@Sulimo Ale @girlfromipanema to piękny nick. Girl from Ipanema to klasyczna brazylijska nutka z gatunku bossa nova aranżowana przez wielu znanych artystów. Tu wersja portugalska z oryginalnym tekstem:
Viaplay zmienia pakiety. Za 15 zł/msc będzie pakiet films&series, za 40 zł/msc pakiet medium z dostępem do: filmów i seriali, Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA, a także NHL, PDC Darts, Mistrzostw świata w piłce ręcznej, FA Women’s Super League, wyścigów IndyCar i IMSA. A jeśli chcecie oglądać Premier League, F1 i/lub gale KSW to musicie wybrać pakiet za 55 zł/msc. Oczywiście bez 4k bo po co :)
@michal26 Akurat Hindusi mają swój czołg Arjun, ale mają zaledwie 100 szt. podczas gdy samych rosyjskich T90S mają 2 tys. Turcy z kolei mają czołgi Altay stworzone we współpracy z Koreańczykami. Mają na razie 10 szt., a planują wyprodukować 1000.
@kamil9040https://defence24.pl/tureckie-leopardy-ofiarami-isis Proszę bardzo. Przecież chodziło mi o walki w warunkach miejskich i małe oddziały piechoty mające na celu likwidację ewentualnych żołnierzy wroga z bronią ppanc. strzelających we wrażliwe elementy pojazdu. Nie jest to mój wymysł bo wiele armii na świecie tak robi, a jak w terenie miejskim jadą w kolumnie same czołgi to dostają wpierdziel jak ruscy w Czeczenii. Poza tym Turcy nie mieli najnowocześniejszej wersji Leoparda a biedną wersję A4, a same załogi nie należały do najlepszych. Wszystkie szczegóły są ważne, a nie tylko zniszczony czołg.
@kamil9040 Nie ma niezniszczalnych czołgów. Oprócz tego muszą być odpowiednio wspierane, a Turcy pewni swego źle ich użyli tzn. bez odpowiedniego wsparcia piechoty w warunkach walk miejskich.
0
Macie problem z nie włączającym się Anticheatem w Fifie 23 na PC? Ostatnio znalazłem na Reddicie mega proste rozwiązanie i gra odpala się od razu.
https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/10jiql4/fifa_23_pc_anticheat_fix/
2
@Barca1992 Świat Wiedzy również. Wiem bo do dzisiaj czytam :)
0
Co dzisiaj z piłki warto obstawić?
1
@Sulimo Ale @girlfromipanema to piękny nick. Girl from Ipanema to klasyczna brazylijska nutka z gatunku bossa nova aranżowana przez wielu znanych artystów.
Tu wersja portugalska z oryginalnym tekstem:
A tu angielska Franka Sinatry:
1
Viaplay zmienia pakiety. Za 15 zł/msc będzie pakiet films&series, za 40 zł/msc pakiet medium z dostępem do: filmów i seriali, Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA, a także NHL, PDC Darts, Mistrzostw świata w piłce ręcznej, FA Women’s Super League, wyścigów IndyCar i IMSA.
A jeśli chcecie oglądać Premier League, F1 i/lub gale KSW to musicie wybrać pakiet za 55 zł/msc. Oczywiście bez 4k bo po co :)
0
@michal26 *Mirage :)
5
@Kgorecki2500 A najlepsze jest to, że poznał ją będąc kontuzjowanym XD
0
@michal26 Akurat Hindusi mają swój czołg Arjun, ale mają zaledwie 100 szt. podczas gdy samych rosyjskich T90S mają 2 tys. Turcy z kolei mają czołgi Altay stworzone we współpracy z Koreańczykami. Mają na razie 10 szt., a planują wyprodukować 1000.
0
@kamil9040 https://defence24.pl/tureckie-leopardy-ofiarami-isis
Proszę bardzo. Przecież chodziło mi o walki w warunkach miejskich i małe oddziały piechoty mające na celu likwidację ewentualnych żołnierzy wroga z bronią ppanc. strzelających we wrażliwe elementy pojazdu. Nie jest to mój wymysł bo wiele armii na świecie tak robi, a jak w terenie miejskim jadą w kolumnie same czołgi to dostają wpierdziel jak ruscy w Czeczenii. Poza tym Turcy nie mieli najnowocześniejszej wersji Leoparda a biedną wersję A4, a same załogi nie należały do najlepszych. Wszystkie szczegóły są ważne, a nie tylko zniszczony czołg.
1
@kamil9040 Nie ma niezniszczalnych czołgów. Oprócz tego muszą być odpowiednio wspierane, a Turcy pewni swego źle ich użyli tzn. bez odpowiedniego wsparcia piechoty w warunkach walk miejskich.
1
https://www.facebook.com/100044311065278/posts/764246138395748/
Iga promuje czytelnictwo i bardzo dobrze.
0
@Pewex To był kolejny kultowy tekst z Gothica
0
@Janas11224 Ładne Audi. Zazdraszczam :)
1
@Encore "Co ja właśnie zrobiłam!!!" :)
2
Szczypiorniści Maroka przegrywali z Arabią Saudyjską aż 11:18, a w drugiej połowie ruszyli w bojowych nastrojach i już jest 21:23.
3
@Pewex Nie jesteś wcale taki głupi, na jakiego wyglądasz XD
4
@ranger3120 Z to symbol rosyjskiej inwazji na Ukrainę propagandowo nazwaną "operacją specjalną"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@NaFazieHitman Sprawdziłem i tak, to jest ten sam holding. Limak działa w budowlance, energetyce i turystyce.
0
@JarekS Albo jakiś talent z Brazylii wypatrzyli
0
@Rust_Cohle Niestety są w gównianej formie i nic nie wskazuje na szybką poprawę...
3
@Medium no i Sakkari zepsuła kupon... Może następnym razem mi się uda.
0
Czemu mecz Sakkari jest ciągle przesuwany? Zła pogoda, czy co?
1
@Danny Gaucho Normalnie dolce vita! :)
0
@Medium no w sumie racja
0
Sakkari jest w dobrej formie? Zamyka mi kupon i nie jestem pewny :)
0
@Medium https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDEzMDE4NDQwODkwMDrATdccDfkKrADqPlE%3D&source=SB
Ja puściłem coś takiego. Na szczęście mam kupon zwrotny do wykorzystania stąd kwota 50 zł
0
@Medium Dzisiaj co obstawiasz?
0
@tristan87 Ja jestem zwolennikiem Paulo Bento i Herve Renarda
0
https://www.facebook.com/romein3d/posts/pfbid02dvoYypEdEDTCrKaBYKqg3CNeSusxpr3R27fVK1j7Dm8DiqfAHHJkAGtSDyQgJh3Ql
https://www.facebook.com/photo?fbid=485242987101800&set=a.309575464668554
Wizualizacje dwóch rzymskich starożytnych "aquaparków". Miały rozmach rzymskie skurczybyki ;)