Graliście już w The Crew: Motorfest? Chciałbym kupić jakąś grę w stylu NFS, bo ostatni Unbound to jakaś kaszana. Jak model jazdy? Są jakieś ciekawe tryby gry?
Był ktoś z was w Toskanii? Planuję tam się wybrać i potrzebuję jakichś inspiracji. Co warto zobaczyć? Gdzie dobrze zjeść (najlepiej lokalna kuchnia)? Najlepiej gdzieś w okolicach Livorno/Florencji. Z góry dziękuję :)
Są tu jacyś fani Fallouta? Wyobraźcie sobie że jesteście reżyserami F5 i wymyślacie gdzie ma się dziać akcja nowej części. Co by to było? Ja chciałbym coś bardziej egzotycznego np. Hawaje. Moja historia byłaby mniej więcej taka: Podczas Wielkiej Wojny wyspy te oberwały znacznie słabiej dlatego niedobitki Enklawy postanowiły je sobie podporządkować. Spotkało się to z oporem lokalnego ugrupowania (coś w stylu Wielkich Chanów z New Vegas). Gdy sytuacja stawała się coraz gorsza dla Hawajczyków pojawili się "wybawiciele" w postaci Bractwa Stali, które zmiażdżyło Enklawę. Niestety chciwość BS na technologię sprawiła, że zaczęli konfiskować sprzęt lokalsom i odcięli ich od największej elektrowni geotermalnej. I tu wkracza bohater/bohaterka, która jako członek BS jest świadkiem ludobójstwa dokonywanego przez to ugrupowanie i postanawia pomóc lokalsom. Osamotniony dezerter próbuje przetrwać i zyskać zaufanie rywalizujących ze sobą plemion podejmując wiele trudnych moralnie wyborów.
@Emhyr Zrobił lepszy wynik w eliminacjach dzięki łatwiejszej ścieżce mistrzowskiej. Jeszcze trochę i zaczniesz pisać że w sumie Papszun nic nie osiągnął i w ogóle był słabym trenerem...
@Transu96 Może to kwestia konkretnych gier lub konfiguracji komputera, ale nie jestem odosobnionym przypadkiem o czym świadczą setki postów na Reddicie :)
Epic Games Launcher to jeden z najgorszych launcherów jakie istnieją. Chyba tylko EA App potrafi czasem mu dorównać ;) Pobrałem sobie darmowego Fallouta New Vegas. Jeszcze nigdy nie miałem tylu bugów i całkowitych zacięć. Dopiero po instalacji nieoficjalnego patcha który tak jakby odłączył grę od Epica gra działa normalnie z dokładnie tymi samymi modami. Praktycznie z każdą grą są tam problemy np. Metro Redux lub Tropico dopiero po godzinie walki się odpaliły.
0
@against_modern_football A co źle napisałem?
1
Frajerstwo totalne w wykonaniu AZ Alkmaar ;) Z pewnego prowadzenia 3:0 do 4:3 dla słabszego rywala z Bośni
0
@Medium A czemu Ramsdale jest na ławce?
2
@JimMorrisonFCB https://daemon-help.com/advanced/grabimage/
5
@JimMorrisonFCB Pobierasz Daemon Tools Lite i jedziesz
0
@FcPortoFan1999 Nie no teraz Świat Według Jagiellonów jest co ty taki nie na czasie:)
0
@Emhyr Przyjazny łysol ;) Stara się i wychodzą mu odbiory więc na razie jest super.
1
@MesQueUnClub96 Gościu jest pomocnikiem klasy światowej i rozgrywa świetne spotkania w Realu, a ty z jakimś pustakiem wylatujesz? No nieźle XD
0
RSSS jest w formie? Urwą jakieś punkty Realowi, czy nie? Nawet nie wiedziałem, że Ali Cho został przez nich sprowadzony z Angers
1
To teraz poprosimy o taką grę w Lidze Mistrzów żeby zmazać te kompromitacje w LE! ;)
3
Wow Richarlison ma już na koncie 2 bramki dla Tottenhamu w tym sezonie XD
1
@FCBparasiempre Podobno trwają negocjacje z Polsatem, ale idzie ciężko bo nowy prezes TVP nie chce przepłacać za sport
0
Graliście już w The Crew: Motorfest? Chciałbym kupić jakąś grę w stylu NFS, bo ostatni Unbound to jakaś kaszana. Jak model jazdy? Są jakieś ciekawe tryby gry?
2
https://www.facebook.com/BIPolska/videos/1688716701600646/
Produkcja materaca z naturalnego lateksu. Polecam :)
2
Był ktoś z was w Toskanii? Planuję tam się wybrać i potrzebuję jakichś inspiracji. Co warto zobaczyć? Gdzie dobrze zjeść (najlepiej lokalna kuchnia)? Najlepiej gdzieś w okolicach Livorno/Florencji. Z góry dziękuję :)
3
@barcelonaLM Przecież Qualcomm to jeden z największych producentów procków do telefonów, w tym tych topowych.
0
@Artysta9 Bo się kończy i musi odpocząć :)
1
I cyk Erlinguś wyprowadza Norwegię na prowadzenie! Norwegia 1 Gruzja 0
0
@Gwyn Na prawdę? Żenujące. Oba powinny mieć USB C 3.0 przynajmniej
1
Są tu jacyś fani Fallouta? Wyobraźcie sobie że jesteście reżyserami F5 i wymyślacie gdzie ma się dziać akcja nowej części. Co by to było? Ja chciałbym coś bardziej egzotycznego np. Hawaje. Moja historia byłaby mniej więcej taka: Podczas Wielkiej Wojny wyspy te oberwały znacznie słabiej dlatego niedobitki Enklawy postanowiły je sobie podporządkować. Spotkało się to z oporem lokalnego ugrupowania (coś w stylu Wielkich Chanów z New Vegas). Gdy sytuacja stawała się coraz gorsza dla Hawajczyków pojawili się "wybawiciele" w postaci Bractwa Stali, które zmiażdżyło Enklawę. Niestety chciwość BS na technologię sprawiła, że zaczęli konfiskować sprzęt lokalsom i odcięli ich od największej elektrowni geotermalnej. I tu wkracza bohater/bohaterka, która jako członek BS jest świadkiem ludobójstwa dokonywanego przez to ugrupowanie i postanawia pomóc lokalsom. Osamotniony dezerter próbuje przetrwać i zyskać zaufanie rywalizujących ze sobą plemion podejmując wiele trudnych moralnie wyborów.
1
@FCBparasiempre Na TVP Sport będzie transmisja
0
@MarcepanowyKsiaze Akurat Endrick jest zdecydowanie gorszy od Roque jeśli chodzi o istotne dla napastnika statystyki
0
@Emhyr Zrobił lepszy wynik w eliminacjach dzięki łatwiejszej ścieżce mistrzowskiej. Jeszcze trochę i zaczniesz pisać że w sumie Papszun nic nie osiągnął i w ogóle był słabym trenerem...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Keson i składankę Disco Polo XD
1
@FcPortoFan1999 Może Julek Nagelsmann?
5
@FutbolFan Mi 5:0 dla Polski :)
0
@Transu96 Jeszcze 128 GB RAM GDDR5, najnowsza i9 lub Ryzen 9, czy może Threadripper? :)
0
@Transu96 Może to kwestia konkretnych gier lub konfiguracji komputera, ale nie jestem odosobnionym przypadkiem o czym świadczą setki postów na Reddicie :)
4
Epic Games Launcher to jeden z najgorszych launcherów jakie istnieją. Chyba tylko EA App potrafi czasem mu dorównać ;) Pobrałem sobie darmowego Fallouta New Vegas. Jeszcze nigdy nie miałem tylu bugów i całkowitych zacięć. Dopiero po instalacji nieoficjalnego patcha który tak jakby odłączył grę od Epica gra działa normalnie z dokładnie tymi samymi modami. Praktycznie z każdą grą są tam problemy np. Metro Redux lub Tropico dopiero po godzinie walki się odpaliły.