24

@Kitek1640 Powinno być jeszcze do spraw szczęśliwości :)

1

@HighestInTheRoom Wow jedna Richarlison potrafi strzelać XD Ma już aż 4 gole na koncie

0

@Lucerfi No to do roboty Panie Robercie :)

1

@Lola120 Jestem rozłożony od poniedziałku (gorączka, katar i osłabienie). Dzisiaj myślałem że już będzie ok, a tu masakryczny ból zatok

0

@Kamilos84 A co mają tak siedzieć przy pustym stole? ;)

0

@partymaker Może Kounde wszedł do środka

2

Ściągnąć tego Brazola z boiska!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

https://www.gram.pl/news/tworcy-call-of-duty-reaguja-na-zart-kratosa-christopher-judge-pod-ostrzalem
Ale się deweloperzy CoD-a spłakali XD To już nie można sobie żartować ze zrobionej po macoszemu kampanii?
@macio_944 @Transu96

0

@Kamiloza91
1. Liverpool
2. Tottenham
3. Aston Villa
4. Arsenal
5. Manchester City

1

@HighestInTheRoom Na razie nieźle Koguty dziobią Newcastle. Oby tak dalej!

1

Bayern rozstrzelany we Frankfurcie. Jak to się pięknie ogląda ;)

8

https://zapodaj.net/plik-RKTf6qSvkE
Kitek skorzystał z okazji na darmowe wygrzewanie ;)
@Sulimo @Kgorecki2500

1

@mekston No tak, ale to zagranie było rodem z pinballa ;)

0

Macie jakieś "pewniaczki" z piłeczki na teraz/dzisiaj?

0

@joloskyy To jakie GPU i CPU? No i jaki monitor?

0

@joloskyy Jaki masz tv?

1

@Kgorecki2500 W Szczecinie też nieźle kasują

0

https://e.autokult.pl/tavares-krytykuje-nacisk-na-elektryki-rozwija-silniki-spalinowe-na-wodor,6970787067365920a
CEO koncernu Stellantis ma zdrowe podejście przynajmniej w kwestii elektryków. Uważa, że samochody powinny być tańsze, a producenci powinni rozwijać zarówno elektryki jak i samochody na wodór lub paliwa syntetyczne.

1

@HighestInTheRoom Szkoda bo po dobrej walce i remisie z City porażka z WHU w takim stylu jest dołująca. Niby kontrolują mecz, a tu wylewy obrony doprowadzają do katastrofy...

0

@Pawel13sz Gibalski odprowadź Panów na dołek!

0

@Zimny Dzięki, ale już obejrzałem całość. To ja stamtąd polecam "W obronie syna" z Chrisem Evansem.

2

@FcPortoFan1999 Coś dla starszych odbiorców ;)

0

Jest jakiś ciekawy w miarę nowy film do obejrzenia? W grę wchodzą: Prime Video, Apple TV, Disney+, C+ Online i CDA. Najlepiej jakiś thriller lub kryminał.

1

https://energetyka24.com/atom/analizy-i-komentarze/koniec-energiewende-niemcy-chca-budowac-nowe-elektrownie-jadrowe-komentarz
Główni niemieccy politycy z koalicji CDU i CSU chcą powrotu do energii jądrowej, w tym włączenia części z wygaszonych reaktorów. Nawet FDP koalicjant rządzącej SPD uważa, że RFN powinna rozważyć nowe technologie jądrowe np. SMR-y. No cóż polityka Energiewende lansowana przez Zielonych okazała się niewypałem i teraz Niemcy muszą szybko zareagować.

1

@SteuerFreiMoney Mam pasy bezpieczeństwa tej firmy (Schroth) w swoim wózku elektrycznym ;)

0

Jak myślicie ile GB do ściągnięcia będzie GTA VI potrzebowało? Ze 100 GB?

7

https://zapodaj.net/plik-vHKZOlfzvn
Materiał źródłowy do GTA VI. Rockstar po prostu wzoruje się na najlepszych XD

1

@Ojciec5tkidzieci Nie przeczytałeś ze zrozumieniem ;) Ona pojechała po bagietkę, ale wzięła jeszcze "to i to i tamto" stąd te 1254 ziko. To trzeba mieć na prawdę silną wolną wolę żeby z jednej rzeczy zrobić zakupy na dwa miesiące XD

6

@Messibestplayerintheworld Tak przy okazji to okropna ta grafika. Już myślałem, że to 11-nastka kontuzjowanych przez tą żałobną szarość ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?