@Kgorecki2500 Ale to nie były jakieś strasznie trudne pytania. Jasne np. przy pytaniach o operę to wiele osób mogłoby polec, ale z pozostałymi bardziej oczytany człowiek nie miałby problemu.
@suszini Ale u nas mentalu nie ma od samej góry. Prezesem tego całego cyrku jest ciepła klucha Kulesza, który w głowie ma wódeczkę i discopolo. Póki nie będzie profesjonalistów nic się nie zmieni...
@HighestInTheRoom Kapusta pekińska. Oczywiście marchew, czy pietruszka w słupkach lub ta cukinia też będą dobre. Można też bardziej ambitnie krótko podsmażyć zieloną fasolę szparagową z sosem sojowym, imbirem i innymi przyprawami
@Pressinho Czyli krótko mówiąc czekają nas baraże, a tam jeśli Włosi i Chorwaci nie nawalą możemy trafić na: Walię, Ukrainę, Finlandię, Norwegię lub Islandię :)
W środę na Disney+ będzie premiera serialu dokumentalnego pt. "Brawn: Niezwykła historia Formuły 1" z Keanu Reevesem w roli narratora. Serial opowiada o teamie BrawnGP, który osiągał znakomite wyniki jak na tak mały zespół (mistrzostwo w 2009 r). Może być bardzo ciekawy, szczególnie że o sukcesach będzie opowiadać m.in. sam Jenson Button i Ross Brawn.
@DonMatteo901 Arabowie wpompowali trochę kasy i część fanów się odkleiła, bo myśleli że to będzie jak w Fifie że kupisz wszystkich i od razu będziesz wszystko wygrywać. Zero kontuzji, zawieszeń XD
@BorzyKrzys Ale o co chodzi? Chciał zabłysnąć więc podał historyczne nazwy. Pewnie wolał uniknąć użycia nazwy Austria przy zaborcach więc poszedł w historię i napisał o Habsburgach :)
Tyle tu dyskusji o burgerach, więc ja też się wypowiem. Osobiście nie cierpię hamburgerów. Nie dość że ciężko je ugryźć to sos wylewa się z każdej strony. Ja tam wolę jeść kulturalnie i powolutku przy stole ze sztućcami taki comber cielęcy z sałatką i pieczonymi ziołowymi ziemniaczkami, a nie zapychać się jakąś tanią bułą z mielonym mięsem niewiadomo jakiego pochodzenia ;)
@Seba_89_ Ale kontynuował istniejące m.in. bezsensownie zrzucając MOAB-a na pastuchów z karabinami. Nie mówiąc o zaostrzeniu stosunków z Koreą Północną i Chinami, czy przeniesieniem ambasady do Jerozolimy. A z porównywaniem działań Putina do JFK to już w ogóle odpłynąłeś. Nie wiedziałem że JFK wydał rozkaz o zaatakowaniu Kuby :)
0
@AssisMoreira A bo wyglądają tak jakbyć suszone moczył
1
@AssisMoreira Jakbyś kupił świeże to byś nie musiał robić tego całego cyrku :)
1
@Kgorecki2500 Ale to nie były jakieś strasznie trudne pytania. Jasne np. przy pytaniach o operę to wiele osób mogłoby polec, ale z pozostałymi bardziej oczytany człowiek nie miałby problemu.
1
@SeWo77 Może w Twojej branży to jest na porządku dziennym ;)
6
Szoboszlai wyzerował małpkę Palinki (węgierski bimber z owoców głównie z moreli) po awansie na Euro ;)
Niezły świrus @Rust_Cohle
0
@KrwawiaceoczyVEB To tak jak z Xavim w piłce :)
1
@Sinirsey a potem ognisko? :)
1
@suszini Ale u nas mentalu nie ma od samej góry. Prezesem tego całego cyrku jest ciepła klucha Kulesza, który w głowie ma wódeczkę i discopolo. Póki nie będzie profesjonalistów nic się nie zmieni...
3
@JimMorrisonFCB @Xpert77 @Kumaty @Faro Jest jeszcze to: https://dos.zone/
Już sobie parę misji w C&C przeszedłem ;)
4
https://archive.org/details/softwarelibrary_msdos_games?tab=collection
Jak nudzi wam się w robocie lub w domu to łapcie ogromną kolekcję starych znanych gier (Doom, Wolfenstein, SimCity 2000, NFS, Fifa 96 oraz wiele piłkarskich menadżerów ) do odpalenia w przeglądarce :)
1
@HighestInTheRoom Jadłem fasolkę w takiej formie w tajskiej restauracji i była bardzo smaczne. To było curry z ryżem, kurczakiem i warzywami.
1
@HighestInTheRoom Kapusta pekińska. Oczywiście marchew, czy pietruszka w słupkach lub ta cukinia też będą dobre. Można też bardziej ambitnie krótko podsmażyć zieloną fasolę szparagową z sosem sojowym, imbirem i innymi przyprawami
3
@Kluivert_P Łooo Panie przecież to zapiekanka premium :)
0
@Pressinho Czyli krótko mówiąc czekają nas baraże, a tam jeśli Włosi i Chorwaci nie nawalą możemy trafić na: Walię, Ukrainę, Finlandię, Norwegię lub Islandię :)
0
Jutro nasi grają mecz o przysłowiową pietruszkę, czy ma on jakieś znaczenie?
4
https://take.quiz-maker.com/QRFL5U45F
Zrobiłem quiz dla La Rambli. Zapraszam do zabawy ;)
0
@Tasde Właśnie chodziło mi o wielkość w porównaniu do tych wielkich, znanych marek. No i masz oczywiście rację z tym, że nie wzięli się z nikąd.
9
W środę na Disney+ będzie premiera serialu dokumentalnego pt. "Brawn: Niezwykła historia Formuły 1" z Keanu Reevesem w roli narratora. Serial opowiada o teamie BrawnGP, który osiągał znakomite wyniki jak na tak mały zespół (mistrzostwo w 2009 r). Może być bardzo ciekawy, szczególnie że o sukcesach będzie opowiadać m.in. sam Jenson Button i Ross Brawn.
2
@fart Bez kitu. Jak będą chcieli nakręcić kolejną część to Kounde perfekcyjnie zastąpi papcia Snipesa :)
0
@mekston Czelsioki do roboty! ;)
2
@Popitek12 No jak to co? Do grudnia!
0
A teraz Pochettino dba o wyrównany poziom Premier League. Come on the Blues!
3
@DonMatteo901 Arabowie wpompowali trochę kasy i część fanów się odkleiła, bo myśleli że to będzie jak w Fifie że kupisz wszystkich i od razu będziesz wszystko wygrywać. Zero kontuzji, zawieszeń XD
7
@BorzyKrzys Ale o co chodzi? Chciał zabłysnąć więc podał historyczne nazwy. Pewnie wolał uniknąć użycia nazwy Austria przy zaborcach więc poszedł w historię i napisał o Habsburgach :)
1
@Lucerfi Chodzi o Dzień Zjednoczenia Niemiec?
0
@DonCarletto A co z chińszczyzny jesz najczęściej? Jakiś box z ryżem lub makaronem, sajgonki, kaczuchę, czy jeszcze coś innego?
1
@Mario96w Masz rację takie małe są zdecydowanie bardziej przyzwoite :)
@Deviler Fakt mogłem napisać że nie lubię jakichkolwiek burgerów
2
Tyle tu dyskusji o burgerach, więc ja też się wypowiem. Osobiście nie cierpię hamburgerów. Nie dość że ciężko je ugryźć to sos wylewa się z każdej strony. Ja tam wolę jeść kulturalnie i powolutku przy stole ze sztućcami taki comber cielęcy z sałatką i pieczonymi ziołowymi ziemniaczkami, a nie zapychać się jakąś tanią bułą z mielonym mięsem niewiadomo jakiego pochodzenia ;)
0
@DonMatteo901 Aż dziwne, że żadne słowo na literę k mu się nie wyrwało XD
0
@Seba_89_ Ale kontynuował istniejące m.in. bezsensownie zrzucając MOAB-a na pastuchów z karabinami. Nie mówiąc o zaostrzeniu stosunków z Koreą Północną i Chinami, czy przeniesieniem ambasady do Jerozolimy. A z porównywaniem działań Putina do JFK to już w ogóle odpłynąłeś. Nie wiedziałem że JFK wydał rozkaz o zaatakowaniu Kuby :)