Jeśli oglądając Johna Wicka zastanawialiście się, czy da się uszyć kuloodporny garniak odpowiedź brzmi tak. Oczywiście nie będzie tak cienki i lekki jak w filmie, a po strzale prawdopodobnie ból byłby taki jak po sierpowym Tysona z czasów świetności :)
0
@FcPortoFan1999 Jaką akcję, bo nic nie słyszałem?
1
@adi7adi8 Grabara powinien być za niego powołany...
5
Jeśli oglądając Johna Wicka zastanawialiście się, czy da się uszyć kuloodporny garniak odpowiedź brzmi tak. Oczywiście nie będzie tak cienki i lekki jak w filmie, a po strzale prawdopodobnie ból byłby taki jak po sierpowym Tysona z czasów świetności :)
0
@Medium Czyli będziecie mieli gromadę dzieciaczków? XD
6
@Kgorecki2500 No Konfederacji to w ogóle nie grozi, więc spokojnie ;)
0
@AmigoBlancos Trochę Mateuszem Borkiem ten wpis zalatuje, ale zgadzam się w 100 procentach :)
2
@Culer9002 Nawet nie wiedziałem, że odszedł z Bayernu
0
@damianex10 U niego we krwi płynie raczej Cachaça :)
0
@Wojcio Oczywiście masz rację. Pomoc to jakiś żart jak na klub tej klasy
0
@LaLigaPD Na jego miejscu już dawno bym się stamtąd ewakuował, ale jak widać kasa jest ważniejsza.
6
Enrique chyba szybko zakończy pracę w PSG. Wyniki coraz gorsze, a poprawy nie widać
0
@Nazio_87 To fajna ta twoja teściowa :)
2
https://zapodaj.net/plik-CnZhAQ6OfC
Wczoraj Union Berlin musiał grać na Olympiastadion zamias w Starej Leśniczówce ze względu na przepisy UEFA.
@MesQueUnClub96
3
@bartas97 Zapytaj kogoś kto w USA mieszka np. @kamyk_23 ;)
2
@Kgorecki2500 Konfederacja hehehe
0
@DonMatteo901 Obrzydliwe te wpisy, ale można było się tego spodziewać patrząc na działalności tej całej patologii...
0
@Kgorecki2500 Przecież teraz dajesz się nabrać na Konfederację ;)
0
@TheNekro94 Pewnie chodzi o @SteuerFreiMoney który bodajże w Porsche pracuje
0
@Criss18Barca Braun i Korwin żeby odpalić słynny protokół 1% :)
2
@Luciano99 Ale jaki gibki jest. Może powinien dziewczyny wśród gimnastyczek lub tancerek poszukać XD
1
@Popitek12 Republiki Nowej Kalifornii, a ty?
0
Ale te race to dajcie spokój. No kto to widział :)
0
@Medium A czemu Ramsdale siedzi na ławce?
1
Niech ten Everton spadnie w końcu z PL bo to jest żenujące co oni od kilku sezonów grają...
0
@FcPortoFan1999 Najlepiej na dzisiaj
0
Macie jakiś pomysł na kuponik z piłki nożnej?
1
@Kessie i to jest dopiero sushi, a nie jakieś marne skrawki ryby z ryżem ,)
0
Jeszcze tylko 25 punktów i Polki dostaną bilet na IO 2024 w Paryżu!
2
Na razie Postecoglu to masterclass! Odszedł Kane, a mimo to Koguty sobie dobrze radzą. Oby tak dalej do końca sezonu. Come on Spurs!
@HighestInTheRoom
0
@sonek Ziutek lub Brudas :)