1

@Emhyr To były eliminacje do Euro :)

0

@Zoker A z czym najczęściej jadasz? Ja ser, szynka, kukurydza i na wierzchu ketchup

0

Od dziecka obejrzałem chyba każdy mecz Polski o punkty/na turniejach, ale to co się dzisiaj odwaliło to brak słów...

1

Oni po prostu chcieli nam dać więcej emocji ;)

0

Ufff faul na szczęście...

0

@Herato Zobaczymy po rewanżach z Czechami i Albańczykami ;)

1

@AFA90 Kto wie tam wszystko jest możliwe. Ja tam tylko na ławkę bym go wziął. Też ciekawe czy Goncalo Ramos utrzyma formę z tego sezonu.

2

@Kgorecki2500 Kazachstan, Francja i Ukraina już mi w poprzednich eliminacjach psuły kupony, więc odpuściłem.

1

@Kgorecki2500 Nie jakoś okazale, bo 65 zł z 20 zł wkładu ale zawsze coś

4

@escarabajo i wygrywa mi kupon! Teraz musi przejść do Barcy ;)

0

@AmigoBlancos Poza tym Tedesco tak jak Martinez nie potrafi utrzymać gwiazd w ryzach

1

@Kgorecki2500 A Turcja dwa razy miała cofniętego gola i karnego zmarnowali.

3

@Encore Trzeba się nasycić, bo jutro w meczu naszych oczy będą krwawić ;)

1

@Kgorecki2500 Korciło mnie na 3.5+ ale nie chciałem ryzykować XD

1

@Kgorecki2500 Prawie wszystko już weszło. Tylko ta Turcja...

0

@AFA90 Tedesco chłopie przecież oni ci na głowę wejdą...

1

@FcPortoFan1999 Bardzo chciałbym zobaczyć Vahana Bichakhchyana na Euro ;)

1

@Kgorecki2500 Ja dzisiaj takie overki: 2.5+ Anglia - Macedonia, 1.5+ Słowenia-Dania, 1.5+ Turcja-Walia i 1.5+ Szwajcaria-Rumunia. Zobaczymy czy się zazieleni ;)

0

@tbas Z remixem Danza Kuduro? :)

1

@FcPortoFan1999 Jak wspomagać go będzie Podoliński to nie będzie źle. Gorzej jak będzie jakiś Żewłakow który nie utrzyma Matiego z Dębicy w ryzach :)

2

@Worny U mnie w podstawówce na dzień sportu zawsze to puszczali przy dekoracji. Pamiętam jak odbierałem brąz za zawody płuwackie :)

5

@Majkel34 Ciary mi przeszły po tym tekście ;)

2

Hiszpania wcale nie ma słabej kadry. Jasne w ataku posucha, ale jak wróci Pedri i Balde to już będzie to wyglądało lepiej.

4

@mekston Poza tym dobry wyścig Alexa Albona jak na bolid Williamsa ;)

0

1

Macie jakieś pomysły na kuponik?
@Kgorecki2500 @okiemtypera_lucaxx95

0

@FcPortoFan1999 Dogrywkacja już zaciera rączki ale na zwycięstwo oczywiście :)

1

@JaroBoss Spokojnie to prowokacja wymierzona w @MesQueUnClub96 który przez cały sezon podobnie umniejszał pięknemu Norwegowi z City :)

1

Ale Dzikaku brameczkę Austrii zapakował. Coś pięknego! Widać, że dalej ma to coś ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?