@MesQueUnClub_87 Ja lubię też domowy Hummus, ale to już trochę więcej roboty jest. Ten sklepowy często ma jakieś badziewie dodane żeby utrwalić i wzmocnić smak. Jednak jak coś się zrobi samemu to od razu lepiej smakuje.
@shahman@MesQueUnClub_87 Z komarami jest podobnie, w szczególności kiedy wstaniesz, zapalisz światło, zlikwidujesz jednego i położysz się spać. Zawsze, ale to zawsze kolejny Cię użre XD
A storm caused sustained winds in Ankara, Turkey on May 17, 2023, strong enough to fly furnitures off buildings. This video shows a couch flying off a high rise and hitting another building
Renowacja domu z 1825 roku w miejscowości New Iberia w Luizjanie. Fajnie, że są tacy zapaleńcy przywracający budynki z historią do życia. https://zapodaj.net/4ab735aeb172e.jpg.html
@tbas Podobno lawina w Szwajcarii go zaskoczyła podczas zejścia i nie zdążyli go wyciągnąć spod niej. Chciał zdobyć wszystkie czterotysięczniki na świecie.
Mam nadzieję, że słabym meczem w pierwszej kolejce 1/2 finału LM Piękny Norweg chciał tylko zrobić przysługę sercu Dodiego i dzisiaj już normalnie zagra na swoim poziomie :)
0
Chciałbym kupić jakąś porcelanową filiżankę na prezent. Najlepiej jakąś "z historią". Możecie polecić jakiś antykwariat/sklep internetowy?
1
@MesQueUnClub_87 Ja lubię też domowy Hummus, ale to już trochę więcej roboty jest. Ten sklepowy często ma jakieś badziewie dodane żeby utrwalić i wzmocnić smak. Jednak jak coś się zrobi samemu to od razu lepiej smakuje.
1
@shahman @MesQueUnClub_87 Z komarami jest podobnie, w szczególności kiedy wstaniesz, zapalisz światło, zlikwidujesz jednego i położysz się spać. Zawsze, ale to zawsze kolejny Cię użre XD
5
Ale będzie kocioł w sobotę na Signal Iduna Park. Żółta Ściana już zaciera ręce. Nie mogę się doczekać tego spotkania :) Heja BVB!
0
@tadzik447 Co masz do Łodzi? XD
1
@SteuerFreiMoney Ale tam było ciasno. Niezłe świry tam jeżdżą :)
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Jestem kibicem BVB, ale uwierzę dopiero po zakończeniu sezonu. Oni już z nie takimi przeciwnikami dostawali srogie lanie :)
5
@Objectivo Dobrze że chociaż Napoli przy swoim pechu dociągnęło misję scudetto do końca :)
0
@Medium WD40 lub podgrzewanie i jedziesz z koksem :)
1
@partymaker No tak bo co innego pracować przy 10 letniej Astrze, a co innego przy jakimś klasyku lub mocniejszej nowej furce :)
8
Jakiemuś Turkowi zdmuchnęło wersalkę z balkonu XD
3
@Kettger No niestety YT był niezależny, ale G zobaczyło w nim potencjał i wykupili ich za niezłe pieniądze
14
Renowacja domu z 1825 roku w miejscowości New Iberia w Luizjanie. Fajnie, że są tacy zapaleńcy przywracający budynki z historią do życia.
https://zapodaj.net/4ab735aeb172e.jpg.html
0
@culer_5306751 Już jeden taki zapaleniec Will Still prowadzi Reims, więc szanse masz :)
0
@Lanosss Kapelusznicy mają piękne logo nawiązujące do historii miasta, więc też chcę zobaczyć ich w PL!
0
@tbas Podobno lawina w Szwajcarii go zaskoczyła podczas zejścia i nie zdążyli go wyciągnąć spod niej. Chciał zdobyć wszystkie czterotysięczniki na świecie.
1
@ptrx Boras i Podoliński Panie Kolego ;)
2
https://zapodaj.net/a09cc70396b49.png.html
Thor już zameldował się na stadionie @MesQueUnClub96
1
@MesQueUnClub_87 O Panasewiczu jeszcze zapomniałeś XD
0
Mam nadzieję, że słabym meczem w pierwszej kolejce 1/2 finału LM Piękny Norweg chciał tylko zrobić przysługę sercu Dodiego i dzisiaj już normalnie zagra na swoim poziomie :)
1
@Transu96 Wytrawny gracz prawie jak @HarveySpecter :)
9
I jak to Napoli mogło wmoczyć z tymi pierdołami Piolego XD
0
@Hartge https://as.com/futbol/fotorrelato/espanyol-barcelona-la-invasion-de-campo-en-imagenes-f/
Niszczyli zobacz po zdjęciach
1
@FcPortoFan1999 To powodzenia bo Braga dobiera się twoim Smokom do tyłka :)
0
@Poro6niec Wyleczył Michniewiczozę :)
1
@sintesox Przez każdy nie bo Pep wysoko się ceni :)
0
Loreen będzie w euforii (bo wiecie tytuł poprzedniej piosenki) XD
0
@Barca1922 Jakiej maskaradzie?
0
Przebudzenie Bestii w Mediolanie! Brawo Dzikaku ;)
0
@Deviler Lucek zmusza cię do nauki bo załatwia jakieś wielkie interesy z Michelin? ;)