0

@AmigoBlancos Vamos Cadiz!

0

@waletpl Zastąpił Mekkę w powiedzeniu na Jerozolimę po prostu.

0

@bartekvisca Podobno na rewanż będą mieli Osimhena więc siła ataku znacznie wzrośnie. Rasapadori to kasztan

1

@tristan87 Kriszczianu z Arabii :)

0

@tomek8756 Nie ma mnie na tej liście więc jest g... warta :)

0

@TheNekro94 Wygląda na problem z prostatą albo z nerkami jak kolega wyżej wspomniał

2

@Bobo25 Sofiane Boufal reprezentant Maroka. Grał w Lille, Angers oraz w Celcie Vigo. Teraz gdzieś w Katarze pogrywa.

5

@matirix20 Tylko, że Grealish i Bernardo nie boją się wchodzić w pojedynki. A taki nasz Raphinha biegnie do lini końcowej i dalej pomysły się kończą bo boi się walki z obrońcami :)

1

@misteriosoVEB po prostu.
I Ty dobrze o tym wiesz :)

1

@Jakchcesz Perez ma kreta w kafejce, czy co? XD

4

Według Fabrizio "Dobijacza do pustej" Romano Osimhen będzie gotowy na rewanż z Milanem w 1/4 LM. Jest szansa na awans neapolitańczyków!

0

@FcPortoFan1999 Ciekawe, czy Siurkacz utrzyma prowadzenie :)

0

@Kidd Chyba tak. Przynajmniej część włoskich dziennikarzy tak mówi

2

Zobaczymy dzisiaj jak nasz polski wirtuoz Pietrek gra kiedy w zespole ma poważnych piłkarzy :)

2

@Encore Messi na PS to będzie tragedia, bo już nie ma tej zwinności i szybkości. Jak już to może być ofensywnym pomocnikiem

0

@Deviler Wg. mnie to był wypadek przy pracy i dzisiaj Neapol będzie wyglądał zupełnie inaczej ;)

1

@MesQueUnClub96 I co? "Dobijak" pięknie asystował

0

@Sinirsey No niestety tak. Chyba że masz dobrego VPN i wykupisz zagraniczną transmisję lub pójdziesz w jakiś nie do końca legalny stream

0

@MesQueUnClub96 Nie Norwegusa, a najlepszego napastnika w tej chwili na świecie Erlinga Braut Haalanda.

0

@Rust_Cohle Pewnie zbiera głupawe teksty o dobijaniu do bramki żeby mieć co wstawiać po każdym golu Haalanda XD

1

@Deviler Taki hat-trick potężnego Norwega by się przydał :)

7

Jutro TVP będzie transmitowało mecz AC Milan vs SSC Napoli.

0

Kubala wraca na jeden sezon, opinia?

0

@LukaszFan A to przepraszam. Ubzdurałem sobie że jest :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@masa11 Przecież jest goal line Technology i bez problemu by to wykryli.

0

@Barca1922 Też mnie to martwi. Xavi miał budować silną drużynę, a siły nie widać...

0

@norbi77 Przecież Real ostatnio przegrał i tutaj remis powiększa przewagę

2

I co? Oczy krwawią od gry Barçy?

0

Ma ktoś 5G w telefonie w taryfie Play 2.1 na kartę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?