0

@Kitek1640 A asystentem będzie Robercik :)

2

@ObiwanKenobi Polska posiada 249 czołgów Leopard 2 (a4 i a5). Te 30 to pewnie modernizowane do standardu 2PL.

2

@ObiwanKenobi Kiedy oddaliśmy Ukrainie Leopardy, bo coś nie skleja się twoja argumentacja?

4

@Pawel13sz Brawo Ajax! Golić frajerów :)

2

@ObiwanKenobi Kiedy oddaliśmy im wszystko i się rozbroiliśmy? Dostali przestarzałe czołgi, 18 Krabów (za wyprodukowanie kolejnych 60 zapłacą). Też Pioruny i Warmate, ale nasza armia ma otrzymać dużą ich liczbę bo MON zamówił. Poza tym żeby mieć więcej armatohaubic podpisano kontrakt z Koreą na dostawę K9 Thunder i czołgów K2 Black Panther. Nie mówiąc już o Abramsach.

0

@KolDan Xavi powinien wziąć Ciebie do swojego teamu :)

1

@J4no Obawa przed hasłami i reklamami pod koszulką

9

@LukaszFan Dokładnie. Z innymi ligami tak nie ma w przypadku La Ligi to czyste ździerstwo...

0

Kiedy nasi siatkarze zagrają pierwszy mecz na mś?

1

Grałem kiedyś w czwartą odsłonę Fallouta i klimat bardzo mnie wciągnął. Teraz zobaczyłem, że na Xbox Game Pass są wszystkie. Czy część trzecia i New Vegas są jakoś powiązane czy mogę grać w dowolnej kolejności i wszystko będzie się kleić? Słyszałem, że NV jest lepsze od trójki.

0

@COU_11 Jaki dekoder kupiłeś? Włączyłeś wyszukiwanie kanałów?

0

Widzę, że Molina miał świetny mecz XD

0

@MesQueUnClub96 Przecież ma rekord me

1

@MesQueUnClub96 A po co ma skakać jak nikt nie potrafi nawet zbliżyć się do jego poziomu :)

1

Duplantis jak zwykle na luzie :) Niesamowity jest ten chłopak!

2


Sezon F1 2022 w pigułce XD

0

@BorzyKrzys czyli prostytucja? XD

0

@tomek8756 A jak ona się nie zatruła?

2

https://hdtvpolska.com/premiera-fifa-23-ultimate-epic-games-kiedy-cena-gdzie-kupic/
Parę dni temu w indyjskiej wersji Epic Games doszło do kuriozalnego błędu. Cena wersji ultimate Fify 23 w przedsprzedaży została ustawiona na 5 Rupii Indyjskich, czylu ok. 29 groszy. Po pewnym czasie okazało się, że osoby które wykorzystały tę "okazję" nie zostaną pozbawione zakupionej w ten sposób Fify :)

0

@MesQueUnClub96 Faktycznie. Źle przeczytałem :)

2

@Janiama @MesQueUnClub96 do usunięcia

6

@macio_944 Nie ma to jak na podstawie nagrania robionego kalkulatorem stwierdzać czy ktoś brał narkotyki. Kretyni XD
@RobiS Podobno na nagraniu krzyczeli kokaina i stąd te domysły. Równie dobrze mogła to być treść piosenki, bo kto by się chwalił? :)

0

@Emhyr Chrzanić Bernardo bo nasze boki obrony są bardzo słabo obsadzone

0

@Lionel_Messi10 Jednak wolę Lewego

1

@tristan87 Watzke na szczęście głupi nie jest :)

0

@Harnas2 Matty to kozak, ale nie wiem czy by sobie z presją poradził :)

2

@HighestInTheRoom Do boju Koguty! Podziobać tam Niebieskich!

0

@Tasde Też tak myślałem dlatego pytam

6

Macie problemy z dźwiękiem w C+ Online? Przerywa mi i są pogłosy co jakiś czas

1

@Janiama 4:1 dla FC Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?