Aktualne top 5 strzelców el. Euro 2026 wygląda następująco: 1. McTominay (Szkocja) - 6 B 1 A 2. Hojlund (Dania) - 6 B 3. Lukaku (Belgia) - 6 B 4. Kane (Anglia) - 5 B 1 A 5. Amdouni (Szwajcaria) i Kriszczianu (Portugalia) - 5 B
@Tasde Poszli na totalną łatwiznę i nawet nie przyłożyli się do optymalizacji pokazując że mają gdzieś graczy, więc na pewno nie kupię Starfielda. Na Reddicie wielu posiadaczy RTX 4090 pisze o swoich problemach z tym nowym tworem Bethesdy.
@Antajbandaj A teraz jaki jest dostępny? GO czy dwójka? Z ekipą to wiem bo grało się kiedyś BF i COD online. Najgorsze są dzieciaki drące się do mikrofonu.
Gra ktoś w Valorant lub coś podobnego? Chciałbym zagrać w jakąś darmową strzelankę sieciową i się zastanawiam czy warto. COD Warzone odpada, bo waży ponad 100 GB, a mam niski limit danych :)
https://fb.watch/mR-d2MXToO/ @MesQueUnClub96 Erling kradł źle upieczone bułki z piekarni. Masz kolejne argumenty przeciw Norwegowi XD A tak na poważnie Haaland wydaje się spoko gościem.
@Peciak Piłkarze sprowadzeni w tym oknie: Felix Nmecha (Wolfsburg) - 30 mln € Marcel Sabitzer (Bayern) - 19 mln € Niclas Füllkrug (Werder Brema) - 13 mln €
2
@Encore Nie powiedziałbym, ale szanuję opinię ;) Z ciekawych grajków radzę zwrócić uwagę na Zekiego Amdouni z Burnley Vincenta Kompany'ego.
3
Aktualne top 5 strzelców el. Euro 2026 wygląda następująco:
1. McTominay (Szkocja) - 6 B 1 A
2. Hojlund (Dania) - 6 B
3. Lukaku (Belgia) - 6 B
4. Kane (Anglia) - 5 B 1 A
5. Amdouni (Szwajcaria) i Kriszczianu (Portugalia) - 5 B
2
No to Panie Xavi nie ma co czekać. Wykręcaj Pan numer do Nico i jedziemy!
1
@takisobiektos W repce Niemiec są jacyś zawodnicy z NBA?
5
@Kubsoleon Niby tak, ale Ilkay urodził się w Gelsenkirchen i nigdy nie mieszkał w Turcji
2
Narzekałem na grę Barcelony Xaviego Hernandeza, ale gra naszej reprezentacji pokazała mi, że zawsze może być gorzej :)
0
@Tasde Poszli na totalną łatwiznę i nawet nie przyłożyli się do optymalizacji pokazując że mają gdzieś graczy, więc na pewno nie kupię Starfielda. Na Reddicie wielu posiadaczy RTX 4090 pisze o swoich problemach z tym nowym tworem Bethesdy.
2
@Deviler Jak wczoraj w studiu usłyszałem "defenzywa" prawie wybuchnąłem ze śmiechu.
2
Skład naszych Orłów :)
0
@BorzyKrzys Przecież dobrze powiedział. Obecna sytuacja i kompromitacje z Czechami i Mołdawią świadczą o słabości naszej reprezentacji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Antajbandaj A teraz jaki jest dostępny? GO czy dwójka? Z ekipą to wiem bo grało się kiedyś BF i COD online. Najgorsze są dzieciaki drące się do mikrofonu.
1
Gra ktoś w Valorant lub coś podobnego? Chciałbym zagrać w jakąś darmową strzelankę sieciową i się zastanawiam czy warto. COD Warzone odpada, bo waży ponad 100 GB, a mam niski limit danych :)
1
@tristan87 @FcPortoFan1999 Według transfermarkt prosty chłopak z Dębicy ma rację :)
https://www.transfermarkt.my/kobel-twice-on-the-list-the-most-expensive-keepers-in-bundesliga-history/index/galerie/4247
2
@Deviler Oby był split screen, bo chciałbym pościgać się z kumplem przy piwku
1
@Encore Na razie niezbyt prestiżowe:
- Mistrzostwo i Puchar Austrii z RB Salzburg
- Mistrzostwo Szwajcarii z Young Boys
0
https://fb.watch/mR-d2MXToO/
@MesQueUnClub96 Erling kradł źle upieczone bułki z piekarni. Masz kolejne argumenty przeciw Norwegowi XD
A tak na poważnie Haaland wydaje się spoko gościem.
1
@Odcinkowy Z Klaksvik?
1
Dawać dwóch Joao na boisko!
0
@pioz123 Chodzi tylko o ciuch zasłaniający piękno Jennifer ;)
1
@tomek8756 Wszystko fajnie tylko po co ta szmata? ;)
0
@Rust_Cohle i inni fani PL
Jak zagrał Szoboszlai? Widziałem tylko tego widowiskowego gola.
1
@HighestInTheRoom No i wygrali! Brazol powinien być przyspawany do ławki :)
2
@MesQueUnClub_87 Ciekawe czy był klientem warsztatu dalekiego kuzyna @Luciano99 :)
3
W Nebrasce policja zatrzymała jakiegoś mężczyznę mądrego inaczej przewożącego byka w przerobionym Fordzie Crown Victoria XD
0
@Peciak Piłkarze sprowadzeni w tym oknie:
Felix Nmecha (Wolfsburg) - 30 mln €
Marcel Sabitzer (Bayern) - 19 mln €
Niclas Füllkrug (Werder Brema) - 13 mln €
0
@Esteban_ Idealne byłoby uciszanie stadionu po golu :)
0
@Jackazz Felix zna ligę i już wrócił do zdrowia więc Xavi może da mu z 20 minut. Z Cancelo może być inaczej, bo dawno nie grał w La Liga.
0
@barcelonaLM Transfer rodem z Fify XD
0
@MesQueUnClub96 A jak Union typujesz?