0

Chciałbym kupić jakąś porcelanową filiżankę na prezent. Najlepiej jakąś "z historią". Możecie polecić jakiś antykwariat/sklep internetowy?

1

@MesQueUnClub_87 Ja lubię też domowy Hummus, ale to już trochę więcej roboty jest. Ten sklepowy często ma jakieś badziewie dodane żeby utrwalić i wzmocnić smak. Jednak jak coś się zrobi samemu to od razu lepiej smakuje.

1

@shahman @MesQueUnClub_87 Z komarami jest podobnie, w szczególności kiedy wstaniesz, zapalisz światło, zlikwidujesz jednego i położysz się spać. Zawsze, ale to zawsze kolejny Cię użre XD

5

Ale będzie kocioł w sobotę na Signal Iduna Park. Żółta Ściana już zaciera ręce. Nie mogę się doczekać tego spotkania :) Heja BVB!

0

@tadzik447 Co masz do Łodzi? XD

1

@SteuerFreiMoney Ale tam było ciasno. Niezłe świry tam jeżdżą :)

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Jestem kibicem BVB, ale uwierzę dopiero po zakończeniu sezonu. Oni już z nie takimi przeciwnikami dostawali srogie lanie :)

5

@Objectivo Dobrze że chociaż Napoli przy swoim pechu dociągnęło misję scudetto do końca :)

0

@Medium WD40 lub podgrzewanie i jedziesz z koksem :)

1

@partymaker No tak bo co innego pracować przy 10 letniej Astrze, a co innego przy jakimś klasyku lub mocniejszej nowej furce :)

8


Jakiemuś Turkowi zdmuchnęło wersalkę z balkonu XD

3

@Kettger No niestety YT był niezależny, ale G zobaczyło w nim potencjał i wykupili ich za niezłe pieniądze

14

Renowacja domu z 1825 roku w miejscowości New Iberia w Luizjanie. Fajnie, że są tacy zapaleńcy przywracający budynki z historią do życia.
https://zapodaj.net/4ab735aeb172e.jpg.html

0

@culer_5306751 Już jeden taki zapaleniec Will Still prowadzi Reims, więc szanse masz :)

0

@Lanosss Kapelusznicy mają piękne logo nawiązujące do historii miasta, więc też chcę zobaczyć ich w PL!

0

@tbas Podobno lawina w Szwajcarii go zaskoczyła podczas zejścia i nie zdążyli go wyciągnąć spod niej. Chciał zdobyć wszystkie czterotysięczniki na świecie.

1

@ptrx Boras i Podoliński Panie Kolego ;)

2

https://zapodaj.net/a09cc70396b49.png.html
Thor już zameldował się na stadionie @MesQueUnClub96

1

@MesQueUnClub_87 O Panasewiczu jeszcze zapomniałeś XD

0

Mam nadzieję, że słabym meczem w pierwszej kolejce 1/2 finału LM Piękny Norweg chciał tylko zrobić przysługę sercu Dodiego i dzisiaj już normalnie zagra na swoim poziomie :)

1

@Transu96 Wytrawny gracz prawie jak @HarveySpecter :)

9

I jak to Napoli mogło wmoczyć z tymi pierdołami Piolego XD

1

@FcPortoFan1999 To powodzenia bo Braga dobiera się twoim Smokom do tyłka :)

0

@Poro6niec Wyleczył Michniewiczozę :)

1

@sintesox Przez każdy nie bo Pep wysoko się ceni :)

0

Loreen będzie w euforii (bo wiecie tytuł poprzedniej piosenki) XD

0

@Barca1922 Jakiej maskaradzie?

0

Przebudzenie Bestii w Mediolanie! Brawo Dzikaku ;)

0

@Deviler Lucek zmusza cię do nauki bo załatwia jakieś wielkie interesy z Michelin? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?