@Rust_Cohle Crossy Road to taka darmowa gierka zręcznościowa na Android i IOS w której trzeba jak najdalej zajść swoim bohaterem. Teraz jest po prostu rywalizacji postacią Draculi
@Objectivo Bardzo brutalne wejście? Przecież on go tylko dotknął i przetarł. Chyba, że piłkarze Realu są tak delikatni że dotknięcie może urwać im nogę XD
@Kgorecki2500 Ja z kolei nigdy nie przeszedłem fabuły w GTA. Robiłem tylko jak największą masakrę i po prostu się wygłupiałem ;) Ale jak odpaliłem RDR2 to wciągnęło mnie po uszy być może dlatego, że uwielbiam XIX-wieczny klimat i te wszystkie dopracowane przez Rockstar szczegóły
@zmiter912576 Uwielbiam takie odpowiedzi które nic nie wnoszą. Przecież w Anglii jest mnóstwo rzeczy do zobaczenia choćby dobrze zachowane zamki i bogate muzea. Poza tym jak pyta się o ten kraj to chyba jest jasne, że nie nastawia się na pogodę 30°+ jak na jakieś Majorce.
6
https://zapodaj.net/008660a626b19.jpg.html
Machu Picchu obecnie i w czasach swej świetności
1
@Rust_Cohle Przyszedł Pan Maruda ;)
1
@Rust_Cohle Crossy Road to taka darmowa gierka zręcznościowa na Android i IOS w której trzeba jak najdalej zajść swoim bohaterem. Teraz jest po prostu rywalizacji postacią Draculi
1
https://zapodaj.net/3d5614301c35c.jpg.html
Podejmiecie wyzwanie Dracula Crossy Road? Przejmijmy tabelę rekordów! :)
https://apps.apple.com/us/app/crossy-road/id924373886
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yodo1.crossyroad
0
https://defence24.pl/sily-zbrojne/bydgoski-pocisk-wykryto-byly-uchybienia-dowodcy-operacyjnego
Według Błaszczaka dowódca operacyjny zawalił z tym pociskiem, który przeleciał pół Polski i rozbił się w lesie. No bardzo ciekawe.
0
@AmigoBlancos Oj Jude coś ty zrobił...
5
John Surtees jedyny kierowca wyścigowy który zdobył tytuł mistrza świata w MotoGP (Norton i MV Agusta) i F1 (Ferrari).
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Adran360 O czym doskonale świadczą kompromitacje Barçy w LM :)
2
@VegetaPolska Pewnie liczył na to, że Erling się wkurzy i z łokcia mu pociągnie
10
To tylko Tom Cruise za sterami samolotu z II wś Mustang P-51 :)
1
@Sulimo A mój głupiuki kocur kiedyś na szerszenia się rzucał...
0
@takisobiektos W końcu włoskie Calcio :) Może też być wymęczone 1:0.
4
@shahman Tak samo jak Benzema rozpaczliwie szukający bezpańskiej piłki
0
@Objectivo Bardzo brutalne wejście? Przecież on go tylko dotknął i przetarł. Chyba, że piłkarze Realu są tak delikatni że dotknięcie może urwać im nogę XD
3
@zodiak_10 Tak zwana torpeda. Pamiętam jak móĵ Dziadek z zaskoczenia mi tak na basenie robił. Nie cierpiałem tego :)
2
https://zapodaj.net/ca0db756b7b61.jpg.html
Barca ma sztamę z GSW
6
@Kgorecki2500 Ja z kolei nigdy nie przeszedłem fabuły w GTA. Robiłem tylko jak największą masakrę i po prostu się wygłupiałem ;) Ale jak odpaliłem RDR2 to wciągnęło mnie po uszy być może dlatego, że uwielbiam XIX-wieczny klimat i te wszystkie dopracowane przez Rockstar szczegóły
0
@Sulimo i szybki eurowpierdziel? :)
0
@Janas11224 Sędzia będzie już powoli sięgał po gwizdek, a on strzeli XD
1
Już myślałem że kontuzję złapał...
1
@zmiter912576 Uwielbiam takie odpowiedzi które nic nie wnoszą. Przecież w Anglii jest mnóstwo rzeczy do zobaczenia choćby dobrze zachowane zamki i bogate muzea. Poza tym jak pyta się o ten kraj to chyba jest jasne, że nie nastawia się na pogodę 30°+ jak na jakieś Majorce.
4
Dzisiaj po raz kolejny obejrzałem "Powrót do Przyszłości" i jaki to jest TOP. Ponadczasowa komedia :) Lubicie tą serię?
1
@Tom_Tom Może będzie z niego brazylijski Haaland :)
3
@bartas97 Spoko gdyby Pogoń wygrała Ekstraklasę też bym tak przeżywał :)
3
@Kondziubarca Pamiętam że srogo zaklnąłem po tym kornerze...
0
@Cotutajsiedzieje Przynajmniej on nie zawodzi w Tottenhamie
1
@Barwindg Oni tylko dają się Liverpoolowi wyszaleć i w drugiej połowie ich zadziobią. To wszystko jest zaplanowane XD
0
@Rust_Cohle Ale Liga Europy będzie na pewno nasza! :)
1
@Emhyr Też miałem takie przemyślenia ;)