@HighestInTheRoom Szkoda bo po dobrej walce i remisie z City porażka z WHU w takim stylu jest dołująca. Niby kontrolują mecz, a tu wylewy obrony doprowadzają do katastrofy...
Jest jakiś ciekawy w miarę nowy film do obejrzenia? W grę wchodzą: Prime Video, Apple TV, Disney+, C+ Online i CDA. Najlepiej jakiś thriller lub kryminał.
@Ojciec5tkidzieci Nie przeczytałeś ze zrozumieniem ;) Ona pojechała po bagietkę, ale wzięła jeszcze "to i to i tamto" stąd te 1254 ziko. To trzeba mieć na prawdę silną wolną wolę żeby z jednej rzeczy zrobić zakupy na dwa miesiące XD
24
@Kitek1640 Powinno być jeszcze do spraw szczęśliwości :)
1
@HighestInTheRoom Wow jedna Richarlison potrafi strzelać XD Ma już aż 4 gole na koncie
0
@Lucerfi No to do roboty Panie Robercie :)
1
@Lola120 Jestem rozłożony od poniedziałku (gorączka, katar i osłabienie). Dzisiaj myślałem że już będzie ok, a tu masakryczny ból zatok
0
@Kamilos84 A co mają tak siedzieć przy pustym stole? ;)
0
@partymaker Może Kounde wszedł do środka
2
Ściągnąć tego Brazola z boiska!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
https://www.gram.pl/news/tworcy-call-of-duty-reaguja-na-zart-kratosa-christopher-judge-pod-ostrzalem
Ale się deweloperzy CoD-a spłakali XD To już nie można sobie żartować ze zrobionej po macoszemu kampanii?
@macio_944 @Transu96
0
@Kamiloza91
1. Liverpool
2. Tottenham
3. Aston Villa
4. Arsenal
5. Manchester City
1
@HighestInTheRoom Na razie nieźle Koguty dziobią Newcastle. Oby tak dalej!
1
Bayern rozstrzelany we Frankfurcie. Jak to się pięknie ogląda ;)
8
https://zapodaj.net/plik-RKTf6qSvkE
Kitek skorzystał z okazji na darmowe wygrzewanie ;)
@Sulimo @Kgorecki2500
1
@mekston No tak, ale to zagranie było rodem z pinballa ;)
0
Macie jakieś "pewniaczki" z piłeczki na teraz/dzisiaj?
0
@joloskyy To jakie GPU i CPU? No i jaki monitor?
0
@joloskyy Jaki masz tv?
1
@Kgorecki2500 W Szczecinie też nieźle kasują
0
https://e.autokult.pl/tavares-krytykuje-nacisk-na-elektryki-rozwija-silniki-spalinowe-na-wodor,6970787067365920a
CEO koncernu Stellantis ma zdrowe podejście przynajmniej w kwestii elektryków. Uważa, że samochody powinny być tańsze, a producenci powinni rozwijać zarówno elektryki jak i samochody na wodór lub paliwa syntetyczne.
1
@HighestInTheRoom Szkoda bo po dobrej walce i remisie z City porażka z WHU w takim stylu jest dołująca. Niby kontrolują mecz, a tu wylewy obrony doprowadzają do katastrofy...
0
@Pawel13sz Gibalski odprowadź Panów na dołek!
0
@Zimny Dzięki, ale już obejrzałem całość. To ja stamtąd polecam "W obronie syna" z Chrisem Evansem.
2
@FcPortoFan1999 Coś dla starszych odbiorców ;)
0
Jest jakiś ciekawy w miarę nowy film do obejrzenia? W grę wchodzą: Prime Video, Apple TV, Disney+, C+ Online i CDA. Najlepiej jakiś thriller lub kryminał.
1
https://energetyka24.com/atom/analizy-i-komentarze/koniec-energiewende-niemcy-chca-budowac-nowe-elektrownie-jadrowe-komentarz
Główni niemieccy politycy z koalicji CDU i CSU chcą powrotu do energii jądrowej, w tym włączenia części z wygaszonych reaktorów. Nawet FDP koalicjant rządzącej SPD uważa, że RFN powinna rozważyć nowe technologie jądrowe np. SMR-y. No cóż polityka Energiewende lansowana przez Zielonych okazała się niewypałem i teraz Niemcy muszą szybko zareagować.
1
@SteuerFreiMoney Mam pasy bezpieczeństwa tej firmy (Schroth) w swoim wózku elektrycznym ;)
0
Jak myślicie ile GB do ściągnięcia będzie GTA VI potrzebowało? Ze 100 GB?
7
https://zapodaj.net/plik-vHKZOlfzvn
Materiał źródłowy do GTA VI. Rockstar po prostu wzoruje się na najlepszych XD
1
@Ojciec5tkidzieci Nie przeczytałeś ze zrozumieniem ;) Ona pojechała po bagietkę, ale wzięła jeszcze "to i to i tamto" stąd te 1254 ziko. To trzeba mieć na prawdę silną wolną wolę żeby z jednej rzeczy zrobić zakupy na dwa miesiące XD
6
@Messibestplayerintheworld Tak przy okazji to okropna ta grafika. Już myślałem, że to 11-nastka kontuzjowanych przez tą żałobną szarość ;)