1

@zmiter912576 Uwielbiam takie odpowiedzi które nic nie wnoszą. Przecież w Anglii jest mnóstwo rzeczy do zobaczenia choćby dobrze zachowane zamki i bogate muzea. Poza tym jak pyta się o ten kraj to chyba jest jasne, że nie nastawia się na pogodę 30°+ jak na jakieś Majorce.

4

Dzisiaj po raz kolejny obejrzałem "Powrót do Przyszłości" i jaki to jest TOP. Ponadczasowa komedia :) Lubicie tą serię?

1

@Tom_Tom Może będzie z niego brazylijski Haaland :)

3

@bartas97 Spoko gdyby Pogoń wygrała Ekstraklasę też bym tak przeżywał :)

3

@Kondziubarca Pamiętam że srogo zaklnąłem po tym kornerze...

0

@Cotutajsiedzieje Przynajmniej on nie zawodzi w Tottenhamie

1

@Barwindg Oni tylko dają się Liverpoolowi wyszaleć i w drugiej połowie ich zadziobią. To wszystko jest zaplanowane XD

0

@Rust_Cohle Ale Liga Europy będzie na pewno nasza! :)

1

@Emhyr Też miałem takie przemyślenia ;)

0

@VegetaPolska Jak traci je Real to jest wspaniale!

1

@SteuerFreiMoney Widzę, że Ferrari daje ciała po całości ;)

1

@Miszak Straszne. Przecież sport zawsze miał związek z polityką. Wszystkie dyktatury i autorytaryzmy wycierały sobie twarz sukcesami sportowymi, więc nie rozumiem czemu komuś przeszkadza wspieranie strony poszkodowanej przez rosyjską inwazję. Tak się przyczepiłeś do Igi jakby conajmniej ukraiński hymn śpiewała i wychodziła z tamtejszymi dziećmi na kort XD

0

@Miszak Żałosny jesteś z tym przekręcaniem nazwiska. Odklejka bo wspiera zaatakowany kraj? Co takiego dziwnego zrobiła?

2

@Essos Leao, Rashford i Vini :)

0

@shahman Raper Balde

0

@ObiwanKenobi Ukraińcy mają też drona UJ-22, który ma podobno 800 km zasięgu

2

28 kwietnia 1916 roku w Renazzo di Cento przyszedł na świat Ferruccio Lamborghini założyciel znanej wszystkim marki aut sportowych i luksusowych. Jakie są wasze ulubione modele tej marki? U mnie ze starych: Countach i Espada, a z nowych: Huracan i Urus.

1

@Colon Od razu książka Hemingwaya "Stary człowiek i morze" mi się przypomina. Piękna ryba z tego marlina :)

1

@Kgorecki2500 A ile butelek piwa obalił :)

0

@Marcelinho99 Wtedy już out bo Barçy nie stać na kolejny spadek do LE

4

@MesQueUnClub96 Tym czasem w poniedziałek: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13044765#comment-13044772
Faktycznie nie piszesz o tym od wielu tygodni. Nie kompromisuj się Panie :)

0

@Nazio87 Powodzenia. Rozwal tam przeciwników! :)

0

@agaFCB Ale to była jedna akcja. Po drugiej nagle cała drużyna zaczęła zapierniczac

0

Żenujące jest to, że grali na wnerwie dopiero po stracie drugiej bramki. Gdyby szanowni panowie ruszyli tyłki już w pierwszej połowie to może byłby remis, ale nie...

0

@AmigoBlancos Obrona i bramkarz dali d... w rewanżu

6

@Lordzi 1 połowę City vs Arsenal, a potem Barça

0

@lucca87 Cancelo jest słaby, więc oby nie przyszedł

0

@shahman @Medium Nie przelogowałeś się :)

2

Maccabi Hajfa jest podobno zainteresowane zatrudnieniem Marka Papszuna.
To jeden z najbogatszych klubów Izraela, więc będzie mógł się wykazać.

2

Zobaczcie jak powstają najlepsze houchou (japońskie noże kuchenne) w warsztacie mistrza z 20-letnim doświadczeniem Yoshihiro Yauji'a.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?