0

@Encore Fajna broda :)

3

Amerykański kaskader, kierowca rajdowy, biznesmen i założyciel organizacji Hoonigan Ken Block zginął w wypadku na skuterze śnieżnym. Z samochodami wykonywał wiele niebezpiecznych ewolucji z których wychodził cało, a zginął pod skuterem... Szkoda.
https://www.google.com/amp/s/autokult.pl/amp/ken-block-zginal-w-wypadku-na-skuterze-snieznym,6851505373342528a

0

@Muszynianka Wydaje mi się, że Eleven Sports będzie transmitować SPH

2

Nominuję @Danny Gaucho za wszelkiej maści statystyki, poczucie humoru oraz łysą glacę jednego z moich ulubionych aktorów Jasona Stathama :)

0

@Prorokk W którym sezonie?

3

@Medium Mam nadzieję, że trafi i zamknie Ci jadaczkę :) To młody perspektywiczny piłkarz i dobrze by było dla jego kariery żeby mógł się sprawdzić w lepszej lidze

2

Jak to możliwe, że RC Lens jest takie zaje*$#te? :)

1

A myślałem, że Conte doda Kogutom jaj a tu kaszana...

1

1

Stwórzmy Sylwestrową Playlistę :) Moimi pierwszymi propozycjami są:
Blinding Lights - Weeknd


oraz Blue Monday - New Order

P.S. Disco Polo odpada

0

@Deviler Żadna szanująca się i znana firma nie wyprodukuje czegoś takiego, więc smak na pewno nie powali. Ja piłem takiego z drobinkami złota i również nie polecam. Lepiej kupić coś lepszego bez tych bajerów.

0

@brzucho Wybór innego polskiego trenera na stanowisko selekcjonera będzie kompromitacją...

0

@AFA90 G-Sync i FreeSync to coś innego, bo synchronizacja pionowa to stare rozwiązanie które obciążało kartę

1

@AFA90 Ja z 60 Hz przeszedłem na 165 Hz i też widać różnicę. Masz gsync lub freesync włączone? Bo nie wiem jak to działa do końca.

3

@kkbarca Berta, Angela, Gerda, Ursula ;)

1

@Kapitan hawk Tylko MvG!

1

@Emhyr Wiesz Szachtar sporo traci przez wojnę na Ukrainie i chcą jak najwięcej wydębić

0

@VegetaPolska A wiesz że badziewny tatuaż odstraszy dziewczyny? :)

0

@Kubsoleon Bardzo lubię Erlinga pomimo tego, że gra w City

0


Test wyświetlacza dotykowego z 1991 roku

0

@pt9 Skądś to znam :) Moje jak zaczną się nawalać to kłaki po całym domu lecą.

1

@pt9 Śliczne koteły :)

14


Pociągi w Singapurze mają szyby, które stają się "mleczne" w pobliżu bloków mieszkalnych żeby chronić prywatność obywateli.

1

@Kgorecki2500 Widziałem jedną scenę i mi wystarczyło. Obrzydliwy film.

1

Firma Zagato wzięła na warsztat Alfę Romeo Giulię Quadrifoglio i wyszło im takie cudo: https://www.caranddriver.com/photos/g42296280/alfa-romeo-giulia-swb-zagato-interior-exterior-photos/
Piękne autko i jeszcze to białe logo na tej atrapie chłodnicy... Szkoda tylko, że nie trafi do seryjnej produkcji. Bardzo futurystyczna, ale przyjemna dla oka konstrukcja.

2

Z cyklu "Kącik Kinomana" :)
Co myślicie o odgrzewanym kotlecie pt. "Indiana Jones i Tarcza Przeznaczenia"? Film wyjdzie w czerwcu przyszłego roku, a za kamerą stanie tym razem James Mangold: Le Mans'66, Spacer po Linie, czy Wolverine (Spielberg producentem). Ja nie spodziewam się niczego dobrego. Szczególnie, że musieli Harrisona odmłodzić komputerowo, a historia opowiada o naziście pracującym przy programie Apollo, który chce na srebrnym globie umieścić niebezpieczny artefakt...

0

@Kidd Widzę, że aparat też niczego sobie bo ok. 30 tys. PLN :) Przecież za taki zestaw dobre auto można kupić... No ale jak ma świetną stabilizację i potrafi również nagrywać filmy w 4k przy 120 klatkach to musi kosztować. Aparat i profesjonalna kamera filmowa w jednym.
https://www.nikon.pl/pl_PL/product/digital-cameras/mirrorless/professional/z-9

1

https://www.instagram.com/p/Ck283snsbRZ/?utm_source=ig_web_copy_link
Gepardy są świetne! Fotka znanego izraelskiego fotografa przyrody Roie Galitz'a. Zdjęcie wykonano specjalnym obiektywem, bo nie da się bezpiecznie zbliżyć do tego kota na bliską odległość.
Dla znawców tematu: Aparat Nikon Z9 i obiektyw Nikkor Z 400 mm f/2.8 TC VR S (ogniskowa 560 mm f/4) :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?