@LucasW123 Jak znowu? Przecież ostatnio tylko z Vissel Kobe grali i tam było 2:0 dla Barçy. Poza tym to dopiero jest presezon i jeszcze wszystko może się zmienić w ciągu sezonu.
@Ojciec5tkidzieci Jak kiedyś obejrzę to się wypowiem. Na razie na filmwebie wybuchło "spiskowe" szambo i wystawianie ocen 9/10 lub 10/10 bez oglądania więc ciężko coś o tym powiedzieć :)
@Cotutajsiedzieje Akurat od 2018 roku w USA działa liga NVA licząca 12 drużyn. Poza tym reprezentacja USA w piłce siatkowej jest jedną z najmocniejszych ekip na świecie.
Lando Norris po raz kolejny zrzucił troeum Verstappena z podium chcąc wzbudzić szampana XD Tym razem stukł węgierską ręcznie malowaną porcelanę o wartości 44 500 $. Na szczęście producent trofeum Herendi Attila wykona dla Maxa jeszcze jeden egzemplarz. @lucas/catalan@SteuerFreiMoney@Ptasior
@Criss18Barca Nie znam konkretnych liczb, ale warto zauważyć że krykiet najbardziej popularny jest m.in. w Indiach, Pakistanie, czy Bangladeszu, które mają zdecydowanie większą populację od Europy.
@takisobiektos Z USA akurat się pomyliłeś bo od 2018 roku odbywają się tam rozgrywki w ramach National Volleyball Association. Dodatkowo w przyszłym roku będzie inauguracja ligi dla kobiet. Poza tym w Stanach bardzo prężnie działają ligi uniwersyteckie. Oczywiście tamtejsza siatkówka nie ma podjazdu do koszykówki, footballu amerykańskiego, czy hokeja ale w ostatnim czasie zaczyna się rozwijać.
@abram3k Gdyby Amerykanie mieli tak dobrą ligę siatkarską jak nasza PlusLiga to byłoby inaczej. Poza tym z kim oni mają rywalizować na kontynencie? Z Meksykiem? Z Kanadą? A Europa siatkówką stoi. Przecież Polska, Słowenia, Serbia, Francja, czy Włochy to silne i bardzo groźne drużyny. A tak poza tym to mamy płakać, że nasi są jedną z najlepszych reprezentacji na świecie, czy co?
@bartas97@kostek579 Emeryci tacy jak Modrić, czy Kroos, parkingowy fighter Fede oraz młokosy pokroju Camavingi i Tchouameniego nie robią wrażenia. Jedynie Bellingham i Güler się do czegoś nadają. P.S. A tak przy okazji to ja sobie tylko żartuję żeby poddymić kibiców pewnego madryckiego klubu ;)
@Ojciec5tkidzieci No cóż w polskiej polityce zmiana "barw" jest często spotykana i już mnie nic nie zdziwi. Jeśli chodzi o Konfederację to na pewno mojego głosu nie dostanie m.in. przez obecność w jej szeregach Braunów, czy innych Płaczków, którzy nie mają nic ciekawego do zaproponowania i przyciągają do siebie skrajne elementy polskiego społeczeństwa.
@MrKozamm@Comentateiro Z droższych rzeczy nie polecam t-shirtów marki Guess. Może wyglądają dobrze, ale już kilka mi się rozciągnęło tak że tylko do spania się nadają :)
0
@LucasW123 Jak znowu? Przecież ostatnio tylko z Vissel Kobe grali i tam było 2:0 dla Barçy. Poza tym to dopiero jest presezon i jeszcze wszystko może się zmienić w ciągu sezonu.
0
@Ojciec5tkidzieci Jak kiedyś obejrzę to się wypowiem. Na razie na filmwebie wybuchło "spiskowe" szambo i wystawianie ocen 9/10 lub 10/10 bez oglądania więc ciężko coś o tym powiedzieć :)
0
@Kamil689 Do usunięcia bo myślałem, że chodzi o utwór z filmiku powyżej :)
0
@Kidd Oglądałeś Bullet Train? Tam był świetny wątek z Tomkiem i Przyjaciółmi :)
1
@Cotutajsiedzieje Akurat od 2018 roku w USA działa liga NVA licząca 12 drużyn. Poza tym reprezentacja USA w piłce siatkowej jest jedną z najmocniejszych ekip na świecie.
10
W latach 1923-1982 w dzielnicy Turynu Lingotto Fiat posiadał nietypową fabrykę. Na jej dachu znajdował się owalny tor służący do testowania samochodów. Tor istnieje do dnia dzisiejszego, ale nie mam pojęcia, czy ktoś tam sobie z niego korzysta.
Lingotto dawniej:
https://ibb.co/pWDmcMz
https://ibb.co/mTx6HgM
Obecnie:
https://goo.gl/maps/9Js25NZbU2CVsQuJ8
@SteuerFreiMoney @lucas/catalan @Ptasior @fart
0
@zodiak_10 W czwartek w Belfaście Pogoń Szczecin zagra w el. Ligi Konferencji. To dopiero będzie meczycho, a nie jakiś tam występ Messiego ;)
0
@xVENUMx
CR7: Tak, chcę grać w Bayernie
Prezes Bayernu: Ale to ty dzwonisz :)
1
@Ojciec5tkidzieci Dobry transfer. Mam nadzieję, że pozwoli OM na poważnie rywalizować z PSG :)
Mam tylko pytanie co ma wspólnego Marsylia z wulkanem?
0
@tbas A taki Andruszkiewicz był piękny antysystemowy XD
2
Kojarzycie futurystyczne boisko z trybu Volta? Teraz FIBA zaprezentowała takie, ale do koszykówki oczywiście :)
9
Lando Norris po raz kolejny zrzucił troeum Verstappena z podium chcąc wzbudzić szampana XD Tym razem stukł węgierską ręcznie malowaną porcelanę o wartości 44 500 $. Na szczęście producent trofeum Herendi Attila wykona dla Maxa jeszcze jeden egzemplarz.
@lucas/catalan @SteuerFreiMoney @Ptasior
2
@Criss18Barca Nie znam konkretnych liczb, ale warto zauważyć że krykiet najbardziej popularny jest m.in. w Indiach, Pakistanie, czy Bangladeszu, które mają zdecydowanie większą populację od Europy.
0
@takisobiektos Z USA akurat się pomyliłeś bo od 2018 roku odbywają się tam rozgrywki w ramach National Volleyball Association. Dodatkowo w przyszłym roku będzie inauguracja ligi dla kobiet. Poza tym w Stanach bardzo prężnie działają ligi uniwersyteckie. Oczywiście tamtejsza siatkówka nie ma podjazdu do koszykówki, footballu amerykańskiego, czy hokeja ale w ostatnim czasie zaczyna się rozwijać.
0
@abram3k Gdyby Amerykanie mieli tak dobrą ligę siatkarską jak nasza PlusLiga to byłoby inaczej. Poza tym z kim oni mają rywalizować na kontynencie? Z Meksykiem? Z Kanadą? A Europa siatkówką stoi. Przecież Polska, Słowenia, Serbia, Francja, czy Włochy to silne i bardzo groźne drużyny. A tak poza tym to mamy płakać, że nasi są jedną z najlepszych reprezentacji na świecie, czy co?
6
@Comentateiro Pieluchy też będą potrzebne :)
0
@bartas97 @kostek579 Emeryci tacy jak Modrić, czy Kroos, parkingowy fighter Fede oraz młokosy pokroju Camavingi i Tchouameniego nie robią wrażenia. Jedynie Bellingham i Güler się do czegoś nadają.
P.S. A tak przy okazji to ja sobie tylko żartuję żeby poddymić kibiców pewnego madryckiego klubu ;)
0
@bartas97 Na szczęście Real ma słabą pomoc (jeden Bellingham wiosny nie czyni) i nawet jak przejdzie to nie wykorzystają jego potencjału :)
0
@Deviler Jeszcze puśćcie sobie disco polo w tle żeby osiągnąć szczyt wieśniactwa :)
0
@Nano22 A powiedział Ci "Szczęść Boże"? Może to Grzegorz Braun XD
2
No i pogromcy naszych siatkarzy - Słoweńcy dostali łomot 3:0 od Samurajów :)
1
@MesQueUnClub96 Owsianka i chłodnik z botwinki
0
@masa11 Też Polsat może się zainteresować, bo C+ mnóstwo na Ekstraklasę wydało i będą mniej konkurencyjni.
0
@Ojciec5tkidzieci No cóż w polskiej polityce zmiana "barw" jest często spotykana i już mnie nic nie zdziwi. Jeśli chodzi o Konfederację to na pewno mojego głosu nie dostanie m.in. przez obecność w jej szeregach Braunów, czy innych Płaczków, którzy nie mają nic ciekawego do zaproponowania i przyciągają do siebie skrajne elementy polskiego społeczeństwa.
0
@Gaucho Robię screena i zobaczymy czy miałeś rację ;)
2
@Kapitan hawk Idealny kompan do piwka ;)
2
Raków do boju! Podbijcie Tallin :)
2
@MrKozamm @Comentateiro Z droższych rzeczy nie polecam t-shirtów marki Guess. Może wyglądają dobrze, ale już kilka mi się rozciągnęło tak że tylko do spania się nadają :)
2
@escarabajo Niesamowite, że silne kluby dalej nabierają się na Moratę. Przecież to kasztan totalny :)
4
https://www.facebook.com/reel/238637735676088
Messerschmitt Me 262 - pierwszy użyty bojowo myśliwiec o napędzie odrzutowym