@Marcin199310 Spanish-English Learning Server Mogę linka z zaproszeniem na priva wysłać jak chcesz. Dołączyłem wczoraj i już miałem kilka fajnych konwersacji. Są tam kanały tekstowe i głosowe, materiały do nauki w pdf oraz gry i zabawy
Nasze polskie dyskusje o polityce często nie są zbyt przyjemne, ale tak samo jest na całym świecie. Jestem członkiem grupy do nauki angielskiego i hiszpańskiego na Discordzie. Mamy tam sporą kolonię argentyńską i gdy tylko ktoś wspomniał o Javierze Milei normalnie wybuchła wojna totalna pomiędzy jego zwolennikami i zaciekłymi przeciwnikami. Wiadomo, że sytuacja w tym kraju nie jest kolorowa ale są jakieś granice XD
@Tomaszekkkkk Kojarzę tylko serial, w którym pracownicy Boga m.in. mieli doprowadzić do zejścia się dziewczyny i chłopaka, bo inaczej świat czekała zagłada ;)
@Kamiloza91 Airfix Dogfighter? Tak była świetna. Pamiętam, że kumpel pożyczył mi płytę i podczas przeprowadzki się zagubiła i już jej nie odnalazłem...
@Harnas2 Chyba jeszcze w Brazylii wziął ślub z 23 letnią dziewczyną. Niektórzy żenią się wcześniej. Znam kilka takich przypadków i normalnie sobie żyją :)
@Comentateiro i będą sobie śpiewać: "And now we're back together, together I want to show you my heart is oh so true And all the love I have is Especially for you" XD
@szkudi7 To prawda. Optymalizacja też często leży, ale firmy mają to gdzieś. Nawet jeden burak z branży stwierdził ostatnio, że ja Ci źle działa ich produkt to znaczy że musisz zainwestować w lepszy sprzęt. Co z tego, że ludziom z RTX 4080 gra nie potrafi stabilnych 60 fps utrzymać XD
@szkudi7 Zgadzam się, że współczesne gry są coraz gorsze i też czasami mi się odechciewa. Teraz wielkie studia robią odświeżane kotlety. Ubisoft ogłosił grę Avatar, a to nic innego jak FarCry tylko z bogatszą paletą barw i niebieskimi bohaterami. Ale dalej granie sprawia mi przyjemność. Gram głównie w produkcje singleplayer. Wróciłem też do starych dobrych gier których nigdy nie przeszedłem. Obecnie przechodzę Fallout: New Vegas. Po kilku modach grafika nie wygląda tak źle, ale kilmat i fabuła miażdżą wiele nowszych produkcji :)
0
@Marcin199310 Spanish-English Learning Server
Mogę linka z zaproszeniem na priva wysłać jak chcesz. Dołączyłem wczoraj i już miałem kilka fajnych konwersacji. Są tam kanały tekstowe i głosowe, materiały do nauki w pdf oraz gry i zabawy
4
Nasze polskie dyskusje o polityce często nie są zbyt przyjemne, ale tak samo jest na całym świecie. Jestem członkiem grupy do nauki angielskiego i hiszpańskiego na Discordzie. Mamy tam sporą kolonię argentyńską i gdy tylko ktoś wspomniał o Javierze Milei normalnie wybuchła wojna totalna pomiędzy jego zwolennikami i zaciekłymi przeciwnikami. Wiadomo, że sytuacja w tym kraju nie jest kolorowa ale są jakieś granice XD
1
@Danny Gaucho Oby Osimhen podniósł puchar!
0
Uczył się ktoś z was hiszpańskiego online? Możecie mi polecić jakąś firmę/platformę? Jestem początkujący, ale podstawowe zwroty znam.
0
@Tomaszekkkkk Kojarzę tylko serial, w którym pracownicy Boga m.in. mieli doprowadzić do zejścia się dziewczyny i chłopaka, bo inaczej świat czekała zagłada ;)
0
Papryk Vega aka Besaleel stworzył film fabularno-biograficzny o Putinie. Co za żenada XD
2
@Kamiloza91 Airfix Dogfighter? Tak była świetna. Pamiętam, że kumpel pożyczył mi płytę i podczas przeprowadzki się zagubiła i już jej nie odnalazłem...
0
@MichuZ44 Idealnie będą się prezentować na końcu stawki :)
5
Apple ledwo co wrowadziło na rynek gogle Vision Pro i już inteligentni inaczej się do nich dobrali XD
14
@Encore Sama ma obrożę jak pies XD Żenująca jest ta kobieta...
4
@MESSIah16 Z Polaków też Józef Bem jest bohaterem kilku narodów, a dokładniej Polski, Węgier i Turcji
3
@Harnas2 Chyba jeszcze w Brazylii wziął ślub z 23 letnią dziewczyną. Niektórzy żenią się wcześniej. Znam kilka takich przypadków i normalnie sobie żyją :)
1
@niko7nike Jak pisałem nie było tam Michela i De Zerbiego :)
2
@niko7nike Najbardziej A) potem D), a na końcu F)
6
@Nazio_87 60 stóp to 18 metrów, więc przy złym skoku można się nieźle połamać/poturbować. Totalnie nieodpowiedzialne zachowanie.
0
@MichuZ44 Ciekawe dokąd przejdzie Smooth Operator ;)
1
@tadzik447 Z chęcią poodkrywałbym z nią niezbadane zakątki XD
0
@pt9 A jaki ma silnik i napęd?
1
@pt9 Jak na design Subaru całkiem ładny :)
1
@Comentateiro i będą sobie śpiewać: "And now we're back together, together
I want to show you my heart is oh so true And all the love I have is
Especially for you" XD
1
@Comentateiro Ale dla drużyny przeciwnej? ;)
0
@szkudi7 Panini
1
@MESSIah16 Pewnie jakiś alt-rightowy psychol wyznający teorię QAnon. Masakra do czego niektórzy ludzie potrafią się posunąć...
0
Joan zaczął swój plan ochudzania, że pojawia się na boisku treningowym? ;)
3
@RosjaninBut A tak przy okazji co ci platformersi mają z tym Bizancjum? To jest jedno z najczęściej używanych przez nich słów ;)
0
@tomek8756 Raczej o @MesQueUnClub96 bo ostatnio rozpływał się nad młodym Szwedem ;)
0
@szkudi7 A jakie masz podzespoły? Może coś źle jest złożone albo wcisnęli Ci coś niezbyt dobrego.
0
@szkudi7 To prawda. Optymalizacja też często leży, ale firmy mają to gdzieś. Nawet jeden burak z branży stwierdził ostatnio, że ja Ci źle działa ich produkt to znaczy że musisz zainwestować w lepszy sprzęt. Co z tego, że ludziom z RTX 4080 gra nie potrafi stabilnych 60 fps utrzymać XD
0
@szkudi7 Zgadzam się, że współczesne gry są coraz gorsze i też czasami mi się odechciewa. Teraz wielkie studia robią odświeżane kotlety. Ubisoft ogłosił grę Avatar, a to nic innego jak FarCry tylko z bogatszą paletą barw i niebieskimi bohaterami. Ale dalej granie sprawia mi przyjemność. Gram głównie w produkcje singleplayer. Wróciłem też do starych dobrych gier których nigdy nie przeszedłem. Obecnie przechodzę Fallout: New Vegas. Po kilku modach grafika nie wygląda tak źle, ale kilmat i fabuła miażdżą wiele nowszych produkcji :)
0
https://fb.watch/pSh6Uq6GJ1/
Co myślicie o tym urządzeniu? Hit czy kit?