Kim "Rocketman" Dzong Un i jego poplecznicy przeprowadzili symulację ataku nuklearnego na Koreę Południową. Wszystko to w odpowiedzi na ćwiczenia marynarki wojennej Korei Południowej z US Navy.
@FutbolFan Już zagorzali zwolennicy Trumpa pokazali pod Kapitolem jacy są więc ich odczucia nic nie znaczą, a liczą się fakty. Poza tym media prorepublikańskie też są nieobiektywne i często posługują się manipulacjami także CNN = Fox News tylko o przeciwnym zwrocie.
@FutbolFan W sumie stwierdzenie, że Trump przegrał po sfałszowanych wyborach jest tak samo prawdziwe jak to, że Rosjanie w dużej mierze przyczynili się do jego wcześniejszego wyboru. Nie ma wystarczających dowodów na to.
@Medium Paradoks Indii. Kraj bogaczy i nędzarzy :) Z jednej strony pojazdy i rakiety kosmiczne, triada jądrowa i 22 reaktory atomowe, a z drugiej slumsy i krowy srające na środku drogi w mieście
@escarabajo Jak Urawa Red Diamonds wygra tą edycję to zrówna się w ilości trofeów z Al-Hilal które ma cztery na swoim koncie. Szanse na to ma również drużyna Pohang Steelers ale są słabsi od japońskiej drużyny :)
0
@culer_5306751 Ta szczególnie na wyjazdach w Porto i Antwerpii :)
1
No Panie Xavi jak z tego nie awansujesz to spierniczaj w podskokach! ;)
1
@Roobo Teraz w Niemczech będą grać
0
https://fb.watch/mMoYGOnSR-/
Tomek Młynarz wdraża Harry'ego w bawarski styl życia ;)
1
Kim "Rocketman" Dzong Un i jego poplecznicy przeprowadzili symulację ataku nuklearnego na Koreę Południową. Wszystko to w odpowiedzi na ćwiczenia marynarki wojennej Korei Południowej z US Navy.
0
@wojopancer Wygrałaby Europa ze względu na lepszą obronę i bramkarza, a 11-nastek mi się nie chce podawać :)
1
@rafeVeB Zawsze musi być ten pierwszy raz :) Tak samo jak mówili, że Anglicy w Hiszpanii się nie sprawdzają, a Bellingham w Realu wymiata.
2
@Rust_Cohle Ten Hag chyba myśli, że dalej trenuje Ajax :)
3
@Kidd To trzeba tam wysłać wyjaśniacza Stanowskiego żeby potwierdził :)
0
@Medium W jakim sensie bo nie rozumiem? Chodzi ci o zabijanie np. chorych psychicznie i innych niepełnosprawnych?
0
@Messibestplayerintheworld A jakie są? Na pewno graĺem w Sam's Story
1
@Messibestplayerintheworld Fajna tylko ten poziom w Jamantau był dość odrażający i przerażający jednocześnie ;)
1
@Jakchcesz Równie dobrze mogła być mapa z Fallouta, ale nam się poszczęściło :)
1
@Jakchcesz Nie, bo cały świat i całe nasze życie to jedna wielka symulacja XD
1
@Jonyx Mam dokładnie tak samo :)
0
@Mareeek2050 Dziękuję za dopowiedzenie. Jakoś trzeba sobie radzić :)
3
https://ibb.co/LSdwkCq
Parking przy torze F1 Zandvoort.
To tylko Holendrzy i ich miłość do rowerów - wszystko jasne :)
@lucas/catalan @SteuerFreiMoney @fart
1
@Striker @malicinho Również mam ten model i nie zauważyłem żadnej wady przy robieniu zdjęć
1
@Krzysztof1987 Wygląda bardzo smakowicie :)
0
@FutbolFan Już zagorzali zwolennicy Trumpa pokazali pod Kapitolem jacy są więc ich odczucia nic nie znaczą, a liczą się fakty. Poza tym media prorepublikańskie też są nieobiektywne i często posługują się manipulacjami także CNN = Fox News tylko o przeciwnym zwrocie.
1
@bartas97 Ja wolę Pumę, Tidala i Pepsi :)
2
@FutbolFan W sumie stwierdzenie, że Trump przegrał po sfałszowanych wyborach jest tak samo prawdziwe jak to, że Rosjanie w dużej mierze przyczynili się do jego wcześniejszego wyboru. Nie ma wystarczających dowodów na to.
3
@Medium Paradoks Indii. Kraj bogaczy i nędzarzy :) Z jednej strony pojazdy i rakiety kosmiczne, triada jądrowa i 22 reaktory atomowe, a z drugiej slumsy i krowy srające na środku drogi w mieście
1
@Jakchcesz Ale torpedą, taranowaniem czy bombami głębinowymi?
1
@escarabajo Jak Urawa Red Diamonds wygra tą edycję to zrówna się w ilości trofeów z Al-Hilal które ma cztery na swoim koncie. Szanse na to ma również drużyna Pohang Steelers ale są słabsi od japońskiej drużyny :)
1
@Mareeek2050 Białoruś produkuje mniej więcej tyle samo co Polska z tego co udało mi się znaleźć i też ciągle im spada.
1
@escarabajo No tak, ale są jeszcze tacy twórcy jak Christopher Nolan którzy nie polegają w 100% na CGI, a ich zespoły dalej improwizują.
1
@Medium A mnie gryzły wiele razy. Raz wchodziłem na uczelnię i użarł mnie dosłownie na środku czoła i miałem śmieszną pulsującą czerwoną gulę :)
1
@escarabajo Dzięki za uzupełnienie posta. Uwielbiam kreatywność filmowców :)
1
@tomek8756 Na razie nie zamierzam uczestniczyć w tej farsie :)