0

@Marcin199310 Spanish-English Learning Server
Mogę linka z zaproszeniem na priva wysłać jak chcesz. Dołączyłem wczoraj i już miałem kilka fajnych konwersacji. Są tam kanały tekstowe i głosowe, materiały do nauki w pdf oraz gry i zabawy

4

Nasze polskie dyskusje o polityce często nie są zbyt przyjemne, ale tak samo jest na całym świecie. Jestem członkiem grupy do nauki angielskiego i hiszpańskiego na Discordzie. Mamy tam sporą kolonię argentyńską i gdy tylko ktoś wspomniał o Javierze Milei normalnie wybuchła wojna totalna pomiędzy jego zwolennikami i zaciekłymi przeciwnikami. Wiadomo, że sytuacja w tym kraju nie jest kolorowa ale są jakieś granice XD

1

@Danny Gaucho Oby Osimhen podniósł puchar!

0

Uczył się ktoś z was hiszpańskiego online? Możecie mi polecić jakąś firmę/platformę? Jestem początkujący, ale podstawowe zwroty znam.

0

@Tomaszekkkkk Kojarzę tylko serial, w którym pracownicy Boga m.in. mieli doprowadzić do zejścia się dziewczyny i chłopaka, bo inaczej świat czekała zagłada ;)

0

Papryk Vega aka Besaleel stworzył film fabularno-biograficzny o Putinie. Co za żenada XD


2

@Kamiloza91 Airfix Dogfighter? Tak była świetna. Pamiętam, że kumpel pożyczył mi płytę i podczas przeprowadzki się zagubiła i już jej nie odnalazłem...

0

@MichuZ44 Idealnie będą się prezentować na końcu stawki :)

5

Apple ledwo co wrowadziło na rynek gogle Vision Pro i już inteligentni inaczej się do nich dobrali XD


14

@Encore Sama ma obrożę jak pies XD Żenująca jest ta kobieta...

4

@MESSIah16 Z Polaków też Józef Bem jest bohaterem kilku narodów, a dokładniej Polski, Węgier i Turcji

3

@Harnas2 Chyba jeszcze w Brazylii wziął ślub z 23 letnią dziewczyną. Niektórzy żenią się wcześniej. Znam kilka takich przypadków i normalnie sobie żyją :)

1

@niko7nike Jak pisałem nie było tam Michela i De Zerbiego :)

2

@niko7nike Najbardziej A) potem D), a na końcu F)

6

@Nazio_87 60 stóp to 18 metrów, więc przy złym skoku można się nieźle połamać/poturbować. Totalnie nieodpowiedzialne zachowanie.

0

@MichuZ44 Ciekawe dokąd przejdzie Smooth Operator ;)

1

@tadzik447 Z chęcią poodkrywałbym z nią niezbadane zakątki XD

0

@pt9 A jaki ma silnik i napęd?

1

@pt9 Jak na design Subaru całkiem ładny :)

1

@Comentateiro i będą sobie śpiewać: "And now we're back together, together
I want to show you my heart is oh so true And all the love I have is
Especially for you" XD

1

@Comentateiro Ale dla drużyny przeciwnej? ;)

0

@szkudi7 Panini

1

@MESSIah16 Pewnie jakiś alt-rightowy psychol wyznający teorię QAnon. Masakra do czego niektórzy ludzie potrafią się posunąć...

0

Joan zaczął swój plan ochudzania, że pojawia się na boisku treningowym? ;)

3

@RosjaninBut A tak przy okazji co ci platformersi mają z tym Bizancjum? To jest jedno z najczęściej używanych przez nich słów ;)

0

@tomek8756 Raczej o @MesQueUnClub96 bo ostatnio rozpływał się nad młodym Szwedem ;)

0

@szkudi7 A jakie masz podzespoły? Może coś źle jest złożone albo wcisnęli Ci coś niezbyt dobrego.

0

@szkudi7 To prawda. Optymalizacja też często leży, ale firmy mają to gdzieś. Nawet jeden burak z branży stwierdził ostatnio, że ja Ci źle działa ich produkt to znaczy że musisz zainwestować w lepszy sprzęt. Co z tego, że ludziom z RTX 4080 gra nie potrafi stabilnych 60 fps utrzymać XD

0

@szkudi7 Zgadzam się, że współczesne gry są coraz gorsze i też czasami mi się odechciewa. Teraz wielkie studia robią odświeżane kotlety. Ubisoft ogłosił grę Avatar, a to nic innego jak FarCry tylko z bogatszą paletą barw i niebieskimi bohaterami. Ale dalej granie sprawia mi przyjemność. Gram głównie w produkcje singleplayer. Wróciłem też do starych dobrych gier których nigdy nie przeszedłem. Obecnie przechodzę Fallout: New Vegas. Po kilku modach grafika nie wygląda tak źle, ale kilmat i fabuła miażdżą wiele nowszych produkcji :)

0

https://fb.watch/pSh6Uq6GJ1/
Co myślicie o tym urządzeniu? Hit czy kit?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?