Fajnie mruczy nowy Ford? Jest to model GTD stworzony we współpracy z firmą Multimatic (dzięki nim powstał m.in. Aston Martin Vulcan, czy V12 Zagato). Ford GTD ma służyć m.in. do bicia rekordów na Nürburgringu. Silnik to 5.2 l V8 o mocy 800 KM i ok. 990 nm momentu obrotowego. Jeśli lubicie bajery Ford może zamontować dźwignię zmiany biegów i łopatki zmiany biegów wykonane z tytanowych elementów z myśliwca F-22 Raptor. Powstanie od 1000 do 2000 sztuk. Cena? Zaledwie 300 tys. USD ;)
@A4ron Dokładnie. Kiedy Stipica był w formie to wyniki były lepsze. Teraz równie dobrze Pogoń może prezesa Mroczka wystawić na bramkę bo żaden bramkarz w klubie nie daje pewności...
Z mniej spektakularnych transferów 19-letni ofensywny pomocnik Alex Scott przeszedł do AFC Bournemouth z Bristol City za 25 mln GBP. Podobno ma spory potencjał, ale przeskok z Championship do Premier League łatwy nie jest. No i cena jak to za Anglika dosyć wysoka.
3
https://ibb.co/94vYXmZ
Post z cyklu ciekawe zdjęcia.
George Lucas z rekwizytami filmowymi przed wynalezieniem CGI :)
0
Wie ktoś czemu Kittel siedzi na ławce?
4
Fajnie mruczy nowy Ford? Jest to model GTD stworzony we współpracy z firmą Multimatic (dzięki nim powstał m.in. Aston Martin Vulcan, czy V12 Zagato). Ford GTD ma służyć m.in. do bicia rekordów na Nürburgringu. Silnik to 5.2 l V8 o mocy 800 KM i ok. 990 nm momentu obrotowego. Jeśli lubicie bajery Ford może zamontować dźwignię zmiany biegów i łopatki zmiany biegów wykonane z tytanowych elementów z myśliwca F-22 Raptor. Powstanie od 1000 do 2000 sztuk. Cena? Zaledwie 300 tys. USD ;)
2
https://zapodaj.net/plik-ggSZ7biSvB
Niby Pyrotechnik Verboten!, a oni mają to gdzieś XD
0
@dniel O znalazłem. Pixel XL we Wrocku
5
Bawiliście się w "podłoga to lawa" jak byliście dziećmi? Ta wersja jest bardziej widowiskowa :) Niestety firma ta działa tylko w USA
https://activate.games/
3
@draxidox Jeden z największych psycholi w polskiej polityce :)
1
@PatrychoO Ale z Ciebie żniwiarz :)
0
@tadzik447 Zobaczymy ;) Interesuję się Bliskim Wschodem więc może być ten arabski dubbing z napisami po polsku lub angielsku,
4
Wiem, że to Ubisoft ale nie mogę się doczekać. Kupię choćby dla samej eksploracji tego baśniowego Bagdadu ;)
6
@Medium Prawdziwa femme fatale XD
0
@P33ck Startuje kolejny sezon Bayernligi. Wszyscy grają, a na końcu i tak wygrywa Mynsien :)
3
Admin TVP Sport jest genialny :)
1
@matirix20 Oj taaak. Saka - uwielbiam gościa. A czemu nie grasz Kounde w środku?
0
@Barcasub Tak na stadionie :)
1
@macio_944 Jeszcze Diuna: Część Druga będzie w listopadzie
0
@parpe Zrobisz screena lub dasz link?
0
@ranger3120 Oddali im już F-35 i Abramsy, że tak piszesz?
0
A Serwetki dalej prowadzą z Glasgow Rangers (2:2 w dwumeczu) ;)
0
@A4ron Dokładnie. Kiedy Stipica był w formie to wyniki były lepsze. Teraz równie dobrze Pogoń może prezesa Mroczka wystawić na bramkę bo żaden bramkarz w klubie nie daje pewności...
0
@Barca1922 Kopenhaga też byłaby trudna
0
@IronSanHybrid Czyli będzie mógł bez przeszkód latać na urodzinki siorki :)
1
@cules100pro Kasa nie śmierdzi. Przyniesie im korzyści marketingowe, więc panowie w białych kieckach przymkną na to oczy :)
0
@Kengo W Anglii moim ulubionym jest Liverpool, a potem słabsi typu ten Brentford, Brighton czy teraz Luton :)
0
No w końcu! Wojskowi walczyć o remis!
3
Z mniej spektakularnych transferów 19-letni ofensywny pomocnik Alex Scott przeszedł do AFC Bournemouth z Bristol City za 25 mln GBP. Podobno ma spory potencjał, ale przeskok z Championship do Premier League łatwy nie jest. No i cena jak to za Anglika dosyć wysoka.
0
Legła na łopatkach ;)
0
@Rewolucja123 Nie no trzy odklejki, bo o Lisach zapomnieli ;)
4
https://zapodaj.net/plik-wgNoEup4LV
Niesamowita jest ta dominacja Manchesterów w Premier League.
P.S. zapomnieli o Leicester XD
0
@MesQueUnClub96 Jest przecież Son i może Gifta Orbana ściągną. Nie będzie tak źle ;)