@Mixtape Chyba w Bayernlidze :) A tak na poważnie to Xabi radzi sobie bardzo dobrze. Transfery też świetne mu wyszły np. Boniface grał w Belgii i okazuje się że w lepszej lidze nie ma żadnych problemów.
@DonCarletto Hipokryzja jest wszędzie, ale jakoś z Gaviego nie robiono męczennika. A tu Vini jest zupełnie niewinny tylko ci przebrzydli rasiści się do niego przyczepili...
Śmieszy mnie to, że środowisko związane z Realem Madryt nie widzi niczego złego w zachowaniu Viniciusa, a na Gaviego za waleczność i ostrą grę już widły ostrzyli XD
@TR3YWAY Poza tym Hamburg to bardzo ładne miasto. Polecam filharmonię, Miniatur Wunderland, zabytkowy tunel pod Łabą i Speicherstadt jeśli będziesz miał trochę czasu :)
@michal26 Mam nadzieję, że uda się to zrobić. Tylko problem jest taki że obie strony widzą swoją stolicę w Jerozolimie. Trump też namieszał przenosząc ambasadę z Tel Awiwu do Jerozolimy.
@MesQueUnClub_87 Mam tak samo, ale w przypadku Kronik Myrtany wkręciłem się i przeszedłem całość. To pewnie dlatego że ogólnie lubię świat Gothica, a Polacy wykonali kawał dobrej roboty
0
@fcbfan1993 https://pl.canalplus.com/pomoc/czy-moge-korzystac-za-granica
0
@FCB24 Wchodzisz w mecz i tam jest zakładka Betbuilder
0
@fcbfan1993 A C+ Online nie działa przypadkiem tylko w UE? No chyba że VPN masz
6
@shahman Nie ma to jak idiotyczne sztuczki techniczne które kończą się utratą piłki XD
0
@AmigoBlancos Al-Hilal win - 1.60
0
@eosz Kto pierwszy ten lepszy!
1
https://share.santanderlapzero.com/share/team/FNLV9D
@Ptasior @Rust_Cohle @lucas/catalan i inne pozytywne świry ;)
Potrzebuję członków do teamu! Quizy są proste, a jak razem nabijemy dobry wynik można wygrać różne gadżety, a nawet wyjazd do Maranello lub VIP F1 cośtam. Są również losowania nagród po każdym GP.
3
Co tam nasi eksperci? Hubi da radę? ;)
1
@TheNekro94 Ja z kolei po XP miałem laptopa z Windows 7 i dopiero na 10-tkę się przerzuciłem, a teraz już 11.
6
W środę były 22 urodziny Windowsa XP. Jak ten czas szybko leci...
https://ibb.co/2kVsyMG
2
@Mixtape Chyba w Bayernlidze :) A tak na poważnie to Xabi radzi sobie bardzo dobrze. Transfery też świetne mu wyszły np. Boniface grał w Belgii i okazuje się że w lepszej lidze nie ma żadnych problemów.
0
@A4ron Musiałby tylko bramkarz zostać ;)
2
@Rewolucja123 Ja West Ham X2 mam XD
1
@Kgorecki2500 Oglądałem kiedyś jak Rojo przechodził i zdecydowanie gra nie dla mnie. Nie dość że obrzydliwa to jeszcze mocno wali po łbie XD
2
https://www.facebook.com/100054638041918/posts/881754953655765/
Światowe koncerny samochodowe
1
@DonCarletto Hipokryzja jest wszędzie, ale jakoś z Gaviego nie robiono męczennika. A tu Vini jest zupełnie niewinny tylko ci przebrzydli rasiści się do niego przyczepili...
1
@Barcaa12 Wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)
3
Śmieszy mnie to, że środowisko związane z Realem Madryt nie widzi niczego złego w zachowaniu Viniciusa, a na Gaviego za waleczność i ostrą grę już widły ostrzyli XD
0
@mordini123 @Waniliowy Macie konkurencję :)
0
@FcPortoFan1999 Do boju Jaga!
0
@skubi99 Chyba haza ;)
1
@MesQueUnClub96 Facetka z angola sporo zadała? :)
0
@FcPortoFan1999 A czym palisz?
0
@MesQueUnClub96 Tottki wskoczą na fotel lidera
1
@TR3YWAY Poza tym Hamburg to bardzo ładne miasto. Polecam filharmonię, Miniatur Wunderland, zabytkowy tunel pod Łabą i Speicherstadt jeśli będziesz miał trochę czasu :)
2
@michal26 Mam nadzieję, że uda się to zrobić. Tylko problem jest taki że obie strony widzą swoją stolicę w Jerozolimie. Trump też namieszał przenosząc ambasadę z Tel Awiwu do Jerozolimy.
3
@arasz1819 Zapomniałeś jeszcze o Grzegorzu B. ;)
1
@don'T.R.I.P.e @Zoker
https://ibb.co/HTzkLhJ
https://ibb.co/1vSvNVN
Już się pojawiają szursko-pisowskie memy w mediach społecznościowych XD
1
@MesQueUnClub_87 Mam tak samo, ale w przypadku Kronik Myrtany wkręciłem się i przeszedłem całość. To pewnie dlatego że ogólnie lubię świat Gothica, a Polacy wykonali kawał dobrej roboty
0
@Messiah10 Od kawy i mielenia