0

@AmigoBlancos Haaland ich zgniecie jak amatorów ;)

2

@cules100pro Biomed Lublin - akcje tanie jak barszcz, ale mogą wystrzelić po ukończeniu budowy dużego zakładu do produkcji leków. Poza tym wchodzą na rynek europejski z innowacyjną terapią nowotworów układu moczowego
Ambra - producent i dystrybutor napojów alkoholowych. Budują ogromny zakład w Rumunii i mogą osiągać ogromne zyski ale tak jak w przypadku Biomedu jest to pozycja długoterminowa.

1

@michal1899 Do tego trenerzy bez mentalności do prowadzenia wielkiego klubu i wyszło jak wyszło...

0

@TheNekro94 To już wiemy kto kryje się za nickiem @kylian7 :)

1

@Hosh Bo bez glutenu? XD

1

@aleksandrowielki Saul Goodman ale z innego wszechświata i jak chcesz wyjść z twarzą z danej sytuacji postępuj dokładnie na odwrót :)

0

https://podroze.onet.pl/ciekawe/wyspy-swiata-wiesz-do-ktorego-kraju-naleza/60bc0pe
Fajny Quiz geograficzny o wyspach. Miałem 21/25, czyli nienajgorzej :)

1

https://zapodaj.net/2fb02392c19c7.png.html
Tottenham zdobył trofeum za wygranie PL, ale młodzieżowej... ;)

0

Jeszcze się okaże że Lech to odrobi XD

0

@JordiAlbion Dosłownie :)

0

Jak myślicie jaki klub obejmie po sezonie Papszun?

0

@Bartula Oby weszło jakieś czerwo dla Los Blancos :)

2

@partymaker Oby Valverde znowu kogoś nie zlał na parkingu XD

1

@Albatros Racja. To również dobry typ.

0

2.5+ gola w meczu pomiędzy drużyną Crisa a największym rywalem Al Hilal kurs 1.50 na Fortunie. Warto zaryzykować i dodać do kuponu bo ostatnie mecze pomiędzy Al Hilal i Al Nassr kończyły się następująco: 2:2, 4:0 i 2:1

1

@MesQueUnClub96 No to teraz na pewno awansują XD

0

#PolscyAktorzy
Co myślicie o Bogusławie Lindzie? Dla mnie z ludzi ze starej gwardii po prostu top. Najlepszy film z jego udziałem - Psy.
No i bonusik:

;)

1

@Criss18Barca Chyba przez dekadę byśmy świętowali taki finał LM ;)

0

@Peciak Też z tymi odznaczeniami dla generała coś mi śmierdzi. Znalazłem tylko info o tym, że ekipa Franco przyznała Barcelonie trzy odznaczenia za wygrane turnieje i Barca parę lat temu się ich wyrzekła. Chyba, że czegoś nie wiem

1

@Sau_Ron 1. Napoli, bo wrócił Osimhen, grają u siebie i będzie "kocioł" na trybunach.
2. Real, bo londyńczycy są pośmiewiskiem w tym sezonie i już mają 2:0 w plecy

1

@El Madridista. Franco zmarł w 1975 więc nie rozumiem po co podajesz lata 2002-2017 :)

1

@JimMorrisonFCB Przynajmniej nie spadną z ligi ;)

2

Po zakończeniu obecnego sezonu Valencia straci swojego podstawowego portero. Giorgi Mamardashvili ma mieć dosyć złej atmosfery panującej w klubie. Gruzin jest na liście życzeń Tottenhamu i Chelsea.

2

@Transu96 Beliar lepszy ;)

0

@Hartge Dobrze że Inter jest coraz niżej

0

@barteq Już widziałem i nie podszedł mi

0

Są jakieś dobre filmy w miarę świeże do obejrzenia na Amazon Prime, Disney+, AppleTV czy Canal Plus Online? Najlepiej jakaś sensacja lub lekka komedia.

0

@Oskarenks A z realnych to może Jeremy Doku (Rennes) lub Moussa Diaby (Leverkusen).

0

@Oskarenks Ez Abde :)

2

Panie to się wyklepie! ;)
https://fb.watch/jWCkC2JL2k/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?