Choć wielbłądy kojarzą nam się głównie z pustynią to potrafią świetnie pływać :)
Oprócz tego dzięki wydajnym nerkom bez problemu mogą napić się słonej wody. W Omanie hodowcy wielbłądów trzymają je na pustyni, ale na parę miesięcy dla odmiany kierują je nad Morze Arabskie. Tam garbate zwierzaki mogą zażyć błotnych kąpieli i odpocząć od piasków pustyni.
@GeneralXavi Z legalnych źródeł masz na Cineman i Rakuten za 9,99 zł lub na Viaplay jeśli masz. https://upflix.pl/film/zobacz/fury-2014 Ogólnie polecam Upflix, bo tam szybko można znaleźć dowolny film i info gdzie oglądać.
Czy możecie polecić mi jakieś gry na Steam/GOG do pogrania lokalnie z kumplem lub na podzielonym ekranie? Pytałem wczoraj ale o nieodpowiedniej porze (w trakcie meczu) :)
Walka o Manchester United wciąż trwa. Oprócz oferty katarskiego następcy tronu szejka Jassima Bin Hammada Al Thani, w grze jest również propozycja od drugiego najbogatszego człowieka w UK prezesa chemicznego giganta INEOS Sir Jima Ratcliffe'a zagorzałego fana Czerwonych Diabłów.
@SelloutCrowd Każdy lubi co innego. Jeśli podoba Ci się czarna wersja to ok :) A z testami to się zgadzam, bo zespoły często chcą czymś zaskoczyć przeciwników i tak na prawdę pierwsze wyścigi dadzą nam więcej odpowiedzi
@lucas/catalan Ma czarny lakier po prostu. Mi się to nie podoba, bo bolidy Merca od ich początków z motorsportem były nazywane srebrnymi strzałami, a oni z czarnym niepotrzebnie kombinują.
UOKiK bierze się za Viaplay. Powodem są liczne skargi od użytkowników (awarie, usterki techniczne, czy odrzucanie reklamacji) oraz brak odpowiedniej komunikacji z klientami.
@require Stalin niczego nje ucywilizował. Mordy i wykorzystywanie ludzi do granic możliwości było kontynuowane na ogromną skalę. Poza tym rewolucji bolszewickiej nie byłoby gdyby m.in. rosyjski motłoch nie ruszył przeciwko caratowi, który przy okazji też miał na koncie wiele mordów i ludzkich cierpień. Tak przy okazji sama Rosja carska tak jak ZSRR była państwem wielonarodowym
@tristan87 Wygląda okropnie, ale to "nalot" szarańczy, a jak wiadomo mnożą się one na potęgę w ciepłym klimacie i ciężko się ich pozbyć. Na szczęście same z siebie nie są groźne dla ludzi.
@Kgorecki2500 Trzeba patrzeć na oba numerki. Te procki są z zupełnie innych generacji. Ten i7 z gen. 7 4 rdzenie 8 wątków jest znacznie słabszy od najnowszej i5 6 rdzeni 12 wątków.
1
@AFA90 Ja kibicuję im odkąd Ebi tam trafił :)
3
@AFA90 Ja jestem za BVB i mam nadzieję, że postawią się Londyńczykom.
1
@Lionel_Messi10 I będzie tak:
0
@Esteban_ W Fifie też fajnie by się grało, bo te kluby mają świetne akademie piłkarskie i mnóstwo talenciarzy
4
@Kluivert_P Wow robi wrażenie i wygląda bardzo apetycznie. Smacznego!
6
Choć wielbłądy kojarzą nam się głównie z pustynią to potrafią świetnie pływać :)
Oprócz tego dzięki wydajnym nerkom bez problemu mogą napić się słonej wody. W Omanie hodowcy wielbłądów trzymają je na pustyni, ale na parę miesięcy dla odmiany kierują je nad Morze Arabskie. Tam garbate zwierzaki mogą zażyć błotnych kąpieli i odpocząć od piasków pustyni.
1
@takisobiektos Włoskie i fińskie tak samo
2
@GeneralXavi Z legalnych źródeł masz na Cineman i Rakuten za 9,99 zł lub na Viaplay jeśli masz.
https://upflix.pl/film/zobacz/fury-2014
Ogólnie polecam Upflix, bo tam szybko można znaleźć dowolny film i info gdzie oglądać.
1
Ale się nie mogę doczekać wyjazdowego meczu naszej ukochanej reprezentacji z Czechami. Ciekawe co Ferdek wymyśli :)
2
@MesQueUnClub_87 Ja z kolei mam paru wariatów jeżdżących na motorach crossowych. Pomylili chyba rajd z podmiejskimi drogami...
0
@pt9 Chorzów należy do aglomeracji śląskiej tak jak Katowice, więc może z tego powodu apka pokazuje ci Katowice
9
Za 14 minut na TVP1 premierowy odcinek 135 serii teleturnieju 1z10 z legendarnym Tadeuszem Sznukiem ;)
0
@AmigoBlancos Rozkład jazdy znany? Jazda z Mierdami! :)
0
@Encore Ciekawe co by odpowiedział do kogo w Ekstraklasie by chciał przejść :)
0
Czy możecie polecić mi jakieś gry na Steam/GOG do pogrania lokalnie z kumplem lub na podzielonym ekranie? Pytałem wczoraj ale o nieodpowiedniej porze (w trakcie meczu) :)
0
@bartas97
- wtorek
- środa
- wpierdziel od Barçy
- żałoba po wpierdzielu od Barçy
I weeekeeeend, czyli zapijanie smutków :)
0
Możecie mi polecić jakieś gry na Steam/GOG do pogrania lokalnie z kumplem? Oczywiście oprócz tych oczywistych typu Fifa :)
1
@escarabajo Czyli Leszek ma duże szanse na awans do 1/4 finału?
0
Walka o Manchester United wciąż trwa. Oprócz oferty katarskiego następcy tronu szejka Jassima Bin Hammada Al Thani, w grze jest również propozycja od drugiego najbogatszego człowieka w UK prezesa chemicznego giganta INEOS Sir Jima Ratcliffe'a zagorzałego fana Czerwonych Diabłów.
0
@ShawnC Bo w Holandii prawa do LE mają ESPN i Talpa
2
@SelloutCrowd Każdy lubi co innego. Jeśli podoba Ci się czarna wersja to ok :) A z testami to się zgadzam, bo zespoły często chcą czymś zaskoczyć przeciwników i tak na prawdę pierwsze wyścigi dadzą nam więcej odpowiedzi
0
@mekston Ja wolę żeby ekipa spod znaku czarnego rumaka wróciła na poważnie do walki o zwycięstwo. Walka pomiędzy trzema ekipami będzie ciekawsza.
3
@lucas/catalan Ma czarny lakier po prostu. Mi się to nie podoba, bo bolidy Merca od ich początków z motorsportem były nazywane srebrnymi strzałami, a oni z czarnym niepotrzebnie kombinują.
28
UOKiK bierze się za Viaplay. Powodem są liczne skargi od użytkowników (awarie, usterki techniczne, czy odrzucanie reklamacji) oraz brak odpowiedniej komunikacji z klientami.
0
@require Stalin niczego nje ucywilizował. Mordy i wykorzystywanie ludzi do granic możliwości było kontynuowane na ogromną skalę. Poza tym rewolucji bolszewickiej nie byłoby gdyby m.in. rosyjski motłoch nie ruszył przeciwko caratowi, który przy okazji też miał na koncie wiele mordów i ludzkich cierpień. Tak przy okazji sama Rosja carska tak jak ZSRR była państwem wielonarodowym
0
@Medium Czyli łydki już nie są jego jedynym atutem? :)
2
https://zapodaj.net/6954048bdd3aa.jpg.html
Santos załamuje się stanem polskiej piłki po raz pierwszy XD
1
@tristan87 Wygląda okropnie, ale to "nalot" szarańczy, a jak wiadomo mnożą się one na potęgę w ciepłym klimacie i ciężko się ich pozbyć. Na szczęście same z siebie nie są groźne dla ludzi.
1
@Kgorecki2500 Trzeba patrzeć na oba numerki. Te procki są z zupełnie innych generacji. Ten i7 z gen. 7 4 rdzenie 8 wątków jest znacznie słabszy od najnowszej i5 6 rdzeni 12 wątków.
0
@shahman Nie wiem czemu, ale 5 mi się najbardziej podoba. Wygląda jak jakaś gwiazda z holiłudu :)