Widzieli? Wilson stworzył piłkę nowej generacji, która waży i odbija się tak samo jak dotychczasowa. Jedyną różnicą jest brak powietrza. Na razie jest to tylko pokaz możliwości druku 3D, ale może kiedyś pojawi się na parkietach NBA.
@jacobFCB Apple TV: Terapia Bez Trzymanki, Ted Lasso i Kulawe Konie C+ Online: Vera - jeśli lubisz brytyjskie kryminały, Your Honor i Oddział dla Zuchwałych
@michal26 Akurat samochody elektryczne mają mniej psujących się części. Silniki spalinowe mają w cholerę części które mogą się zepsuć, a do tego dochodzi skomplikowana skrzynia biegów i przeniesienie napędu. Tutaj dalej problem jest tylko z akumulatorami. Póki nie będzie 1000 KM, szybkiego ładowania, rozbudowanej inrastruktury i większego bezpieczeństwa elektryki nie będą mieć dobrej opini i sensu. Na szczęście są już coraz lepsze baterie stałe, a naukowcy pracują nad bateriami kwantowymi które mogą zrewolucjonizować świat. Recykling akumulatorów też już jest, ale potrzeba czasu na zwiększenie jego skali. Kontrowersyjny krwawy kobalt z Afryki też jest już możliwy do zastąpienia. Pożyjemy zobaczymy :)
@lucca87 Porto też sobie nieźle radzi. Wiem, że na razie są za burtą LM, ale to tylko 1:0 i w dodatku rewanż zagrają u siebie. Ogólnie klubu portugalskie mają dobry sezon w europejskich pucharach.
Tottenham ma taki wyrąbany stadion, jeden z najnowocześniejszych w Europie z własnym browarem, a gablota z trofeami dalej świeci pustkami. Mam nadzieję że kiedyś będą coś na nim celebrować oprócz kolejnej rocznicy założenia :)
1
@Firestone Dokładnie. Niech nawet tyłkiem wsadza piłkę do siatki przeciwnika. Ma po prostu odnajdywać się w odpowiednim miejscu i czasie
0
@FcPortoFan1999 Niech Mehdi Taremi sobie wesoło parę brameczek nastrzela!
3
A SSC Napoli ma dużo za uszami? Bo jak zaorają Barçe to zamierzam się na nich przestawić XD
1
@Katalończyk 99 Analiza VAR długo trwała
0
Widzieli? Wilson stworzył piłkę nowej generacji, która waży i odbija się tak samo jak dotychczasowa. Jedyną różnicą jest brak powietrza. Na razie jest to tylko pokaz możliwości druku 3D, ale może kiedyś pojawi się na parkietach NBA.
1
@Kidd Filmy: Titanic, Seria Rocky Balboa
Seriale: See, Prawo Ulicy, Walking Dead
1
@Kengo Jesteś świetny! Wczoraj puściłem to samo + Barça win i weszło!
0
@Emhyr Sporting Lizbona?
0
To co dzisiaj Ferranek MVP? ;)
0
@Emhyr W sensie, że zaprosi Matiego Borka? XD
1
@JobuTupaki Widać po nicku :)
2
@FcPortoFan1999 I jeszcze dali mu kwestię: "Porównujesz, Ubezpieczasz i Oszczędzasz Cash"
1
Nie mogę Matty Cash w reklamie mówi po polsku XD W prawdzie ciężko idzie, ale jednak.
2
@hayek Taka tam dosłowna rozrywka :)
4
@Kgorecki2500 A to i tak był jeden z bardziej racjonalnych sowieckich generałów XD
1
@kuz Zaułek Koszmarów, Togo i może Czwarta Władza
2
@FcPortoFan1999 Porto zdecydowanie ma szanse na awans. Grają u siebie, więc kibice na pewno zrobią kocioł. Życzę Tobie żeby Smoki spopieliły Inter :)
0
@masq Zachęciłeś :) Nie dłuży się? Bo obsada bardzo obiecująca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jacobFCB Apple TV: Terapia Bez Trzymanki, Ted Lasso i Kulawe Konie
C+ Online: Vera - jeśli lubisz brytyjskie kryminały, Your Honor i Oddział dla Zuchwałych
1
@michal26 Akurat samochody elektryczne mają mniej psujących się części. Silniki spalinowe mają w cholerę części które mogą się zepsuć, a do tego dochodzi skomplikowana skrzynia biegów i przeniesienie napędu. Tutaj dalej problem jest tylko z akumulatorami. Póki nie będzie 1000 KM, szybkiego ładowania, rozbudowanej inrastruktury i większego bezpieczeństwa elektryki nie będą mieć dobrej opini i sensu. Na szczęście są już coraz lepsze baterie stałe, a naukowcy pracują nad bateriami kwantowymi które mogą zrewolucjonizować świat. Recykling akumulatorów też już jest, ale potrzeba czasu na zwiększenie jego skali. Kontrowersyjny krwawy kobalt z Afryki też jest już możliwy do zastąpienia. Pożyjemy zobaczymy :)
1
@lucca87 Porto też sobie nieźle radzi. Wiem, że na razie są za burtą LM, ale to tylko 1:0 i w dodatku rewanż zagrają u siebie. Ogólnie klubu portugalskie mają dobry sezon w europejskich pucharach.
0
@Herato UEFA jest organizatorem Ligi Mistrzów :)
0
@takisobiektos Come on Spurs!
1
@Cygan BRC Boras i Żewłakow
0
@jedrek7000 Stresik jest :)
0
Tottenham ma taki wyrąbany stadion, jeden z najnowocześniejszych w Europie z własnym browarem, a gablota z trofeami dalej świeci pustkami. Mam nadzieję że kiedyś będą coś na nim celebrować oprócz kolejnej rocznicy założenia :)
2
@Firestone Neres?
1
Ktoś wie czy Heung-min Son może zagrać w meczu z Milanem?
0
@Luccas
https://artists.spotify.com/songwriter/2073PZgHAmHhu0jX5fDu5h" target="_blank" rel="nofollow">https://artists.spotify.com/songwriter/2073PZgHAmHhu0jX5fDu5h
Ktoś z takimi liczbami na pewno nie jest no-name'm.