https://www.instagram.com/p/Ck283snsbRZ/?utm_source=ig_web_copy_link Gepardy są świetne! Fotka znanego izraelskiego fotografa przyrody Roie Galitz'a. Zdjęcie wykonano specjalnym obiektywem, bo nie da się bezpiecznie zbliżyć do tego kota na bliską odległość. Dla znawców tematu: Aparat Nikon Z9 i obiektyw Nikkor Z 400 mm f/2.8 TC VR S (ogniskowa 560 mm f/4) :)
@SuperPatsonFCB Wiadomo, że na półkę światową liczyć nie możemy, ale już na takiego Paulo Bento, który podobno sam się oferuje PZPN-owi już tak. Już wolę takich trenerów jak Bento, czy ten z Arabii Saudyjskiej niż Skorża i inne typy z polskiej kliki...
@FcPortoFan1999 Dla ciekawskich wstawiam cytat z dzienników premiera Juliana Nowaka pt. "Wspomnienia z ławy rządowej", który był świadkiem tego morderstwa. "Kilkanaście minut po dwunastej zajechał automobil Prezydenta, który był u kardynała Rakowskiego z wizytą, a od niego przyjechał do Zachęty. Prezydent przywitał się z obecnymi w westibulu i wszyscy poszliśmy na piętro, celem obejrzenia wystawy. Na życzenie komitetu pozostaliśmy w paltach, obawiano się bowiem, że jest w salach za chłodno. Szedłem tuż za Narutowiczem. Rozpoczęliśmy zwiedzanie, przy czym ciceronowali nam członkowie komitetu. Oglądnęliśmy obrazy na jednej z krótszych ścian sali i doszliśmy do środka dłuższej ściany, gdy nagle rozległ się suchy trzask trzech po sobie szybko następujących strzałów. Stałem tuż obok prezydenta Narutowicza i dotykałem go w ścisku lewym ramieniem. Na moment umysł w ogóle nie zdawał sobie sprawy, co właściwie zaszło. Dopiero po chwili jak błyskawica zjawiła się myśl: to zamach i przemknęło mi przez głowę, że pewnie na Prezydenta po czym nagle wszczął się zamęt i zamieszanie na sali. Naokoło blade, wystraszone twarze — jakaś pani łkała. Nie zapomnę nigdy twarzy posła Max Muellera, bladej jak płótno z powodu wstrząsu nerwów w jego świeżo chorobą osłabionym organizmie. Prezydent osunął się na posadzkę. O kilka kroków ujrzałem słusznego mężczyznę, stojącego z wyciągniętą prosto do góry prawą ręką, w której trzymał brauning. Zrozumiałem, że to morderca, przybliżyłem się do niego, aby go uchwycić za rękę i ubezwładnić, ale uprzedził mnie jakiś oficer i jeszcze ktoś. Rozbroili go i wyprowadzili do przyległego pokoju. Prezydent Narutowicz leżał z rozpiętym ubraniem i z obnażoną piersią. Z przestrzelonej klatki piersiowej spływała krew. Szukałem pulsu, pulsu nie było. Prezydent nie żył. Zabrałem przerażoną żonę i pojechałem do Prezydium celem wydania zarządzeń i zwołania Rady Ministrów. Ciałem Prezydenta zajęło się jego otoczenie belwederskie".
Dzisiaj w berlińskim hotelu Radisson Blu rano pękło największe na świecie akwarium cylindryczne z wodą morską (1 mln litrów) AquaDom. Pływało w nim 1500 ryb.
@P33ck Widzę, że jego kariera tempa nabiera. Jak nie Mission Impossible to serial Netflix. No i dobrze bo wg. mnie jest jednym z najlepszych polskich aktorów
@Destroyer_of_Worlds Wielka Ofensywa Piwna - Apple TV, Jeden Gniewny Człowiek, Diuna, Na Rauszu, Na Noże, Sprzymierzeni, Nikt, Sokół z masłem orzechowym - C+ Online, Operacja Mincemeat - C+ Online, Joy - C+ Online, Niewidzialny Wróg - C+ Online Z seriali sprawdź: Ted Lasso, Kulawe Konie - oba Apple TV. Może ich tematyka odbiega od podanej ale może Ci podpasuje coś :)
1
https://www.instagram.com/p/Ck283snsbRZ/?utm_source=ig_web_copy_link
Gepardy są świetne! Fotka znanego izraelskiego fotografa przyrody Roie Galitz'a. Zdjęcie wykonano specjalnym obiektywem, bo nie da się bezpiecznie zbliżyć do tego kota na bliską odległość.
Dla znawców tematu: Aparat Nikon Z9 i obiektyw Nikkor Z 400 mm f/2.8 TC VR S (ogniskowa 560 mm f/4) :)
0
@SuperPatsonFCB Wiadomo, że na półkę światową liczyć nie możemy, ale już na takiego Paulo Bento, który podobno sam się oferuje PZPN-owi już tak. Już wolę takich trenerów jak Bento, czy ten z Arabii Saudyjskiej niż Skorża i inne typy z polskiej kliki...
2
@Roobo Pamiętam jak się ucieszyłem w środku nocy :) Piękny strzał po prostu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Transu96 Przecież pada bez problemu można podpiąć. Chyba że obawiasz się cheaterów
0
@Transu96 A z czystej ciekawości po co Ci ten Xbox jak wszystkie gry na niego ograsz na PC w lepszej jakości?
1
@FcPortoFan1999 Dla ciekawskich wstawiam cytat z dzienników premiera Juliana Nowaka pt. "Wspomnienia z ławy rządowej", który był świadkiem tego morderstwa.
"Kilkanaście minut po dwunastej zajechał
automobil Prezydenta, który był u kardynała Rakowskiego z wizytą, a od niego przyjechał do Zachęty. Prezydent przywitał się z obecnymi w westibulu i wszyscy poszliśmy na piętro, celem obejrzenia wystawy.
Na życzenie komitetu pozostaliśmy w paltach, obawiano się bowiem, że jest w salach za chłodno. Szedłem tuż za Narutowiczem. Rozpoczęliśmy zwiedzanie, przy czym ciceronowali nam członkowie komitetu. Oglądnęliśmy obrazy na jednej z krótszych ścian sali i doszliśmy do środka dłuższej ściany, gdy nagle rozległ się suchy trzask trzech po sobie szybko następujących strzałów. Stałem tuż obok prezydenta Narutowicza i dotykałem go w ścisku lewym ramieniem. Na moment umysł w ogóle nie zdawał sobie sprawy, co właściwie zaszło. Dopiero po chwili jak błyskawica zjawiła się myśl: to zamach i przemknęło mi przez głowę, że pewnie na Prezydenta po czym nagle wszczął się zamęt i zamieszanie na sali. Naokoło blade, wystraszone twarze — jakaś pani łkała. Nie zapomnę nigdy twarzy posła Max Muellera, bladej jak płótno z powodu wstrząsu nerwów w jego świeżo chorobą osłabionym organizmie. Prezydent osunął się na posadzkę. O kilka kroków ujrzałem słusznego mężczyznę, stojącego z wyciągniętą prosto do góry prawą ręką, w której trzymał brauning. Zrozumiałem, że to morderca, przybliżyłem się do niego, aby go uchwycić za rękę i ubezwładnić, ale uprzedził mnie jakiś oficer i jeszcze ktoś. Rozbroili go i wyprowadzili do
przyległego pokoju. Prezydent Narutowicz leżał z rozpiętym ubraniem i z obnażoną piersią. Z przestrzelonej klatki piersiowej spływała krew. Szukałem pulsu, pulsu nie było. Prezydent nie żył. Zabrałem przerażoną żonę i pojechałem do Prezydium celem wydania zarządzeń i zwołania Rady Ministrów. Ciałem Prezydenta zajęło się jego otoczenie belwederskie".
8
Dzisiaj w berlińskim hotelu Radisson Blu rano pękło największe na świecie akwarium cylindryczne z wodą morską (1 mln litrów) AquaDom. Pływało w nim 1500 ryb.
0
@MesQueUnClub96 Żeby karniaczka dla Argentyny zrobił? :)
2
@Cule1234 Jeśli to jest prawda to Kulesza jest niezłym dzbanem. Będąc na takim stanowisku trzeba znać chociaż podstawy angielskiego
0
@Xxxbarca4ever Do Fame MMA się nadaje :)
7
@Bartula Spokojnie. "Muchachos" będzie lecieć :)
5
@P33ck Widzę, że jego kariera tempa nabiera. Jak nie Mission Impossible to serial Netflix. No i dobrze bo wg. mnie jest jednym z najlepszych polskich aktorów
1
@Kgorecki2500 Seria pt. "Diuna" - Frank Herbert
0
@Destroyer_of_Worlds Wielka Ofensywa Piwna - Apple TV, Jeden Gniewny Człowiek, Diuna, Na Rauszu, Na Noże, Sprzymierzeni, Nikt, Sokół z masłem orzechowym - C+ Online, Operacja Mincemeat - C+ Online, Joy - C+ Online, Niewidzialny Wróg - C+ Online
Z seriali sprawdź: Ted Lasso, Kulawe Konie - oba Apple TV. Może ich tematyka odbiega od podanej ale może Ci podpasuje coś :)
4
Już nie mogę się doczekać francuskiej wymowy Wielkiego Bora i wturującego mu Michalika XD
0
@barcelonaLM Pewnie jakiś klub z MLS lub z krajów Arabskich się skusi. Ewentualnie będzie musiał mocno zejść z pensji.
0
@Worny Last man standing :)
1
@Medium Skrytykował Lahoza i zrobił taką cieszynkę:
2
@AlphaNumeric Brazylia też lepiej grała i wiemy jak to się skończyło
4
Ja dzisiaj kibicuję Lwom Atlasu i Synom Albionu :) Oby emocji nam nie zabrakło w tej końcowej części mundialu.
4
https://zapodaj.net/8d8df27b16c11.jpg.html
Zdjęcie z cyklu przyroda jest piękna ;)
0
@Katalonbar Szczególnie mecz Anglików ze względu na Woodgate'a :)
3
@Comentateiro Jeszcze zapomniałeś o Szczęsnym robiącym za bramkarza i jedynego rozgrywającego, bo posyła lagi :)
1
@JimMorrisonFCB Pełka i Maxi Kaz :)
1
@MrPGG Tak to jest normalne. Powinno Ci przejść za parę godzin :)
0
@MrPGG Zakrapiał tobie oczy?
1
@gumaz Równie dobrze może być tylko jego fanką i załatwili jej koszulkę z podpisem Gaviego. A oni od razu z romansem wyjeżdżają XD
2
@Comentateiro Spokojnie to tylko mecz z Kamerunem :)
2
@mientusek1407 https://zapodaj.net/38a12972fd0ff.jpg.html
Proszę bardzo