3

https://ibb.co/94vYXmZ
Post z cyklu ciekawe zdjęcia.
George Lucas z rekwizytami filmowymi przed wynalezieniem CGI :)

0

Wie ktoś czemu Kittel siedzi na ławce?

4


Fajnie mruczy nowy Ford? Jest to model GTD stworzony we współpracy z firmą Multimatic (dzięki nim powstał m.in. Aston Martin Vulcan, czy V12 Zagato). Ford GTD ma służyć m.in. do bicia rekordów na Nürburgringu. Silnik to 5.2 l V8 o mocy 800 KM i ok. 990 nm momentu obrotowego. Jeśli lubicie bajery Ford może zamontować dźwignię zmiany biegów i łopatki zmiany biegów wykonane z tytanowych elementów z myśliwca F-22 Raptor. Powstanie od 1000 do 2000 sztuk. Cena? Zaledwie 300 tys. USD ;)

2

https://zapodaj.net/plik-ggSZ7biSvB
Niby Pyrotechnik Verboten!, a oni mają to gdzieś XD

0

@dniel O znalazłem. Pixel XL we Wrocku

5

Bawiliście się w "podłoga to lawa" jak byliście dziećmi? Ta wersja jest bardziej widowiskowa :) Niestety firma ta działa tylko w USA


https://activate.games/

3

@draxidox Jeden z największych psycholi w polskiej polityce :)

1

@PatrychoO Ale z Ciebie żniwiarz :)

0

@tadzik447 Zobaczymy ;) Interesuję się Bliskim Wschodem więc może być ten arabski dubbing z napisami po polsku lub angielsku,

4


Wiem, że to Ubisoft ale nie mogę się doczekać. Kupię choćby dla samej eksploracji tego baśniowego Bagdadu ;)

6

@Medium Prawdziwa femme fatale XD

0

@P33ck Startuje kolejny sezon Bayernligi. Wszyscy grają, a na końcu i tak wygrywa Mynsien :)

3


Admin TVP Sport jest genialny :)

1

@matirix20 Oj taaak. Saka - uwielbiam gościa. A czemu nie grasz Kounde w środku?

0

@Barcasub Tak na stadionie :)

1

@macio_944 Jeszcze Diuna: Część Druga będzie w listopadzie

0

@parpe Zrobisz screena lub dasz link?

0

@ranger3120 Oddali im już F-35 i Abramsy, że tak piszesz?

0

A Serwetki dalej prowadzą z Glasgow Rangers (2:2 w dwumeczu) ;)

0

@A4ron Dokładnie. Kiedy Stipica był w formie to wyniki były lepsze. Teraz równie dobrze Pogoń może prezesa Mroczka wystawić na bramkę bo żaden bramkarz w klubie nie daje pewności...

0

@Barca1922 Kopenhaga też byłaby trudna

0

@IronSanHybrid Czyli będzie mógł bez przeszkód latać na urodzinki siorki :)

1

@cules100pro Kasa nie śmierdzi. Przyniesie im korzyści marketingowe, więc panowie w białych kieckach przymkną na to oczy :)

0

@Kengo W Anglii moim ulubionym jest Liverpool, a potem słabsi typu ten Brentford, Brighton czy teraz Luton :)

0

No w końcu! Wojskowi walczyć o remis!

3

Z mniej spektakularnych transferów 19-letni ofensywny pomocnik Alex Scott przeszedł do AFC Bournemouth z Bristol City za 25 mln GBP. Podobno ma spory potencjał, ale przeskok z Championship do Premier League łatwy nie jest. No i cena jak to za Anglika dosyć wysoka.

0

Legła na łopatkach ;)

0

@Rewolucja123 Nie no trzy odklejki, bo o Lisach zapomnieli ;)

4

https://zapodaj.net/plik-wgNoEup4LV
Niesamowita jest ta dominacja Manchesterów w Premier League.
P.S. zapomnieli o Leicester XD

0

@MesQueUnClub96 Jest przecież Son i może Gifta Orbana ściągną. Nie będzie tak źle ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?