4

@pt9 Kupowałeś na Ostrobramskiej w Warszawie? Bo ja tam znam wielu ludzi i się dowiem. Robiłeś już detailing że świeci się jak psu jajca? XD

3

https://zapodaj.net/8457b0f02503a.jpg.html
Piękny jest McLaren GT w miedzianej wersji kolorystycznej :)

2

@Nazio87 A z klimatycznych miejscówek polecam OFF Piotrkowska. Dobrze zjesz, posłuchasz niezłej muzyki i przyjemnie czas spędzisz

2

@Nazio87 Fabryka Emalia Oskara Schindlera, Muzeum Kinematografii, Księży Młyn, Planetarium EC1

3

Jeśli lubicie Reynoldsa to na Eleven Sports 3 jego Wrexham walczy z Sheffield United w 1/16 FA Cup. Na razie jest 1:1

2

@TaughtMule Dziwny wybór szczególnie, że właśnie Al Hilal jest najbardziej utytuowanym klubem Arabii Saudyjskiej

0

@Lanosss Ale czerwieni się nie spodziewałem i te 1:2 kurde mać

1

@Lanosss Spokojnie, wygrają z Arabami ;)

3

@pioz123 No i z pomysłu @michal26 jest już bardzo blisko do kredytu społecznego sukcesywnie wprowadzanego w ChRL

2

1

@Sulimo Dokładnie tak. Turecka armia to druga siła w NATO.

0

@abram3k City i Real bardzo dobrze :)

1

@Rust_Cohle Ale bym zjadł takiego bydlaka. Smacznego! Ja na razie cappuccino z typowo greckim deserem tj. jogurt grecki z orzechami polany miodem tymiankowym :)

0

@LionelM95 W takim rozmiarze to tylko LG OLED znajdziesz, ale to już bodajże 4000 zł. Mini LED mają najmniejsze w rozmiarze 50 cali, ale taki Samsung to chyba z 5500 zł. O wiele bardziej popularne są 55" i tu już masz TCL Mini Led lub Hisense ULED Mini Led od 4000 zł

0

@LionelM95 To zależy od modelu. Normalnie led i qled to jest praktycznie to samo, z tym że qledy mają dodatkowo "kropki kwantowe" które zwiększają ilość barw jakie tv może wyświetlić. Ale są też Neo Qled MiniLED i one już mają lepszą czerń która może konkurować z ekranami OLED. Ogólnie teraz MiniLEDy są bardzo popularne, bo mają o wiele mniejsze diody i mnóstwo stref wygaszania

0

@Anonymus0608 Ja w FM wymiata to na pewno się uda :)

2

@pt9 Jeśli chcesz coś wykwintnego i "jesteś przy kasie" to polecam restaurację Karkut. Dobre jedzenie i świetna obsługa, ale niestety drogo.
Z innych propozycji:
Kuchnia tajska: Little Bangkok
Japońska: Sake
Polska: Radecki
Kawa: Corona Coffee lub Przystań na kawę

0

@Emhyr Przeczytałem to głosem Strejlaua :)

2

@Emhyr Taki polski Deulofeu?

0

Wiem, że Chelsea dała ciała dzisiaj ale prawda jest taka że muszą się zgrać. To nie jest fifa, że kupujesz i już dobrze grają. Ściągnęli praktycznie cały nowy skład z różnych lig i teraz wg. mnie trochę czasu upłynie nim maszyna ruszy. Ciekawi mnie tylko, czy ten ich trener podoła bo nie jestem do niego przekonany.

1

@LS Masz napisane tam IdeaPad 5, więc na 100% jest to laptop. Poza tym to jest lapek z Ryzenem, więc jakim cudem można podpiąć zewnętrzną grafę? Przecież Thunderbolt jest potrzebny do bezproblemowego połączenia, a to standard Intela jest.

2

@Kessie Kiedyś to były Lancie, a nie to co teraz...

0

@gaucho104 Nie masz racji. Kawa i herbata zawierają sporo przeciwutleniaczy i jest potwierdzone, że mają korzystny wpływ na zdrowie. Oczywiście tak jak zawsze w rozsądnych ilościach. Poza tym wiele energoli np. Monster ma dodatek konserwantów lub innych badziewi.

2


Ewolucja Maserati GranTurismo. Jedno z moich ulubionych włoskich aut.

1

@Kondziubarca @lucca87 Tak na prawdę Konfa poparła ten projekt. To co jest wstawione dotyczy głosowania nad poprawkami.

1

@Kidd Mnie irytują tylko jego głupkowate fryzury. No po prostu nie mogę na nie patrzeć :)

1

@Poro6niec Szmatławce zawsze szukają sensacji. Pewnie jakieś ziarnko prawdy w tych rewelacjach jest, ale nie znamy dobrze atmosfery panującej w szatni.

0

@DaPidejpi Euroligę, bo leci w ludzkich godzinach a nie o 1 w nocy :)

0

@Emhyr Silva chyba do śmierci będzie tam grać na obronie XD

0

@Bamek94 Jaki masz monitor i na jakich ustawieniach grafiki grasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?