15 kwietnia 2023, 19:12
0
@AmigoBlancos Vamos Cadiz!
15 kwietnia 2023, 15:02
@waletpl Zastąpił Mekkę w powiedzeniu na Jerozolimę po prostu.
14 kwietnia 2023, 23:07
@bartekvisca Podobno na rewanż będą mieli Osimhena więc siła ataku znacznie wzrośnie. Rasapadori to kasztan
14 kwietnia 2023, 16:19
1
@tristan87 Kriszczianu z Arabii :)
14 kwietnia 2023, 16:17
@tomek8756 Nie ma mnie na tej liście więc jest g... warta :)
14 kwietnia 2023, 13:40
@TheNekro94 Wygląda na problem z prostatą albo z nerkami jak kolega wyżej wspomniał
14 kwietnia 2023, 13:37
2
@Bobo25 Sofiane Boufal reprezentant Maroka. Grał w Lille, Angers oraz w Celcie Vigo. Teraz gdzieś w Katarze pogrywa.
14 kwietnia 2023, 13:06
5
@matirix20 Tylko, że Grealish i Bernardo nie boją się wchodzić w pojedynki. A taki nasz Raphinha biegnie do lini końcowej i dalej pomysły się kończą bo boi się walki z obrońcami :)
14 kwietnia 2023, 12:26
@misteriosoVEB po prostu.I Ty dobrze o tym wiesz :)
14 kwietnia 2023, 10:17
@Jakchcesz Perez ma kreta w kafejce, czy co? XD
13 kwietnia 2023, 19:20
4
Według Fabrizio "Dobijacza do pustej" Romano Osimhen będzie gotowy na rewanż z Milanem w 1/4 LM. Jest szansa na awans neapolitańczyków!
13 kwietnia 2023, 12:06
@FcPortoFan1999 Ciekawe, czy Siurkacz utrzyma prowadzenie :)
12 kwietnia 2023, 14:35
@Kidd Chyba tak. Przynajmniej część włoskich dziennikarzy tak mówi
12 kwietnia 2023, 13:54
Zobaczymy dzisiaj jak nasz polski wirtuoz Pietrek gra kiedy w zespole ma poważnych piłkarzy :)
12 kwietnia 2023, 13:45
@Encore Messi na PS to będzie tragedia, bo już nie ma tej zwinności i szybkości. Jak już to może być ofensywnym pomocnikiem
12 kwietnia 2023, 11:55
@Deviler Wg. mnie to był wypadek przy pracy i dzisiaj Neapol będzie wyglądał zupełnie inaczej ;)
11 kwietnia 2023, 22:28
@MesQueUnClub96 I co? "Dobijak" pięknie asystował
11 kwietnia 2023, 20:56
@Sinirsey No niestety tak. Chyba że masz dobrego VPN i wykupisz zagraniczną transmisję lub pójdziesz w jakiś nie do końca legalny stream
11 kwietnia 2023, 20:18
@MesQueUnClub96 Nie Norwegusa, a najlepszego napastnika w tej chwili na świecie Erlinga Braut Haalanda.
11 kwietnia 2023, 14:40
@Rust_Cohle Pewnie zbiera głupawe teksty o dobijaniu do bramki żeby mieć co wstawiać po każdym golu Haalanda XD
11 kwietnia 2023, 13:41
@Deviler Taki hat-trick potężnego Norwega by się przydał :)
11 kwietnia 2023, 13:22
7
Jutro TVP będzie transmitowało mecz AC Milan vs SSC Napoli.
10 kwietnia 2023, 23:33
Kubala wraca na jeden sezon, opinia?
10 kwietnia 2023, 23:23
@LukaszFan A to przepraszam. Ubzdurałem sobie że jest :)
10 kwietnia 2023, 23:21
Komentarz usunięty przez użytkownika
10 kwietnia 2023, 23:16
@masa11 Przecież jest goal line Technology i bez problemu by to wykryli.
10 kwietnia 2023, 22:36
@Barca1922 Też mnie to martwi. Xavi miał budować silną drużynę, a siły nie widać...
10 kwietnia 2023, 22:34
@norbi77 Przecież Real ostatnio przegrał i tutaj remis powiększa przewagę
10 kwietnia 2023, 22:32
I co? Oczy krwawią od gry Barçy?
9 kwietnia 2023, 13:22
Ma ktoś 5G w telefonie w taryfie Play 2.1 na kartę?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@AmigoBlancos Vamos Cadiz!
0
@waletpl Zastąpił Mekkę w powiedzeniu na Jerozolimę po prostu.
0
@bartekvisca Podobno na rewanż będą mieli Osimhena więc siła ataku znacznie wzrośnie. Rasapadori to kasztan
1
@tristan87 Kriszczianu z Arabii :)
0
@tomek8756 Nie ma mnie na tej liście więc jest g... warta :)
0
@TheNekro94 Wygląda na problem z prostatą albo z nerkami jak kolega wyżej wspomniał
2
@Bobo25 Sofiane Boufal reprezentant Maroka. Grał w Lille, Angers oraz w Celcie Vigo. Teraz gdzieś w Katarze pogrywa.
5
@matirix20 Tylko, że Grealish i Bernardo nie boją się wchodzić w pojedynki. A taki nasz Raphinha biegnie do lini końcowej i dalej pomysły się kończą bo boi się walki z obrońcami :)
1
@misteriosoVEB po prostu.
I Ty dobrze o tym wiesz :)
1
@Jakchcesz Perez ma kreta w kafejce, czy co? XD
4
Według Fabrizio "Dobijacza do pustej" Romano Osimhen będzie gotowy na rewanż z Milanem w 1/4 LM. Jest szansa na awans neapolitańczyków!
0
@FcPortoFan1999 Ciekawe, czy Siurkacz utrzyma prowadzenie :)
0
@Kidd Chyba tak. Przynajmniej część włoskich dziennikarzy tak mówi
2
Zobaczymy dzisiaj jak nasz polski wirtuoz Pietrek gra kiedy w zespole ma poważnych piłkarzy :)
2
@Encore Messi na PS to będzie tragedia, bo już nie ma tej zwinności i szybkości. Jak już to może być ofensywnym pomocnikiem
0
@Deviler Wg. mnie to był wypadek przy pracy i dzisiaj Neapol będzie wyglądał zupełnie inaczej ;)
1
@MesQueUnClub96 I co? "Dobijak" pięknie asystował
0
@Sinirsey No niestety tak. Chyba że masz dobrego VPN i wykupisz zagraniczną transmisję lub pójdziesz w jakiś nie do końca legalny stream
0
@MesQueUnClub96 Nie Norwegusa, a najlepszego napastnika w tej chwili na świecie Erlinga Braut Haalanda.
0
@Rust_Cohle Pewnie zbiera głupawe teksty o dobijaniu do bramki żeby mieć co wstawiać po każdym golu Haalanda XD
1
@Deviler Taki hat-trick potężnego Norwega by się przydał :)
7
Jutro TVP będzie transmitowało mecz AC Milan vs SSC Napoli.
0
Kubala wraca na jeden sezon, opinia?
0
@LukaszFan A to przepraszam. Ubzdurałem sobie że jest :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masa11 Przecież jest goal line Technology i bez problemu by to wykryli.
0
@Barca1922 Też mnie to martwi. Xavi miał budować silną drużynę, a siły nie widać...
0
@norbi77 Przecież Real ostatnio przegrał i tutaj remis powiększa przewagę
2
I co? Oczy krwawią od gry Barçy?
0
Ma ktoś 5G w telefonie w taryfie Play 2.1 na kartę?