@Kamiloza91 Masz rację. Tam nie ma żadnego ŚO klasy światowej. Joe Gomez świetnie się zapowiadał, ale zaliczył mocny zjazd. Jeszcze jest Ben White który może grać na środku, ale u Artety częściej występuje na boku.
https://zapodaj.net/307a0244802ae.jpg.html Tylko takie piwko będzie dostępne na katarskich stadionach. Piwo na rynku zadebiutowało dwa lata temu. Jest to pierwsze piwo bezalkoholowe marki Budweiser. Krótko mówiąc zwykły "sikacz" :)
0
@Poversky1000 A o co z nim chodzi?
2
@kulek22 Grał nawet w ich reprezentacji
1
@FCBMati10 Czyli będzie podnieta Michalika po każdym zagraniu Amerykanów XD
0
@JohnnyBarca W końcu zmądrzał :)
1
@Pitinho Holandia - Ekwador raczej nudny nie będzie :)
1
@notte_amante Daegu
1
@Medium Albo nasz Raphinha :)
3
https://zapodaj.net/a82ff3fd2d1a3.jpg.html
Zebra Toffee :)
0
@FcBarcelonaFanMSN A spotkanie skomentuje Laskowski do spółki z Żewłakowem (niestety)
7
@PatrychoO Ryzykował czerwo na początku spotkania. Niezły byczek XD
0
@M3ssWithTheBest Wykrzyczał Borek z radości po 5 bramce dla Polski parafrazując Darka Szpakowskiego :)
2
@Janiama 3:1 dla Naszych ;D
0
@fcbarcafan19 To zautomatyzowany koreański pojazd amunicyjny K10 przekazujący pociski armatohaubicy K9 Thunder. Tutaj więcej ujęć:
https://m.youtube.com/watch?t=69&v=4cBbAaqOCMo&feature=youtu.be
0
https://zapodaj.net/c43c5328f43bc.jpg.html
Ciekawe zdjęcie :)
0
@koksik2700 Bizon jak już :)
0
@Kamiloza91 Masz rację. Tam nie ma żadnego ŚO klasy światowej. Joe Gomez świetnie się zapowiadał, ale zaliczył mocny zjazd. Jeszcze jest Ben White który może grać na środku, ale u Artety częściej występuje na boku.
1
@agaFCB Może Ansu nie lubi dzielić się szczegółami swojego prywatnego życia z mediami?
0
@Michael24 Kibicuję: Anglia, Argentyna, Hiszpania, Dania i Korea Południowa
Kosy: Niemcy, Portugalia i Francja
0
Chce ktoś rozegrać sparing reprezentacjami w fifa 23?
2
https://fb.watch/gUOKYklYpl/
Repka Argentyny ma swojego oficjalnego barbera. Gościu lata ze swoimi ulubieńcami i dba o ich zarost.
2
https://www.facebook.com/FujifilmPoland/photos/a.108618202518784/5636950056352210/
Miasto o różnych porach dnia. Po prostu piękne zdjęcia ;)
1
@MESSIah16 Coś mnie zaćmiło :)
1
@AmigoBlancos Czemu piątego?
0
@bartekvisca Znalazłem info, że za 0,5 litra Bud Zero trzeba będzie zapłacić 30 Riali, czyli ok 8,24 $ lub 37,5 zł.
0
https://zapodaj.net/307a0244802ae.jpg.html
Tylko takie piwko będzie dostępne na katarskich stadionach. Piwo na rynku zadebiutowało dwa lata temu. Jest to pierwsze piwo bezalkoholowe marki Budweiser. Krótko mówiąc zwykły "sikacz" :)
0
@MrPGG Polska, Argentyna, Hiszpania, Anglia i Korea Południowa :)
0
@Colon Genialne! :)
1
@Coutinho007 Kagawa :)
1
https://fb.watch/gOcngpeSxK/
Ewolucja aut wyścigowych ze stajni Ferrari startujących w zawodach długodystansowych
0
@arasz1819 Pecunia non olet :)