Teraz Benzema tłumacząc się z wyboru ligi saudyjskiej stwierdził, że jest muzułmaninem i zawsze chciał mieszkać w muzułmańskim kraju. Tak bo wcale nie kasa się liczyła :)
Na szczęście nikomu nic się nie stało. Penske Entertainment właściciel toru Indianapolis Motor Speedway w celu zadośćuczynienia zakupi poszkodowanej nowy samochód. @SteuerFreiMoney@lucas/catalan@Ptasior
@IMBALEO Po prostu niczym się nie różnią i są tak samo zakłamani jak każda inna partia, a kreują się na jakąś nową siłę w polskiej polityce. Poza tym nigdzie nie powiedziałem, że inne tego nie robią, więc z bańką spudłowałeś. Nie wystarczy schować "kontrowersyjnych" członków. Ich trzeba wydalić z partii.
@dzbanke Ale nie da się zaprzeczyć, że do Konfy jednak również należą skranie prawicowi działacze (np. Braun). A sama partia chce zdobywać poparcie za pomocą populizmu i żerowania na ludzkich emocjach
0
@Medium Ja bym tak zrobił na miejscu Pepa
1
@Encore To byłaby piłkarska kradzież XD
0
@Jagr Oj tak! Lubię Alicię :)
1
@Kozinho. Orlen w coopie z Synthosem będzie SMR-y stawiał, czyli te mniejsze modułowe reaktory.
0
@dAvi_2 Panie przecież to trawa ozdobna jest :)
0
@Jagr Fassbender ten aktor? Słyszałem że miał wypadek w jakimś wyścigu.
6
Teraz Benzema tłumacząc się z wyboru ligi saudyjskiej stwierdził, że jest muzułmaninem i zawsze chciał mieszkać w muzułmańskim kraju. Tak bo wcale nie kasa się liczyła :)
0
@kuz A mnie żaden Novak D.
0
@doc Prawie jak klon Busiego ;)
0
@Kapiczek Przecież wiadomo, że zachodni sprzęt nie jest niezniszczalny. SZ Ukrainy kontratakują, więc mają teraz spore straty.
0
@Pawel13sz Turecka herbatka mniam :) Tylko chałwy z pistacjami brakuje
0
@masq Przecież może być królem tej Ligi Mistrzów https://zapodaj.net/ade5ebaa59399.jpg.html :)
1
@BorzyKrzys Na Łazienkowskiej 3 jest podobno największy w Polsce XD
1
@mekston Alemany ty już wiesz co robić XD
3
@DonMatteo901 Po prostu typowy bezmyślny tłum. Skkrajne emocje odbierają ludziom rozum.
0
@Nazio87 Ciekawe czy tym razem zamówią mafię? A może Pepperoni?
0
@Zbyszard I bardzo dobrze, bo ten portal został zalany Konfiturą ;) Poza tym były tutaj już wywiady z Memtzenem.
0
@JarekS Pewnie taka Borussia Dortmund zaciera już na niego rączki ;)
2
https://x.com/matbabiarz/status/1665590993066815490
Dowalił też po swojemu gwiżdżącym na niego kibicom Verony ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sulimo Jak nie będzie ogromnej ulewy to raczej puszczą kierowców
1
@Przemek2323 Ewki Kopacz, Bronka i Nitrasa jeszcze nie było? To dopiero byłby mistrzowski występ :)
3
@Adran360 np. Napoli i Marsylia :)
2
@jacobFCB
1. Korn
2. Rammstein
3. Linkin Park
4. Black Sabbath
5. Luxtorpeda
6. Alice in Chains
7. Nie znam :)
7
W niedzielę 28 maja podczas wyścigu Indy 500 doszło do groźnie wyglądającego wypadku:
Ta latająca oponka spadła na zaparkowany przy torze samochód jednego z kibiców.
Na szczęście nikomu nic się nie stało. Penske Entertainment właściciel toru Indianapolis Motor Speedway w celu zadośćuczynienia zakupi poszkodowanej nowy samochód.
@SteuerFreiMoney @lucas/catalan @Ptasior
0
@derlysy1979 A ile meczów trzeba wygrać? Trzy?
0
@IMBALEO Po prostu niczym się nie różnią i są tak samo zakłamani jak każda inna partia, a kreują się na jakąś nową siłę w polskiej polityce. Poza tym nigdzie nie powiedziałem, że inne tego nie robią, więc z bańką spudłowałeś. Nie wystarczy schować "kontrowersyjnych" członków. Ich trzeba wydalić z partii.
1
@dzbanke Ale nie da się zaprzeczyć, że do Konfy jednak również należą skranie prawicowi działacze (np. Braun). A sama partia chce zdobywać poparcie za pomocą populizmu i żerowania na ludzkich emocjach
0
@Medium Infant nic do tego nie miał. Čeferin już tak
0
@Tasde Najlepsze jest to, że oni sami przyznali się do uprawiania populizmu i inspiracji kampanią Trumpa XD
https://konkret24.tvn24.pl/polityka/konfederacja-mentzen-piatka-konfederacji-to-nie-sa-moje-poglady-no-to-przypominamy-6877579