2

@Encore Nie powiedziałbym, ale szanuję opinię ;) Z ciekawych grajków radzę zwrócić uwagę na Zekiego Amdouni z Burnley Vincenta Kompany'ego.

3

Aktualne top 5 strzelców el. Euro 2026 wygląda następująco:
1. McTominay (Szkocja) - 6 B 1 A
2. Hojlund (Dania) - 6 B
3. Lukaku (Belgia) - 6 B
4. Kane (Anglia) - 5 B 1 A
5. Amdouni (Szwajcaria) i Kriszczianu (Portugalia) - 5 B

2

No to Panie Xavi nie ma co czekać. Wykręcaj Pan numer do Nico i jedziemy!

1

@takisobiektos W repce Niemiec są jacyś zawodnicy z NBA?

5

@Kubsoleon Niby tak, ale Ilkay urodził się w Gelsenkirchen i nigdy nie mieszkał w Turcji

2

Narzekałem na grę Barcelony Xaviego Hernandeza, ale gra naszej reprezentacji pokazała mi, że zawsze może być gorzej :)

0

@Tasde Poszli na totalną łatwiznę i nawet nie przyłożyli się do optymalizacji pokazując że mają gdzieś graczy, więc na pewno nie kupię Starfielda. Na Reddicie wielu posiadaczy RTX 4090 pisze o swoich problemach z tym nowym tworem Bethesdy.

2

@Deviler Jak wczoraj w studiu usłyszałem "defenzywa" prawie wybuchnąłem ze śmiechu.

2


Skład naszych Orłów :)

0

@BorzyKrzys Przecież dobrze powiedział. Obecna sytuacja i kompromitacje z Czechami i Mołdawią świadczą o słabości naszej reprezentacji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Antajbandaj A teraz jaki jest dostępny? GO czy dwójka? Z ekipą to wiem bo grało się kiedyś BF i COD online. Najgorsze są dzieciaki drące się do mikrofonu.

1

Gra ktoś w Valorant lub coś podobnego? Chciałbym zagrać w jakąś darmową strzelankę sieciową i się zastanawiam czy warto. COD Warzone odpada, bo waży ponad 100 GB, a mam niski limit danych :)

2

@Deviler Oby był split screen, bo chciałbym pościgać się z kumplem przy piwku

1

@Encore Na razie niezbyt prestiżowe:
- Mistrzostwo i Puchar Austrii z RB Salzburg
- Mistrzostwo Szwajcarii z Young Boys

0

https://fb.watch/mR-d2MXToO/
@MesQueUnClub96 Erling kradł źle upieczone bułki z piekarni. Masz kolejne argumenty przeciw Norwegowi XD
A tak na poważnie Haaland wydaje się spoko gościem.

1

@Odcinkowy Z Klaksvik?

1

Dawać dwóch Joao na boisko!

0

@pioz123 Chodzi tylko o ciuch zasłaniający piękno Jennifer ;)

1

@tomek8756 Wszystko fajnie tylko po co ta szmata? ;)

0

@Rust_Cohle i inni fani PL
Jak zagrał Szoboszlai? Widziałem tylko tego widowiskowego gola.

1

@HighestInTheRoom No i wygrali! Brazol powinien być przyspawany do ławki :)

2

@MesQueUnClub_87 Ciekawe czy był klientem warsztatu dalekiego kuzyna @Luciano99 :)

3


W Nebrasce policja zatrzymała jakiegoś mężczyznę mądrego inaczej przewożącego byka w przerobionym Fordzie Crown Victoria XD

0

@Peciak Piłkarze sprowadzeni w tym oknie:
Felix Nmecha (Wolfsburg) - 30 mln €
Marcel Sabitzer (Bayern) - 19 mln €
Niclas Füllkrug (Werder Brema) - 13 mln €

0

@Esteban_ Idealne byłoby uciszanie stadionu po golu :)

0

@Jackazz Felix zna ligę i już wrócił do zdrowia więc Xavi może da mu z 20 minut. Z Cancelo może być inaczej, bo dawno nie grał w La Liga.

0

@barcelonaLM Transfer rodem z Fify XD

0

@MesQueUnClub96 A jak Union typujesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?