0

@Bartas7VeB Napoli losuje tych trenerów czy co? Jak można po zdobyciu Scudetto zatrudniać takich słabiaków?

0

@BorzyKrzys Bubel i Derulo - co może pójść nie tak? XD

3


Ciekawy filmik. Projekt za 7 mld €, który zmieni oblicze Antwerpii. Co ciekawe w tunelu oprócz drogi dla samochodów znajdzie się również osobna jezdnia dla rowerzystów. Belgowie mają rozmach!

0

@MesQueUnClub96 I jak tam nasz ekspercie Bayernligi? Tuchel out czy jeszcze się utrzyma na stołku?

2

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zakup-broni-z-Korei-Poludniowej-Szef-komisji-przedstawil-nowe-fakty-8693215.html
Zakupy sprzętu z Korei chyba jednak zostaną zrealizowane i bardzo dobrze bo produkcja czołgów K2 w Polsce jest ważna dla naszej zbrojeniówki i bezpieczeństwa.

0

Prezes Geely nalega na kontynuowanie inwestycji w fabrykę Izery w Jaworznie. No cóż Chińczycy od lat próbują zaistnieć na rynku europejskim, a szczególnie w jej środkowej części. W planach ma być również wybudowanie fabryki baterii do aut. Zatrudnienie w samej fabryce ma znaleźć aż 7 tys. osób, a w firmach około produkcyjnych 30 tys. osób.
https://businessinsider.com.pl/technologie/motoryzacja/ujawniamy-list-ws-izery-chiny-kusza-polske-inwestycjami-i-stawiaja-warunki/c39gxy4

2

@MesQueUnClub_87
1. Ojciec Chrzestny
2. Chłopcy z ferajny
3. Dawno temu w Ameryce
4. Kasyno
5. American Gangster
A jeśli chodzi o Nietykalnych, Życie Carlita i Donnie Brasco to wydaje mi się że ich jeszcze nie oglądałem i muszę nadrobić :)

0

@Dynak Borisa Niemcowa też zabili i to nawet w centrum Moskwy.

0

@Katalonbar Dogłębnie, bo sam nią zostałem XD A tak na poważnie nic do takich osób nie mam i niech robią co tam chcą. Irytują mnie tylko bezsensowne wątki wciskane do filmów i część zbyt wyuzdanych parad bo wg. mnie przestrzeń publiczna nie jest od tego np. dziewczynki w podwiązkach machające tęczową flagą w Hiszpanii

3

@July_6_BcN Też jestem fanem kawy. Najbardziej lubię Cappuccino bez cukru a ty?

1

@wojtekfcb79 Taki @Luciano99 sądząc po jego dobrze prosperującym warsztacie przywróciłby Barcelonie dawny blask ;)

0

@partymaker Los Negros :)

0

https://www.youtube.com/@ButterflySpanish
Znalazłem kanał na yt do nauki hiszpańskiego z na prawdę fajną babeczką. Można tam nauczyć się najważniejszych zwrotów i słówek oraz zapoznać się z gramatyką. Polecam!

1

@PatrykBarca https://tenor.com/pl/view/oh-no-oh-no-anyway-gif-18887547
Może w końcu Bayernliga odejdzie w niepamięć :)

4

@MesQueUnClub96 Może lubi życie na krawędzi ;)

0

@FcPortoFan1999 Czarny fajnie kontrastuje z białym, więc może Perez uwielbia takie połączenie ;)

2

@Kidd No i niech jeszcze zawalą swoją ligę na rzecz Aptekarzy :)

0

@MesQueUnClub96 Może Thiago Motta? ;)

0

@MesQueUnClub_87 A przyprawy to wziąłeś z gotowej mieszanki czy sam kombinowałeś?

4

@MesQueUnClub_87 Z jakiego mięsa ten gyros zrobiłeś?

1

@Kgorecki2500 W akcji brali udział francuscy żołnierzy i siły lokalne bo już widziałem podziękowania od naszych.

3

@DonMatteo901 To ile miesięcy dla LGBT ma być? Już był czerwiec jako pride month. To może niech cały rok będzie tęczowy XD

8

Dzisiaj obchodzimy Walentynki, a oprócz tego katolicy Środę Popielcową. Warto wspomnieć również o pewnej historycznej rocznicy. Mianowicie o 82 rocznicy powołania Armii Krajowej. 14 lutego 1942 roku na rozkaz Naczelnego Wodza, gen. Władysława Sikorskiego przemianowano Związek Walki Zbrojnej na AK. Operacja ta miała na celu podkreślenia że AK jest jednym z filarów Wojska Polskiego. Poza tym do nowopowołanej armii dołączono wiele mniejszych ugrupowań partyzanckich, by koordynować ich działania.

2

@Karthusowski Milan pod koniec epoki Berlusconiego miał niezbyt dobrą sytuację finansową, ale został sprzedany Chińczykom, a niedawno amerykańskiemu funduszowi inwestycyjnemu. Dlatego tak jak napisał @takisobiektos teraz nie muszą się martwić. A w Barcelonie m.in. dzięki "fantastycznym" rządom Bartomeu dług urósł do ogromnych rozmiarów i teraz trzeba zaciskać pasa...

1

@Sulimo Powstałby najlepszy "Duch Puszczy" w historii XD

0

@MESSIah16 Korwin za bardzo wczytał się w Zychowicza. Według mnie nie dalibyśmy rady pokonać ZSRR. Sowieci mieli ogromne rezerwy materialne i ludzkie. Poza tym na pewno dostaliby wsparcie od USA i innych państw zachodnich. A jeśli chodzi o tą szosę to III Rzesza chciała eksterytorialną autostradę i linię kolejową do Prus Wschodnich oraz włączenia Gdańska do Niemiec.

1

@Culer9002 Oprócz tego jednego z goli dla Granady strzelił Facundo Pellistri, który od dawna nie strzelił żadnego gola i od paru sezonów jest wypożyczany (wcześniej do Alaves gdzie też nic nie zrobił) przez MU bo jest za słaby na pierwszy skład XD

1

@Popitek12 Ja go tam lubię. Pozytywny facet i w miarę niezły aktor, choć ostatnio gra w coraz gorszych produkcjach.

4

@tomek8756 Mówił też, że Polacy (w średniowieczu i w czasach nowożytnych) w okrutny sposób kolonizowali ziemie rosyjskie i ludność terenów dzisiejszej Ukrainy zwróciła się wtedy o pomoc do Moskwy. Najlepszy był fragment w którym Putin zasugerował że prezydenci USA są pod kontrolą CIA, a nawet że są marionetkami. Niezłe stwierdzenie z ust byłego agenta KGB XD

6

Ta może jeszcze Zinedine Zidane jest brany pod uwagę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?