zmiana CPU? ;)

6

Wcześniej @Arden pisał o scenie seksu z serialu pt. "Tokyo Vice". Oglądałem kilka odcinków i nawet mi się spodobał bo lubię takie klimaty, ale w pewnym momencie zaczęło się pojawiać w cholerę takich scen, a tu piszą że w drugim sezonie dodali jeszcze seks homoseksualny. Czy nie uważacie, że takich scen (ogólnie) jest zbyt dużo we współczesnej kinematografii? Jak nie mają pomysłu to ładują kolejne "zbliżenie". Ludzie kina też o tym zaczynają mówić https://www.filmweb.pl/news/Henry+Cavill+i+Matthew+Vaughn+%22nie+rozumiej%C4%85%22+scen+seksu-153985

1

@FcPortoFan1999 Zmień pracę, weź kredyt XD

1

@HighestInTheRoom O co chodzi z tym Trzaskowskim? Sam ciągle swoje zdjęcia wrzuca, czy co?

2

@kubix05 A pamiętacie taką trochę nowszą gumkę https://ibb.co/HhvxGFz ? W podstawówce ta była dla mnie najlepsza

0

@Colin94 albo na salę gimnastyczną

0

@MesQueUnClub96 Cukierberg stworzył firmę Meta w nawiązaniu do metaverse i pod tym szyldem na FB, Instagram i WhatsApp. No i sprzedaje też okularki AR i gogle VR :)

2

Musk pozywał wszystkich i teraz oberwał tą samą bronią. Byłe kierownictwo Ćwierkacza pozywa miliardera i X na kwotę ponad 128 mln $. Wśród zarzutów pojawiło się niedotrzymanie umów i działanie z chęcią zemsty.
https://www.cnbc.com/2024/03/04/former-twitter-execs-sue-elon-musk-and-x-for-128-million-in-severance.html

6

@MichuZ44 Piękny wieczór. Tak samo fajny był łomot od City w tamtym roku

0

@tristan87 Czyli już nie muszę przechodzić Fallouta, bo jego klimat będę miał na co dzień ;)

4

@JimMorrisonFCB Tak, a potem do suszarki żeby szybko wyschła XD

0


Chciał wyprzedzić rajdową Cytrynkę i się doigrał ;)

0

@tristan87 A co myślisz o Goslingu? Dla mnie też nic specjalnego. Nie przekonuje mnie w filmach

1

@MesQueUnClub_87 A jej partnerem jest Ryan Gosling. Mam do nich obojętny stosunek. Część filmów z ich udziałem mi się podobała, a cześć nie za bardzo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?