@Zoker Ja się tylko śmieję :) Jeśli chodzi o lekkoatletykę to oglądam wszystkie ME, MŚ i zawody na IO. Po prostu nie lubię sportów zimowych i tych kombinacji z kombinezonami (np. spodnie za duże w kroku). Poza tym mam więcej emocji oglądając np. finał sztafety gdzie wynik zależy od setnych części sekundy niż konkurs czterech skoczni, gdzie trzeba czekać aż kolejny usiądzie na ławie i poleci.
@Homeopata8989 W sumie i tak Polacy nic nie osiągną, więc po co oglądać :) @Zoker No chyba nie. Szczególnie, że w F1 jest jakaś strategia, a skoczkowie tylko skaczą w dół i głupio machają gapiąc się na tablice wyników :)
@DonAndresFCB Zawsze można kupić i wypożyczyć do BVB na dwa lata. Lewy będzie kończył karierę, a my będziemy mieli rozwiniętego byczka do ataku :) Z Pedrim podobnie było, że Barca go wykupiła, a on przez jakiś czas grał jeszcze na Kanarach
Wczoraj na giełdzie odzieżowej w Nowym Meksyku sprzedano jeansy firmy Levi Strauss & Co za 76 tys. USD. Co było w nich niezwykłego? To, że pochodzą z lat 80. XIX wieku i zostały odnalezione w nieczynnej kopalni przez archeologa amatora. Są brudne i mają dziurę, ale biorąc pod uwagę ich wiek są w dobrym stanie. Białe plamki wzięły się od wosku chlapiącego z górniczej lampy. Spodnie mają również metkę z napisem: "The only kind made by white labor" (jedyne w swoim rodzaju wykonane przez białych pracowników), który odnosi się trudnej historii chińskich imigrantów. W skrócie Chińczycy w dużej mierze przyczynili się do rozbudowy kolei w Stanach Zjednoczonych, a Amerykanie podziękowali im dyskryminacją (strach przed zaradnymi i pracowitymi ludźmi). Firma Levi Strauss po prostu wykorzystała modny wówczas slogan antychiński. Źródło: https://nypost.com/2022/10/13/levis-jeans-from-1880s-with-racist-slogan-sold-for-76k/ https://www.marketwatch.com/story/heres-how-much-1880s-levis-jeans-just-sold-for-at-auction-can-you-wear-them-11665624898
Też odzywają się do was na Messengera jakieś dziwne kontakty? Dzisiaj nagle napisała do mnie jakaś dziewczyna z Filipin. Oczywiście od razu usunąłem rozmowę i ją zablokowałem bo nie znam nikogo z tamtych okolic i wpis był napisany łamanym angielskim. Scam, czy co?
1
@Rust_Cohle Najlepszy to Dyson, ale dosyć drogi bo cena od 2000 zł
1
@Zoker Ja się tylko śmieję :) Jeśli chodzi o lekkoatletykę to oglądam wszystkie ME, MŚ i zawody na IO. Po prostu nie lubię sportów zimowych i tych kombinacji z kombinezonami (np. spodnie za duże w kroku). Poza tym mam więcej emocji oglądając np. finał sztafety gdzie wynik zależy od setnych części sekundy niż konkurs czterech skoczni, gdzie trzeba czekać aż kolejny usiądzie na ławie i poleci.
0
@Homeopata8989 W sumie i tak Polacy nic nie osiągną, więc po co oglądać :)
@Zoker No chyba nie. Szczególnie, że w F1 jest jakaś strategia, a skoczkowie tylko skaczą w dół i głupio machają gapiąc się na tablice wyników :)
0
@Medium Nie jeździ w topowym zespole to chociaż ma dziewczynę petardę :)
1
@PawkoFCB Ancelotti to klasa światowa, której na ławce Barcelony brakuje od wielu lat...
0
@VanBest Nie znam się, ale pewnie zależy od konkretnego silnika i motocykla :)
1
@Tomek_TF To od mundialu zależy. Jak dobrze zagrają to Flick dalej będzie Niemców trenował.
0
@ranger3120 Arsenal prowadzi
1
@Kurkmen Praktycznie pół świata przeniosło swoją produkcję do Chiny. Gdyby nie ona Państwo Środka nigdy nie rozwinęłoby się w takim tempie.
0
@DonAndresFCB Zawsze można kupić i wypożyczyć do BVB na dwa lata. Lewy będzie kończył karierę, a my będziemy mieli rozwiniętego byczka do ataku :) Z Pedrim podobnie było, że Barca go wykupiła, a on przez jakiś czas grał jeszcze na Kanarach
0
@draxidox Na pewno nie, bo UE5 potrzebuje Windows 10. Tak samo jak nowe podzespoły
0
Jeśli macie C+ i wam się będzie nudziło to o 18:30 będzie transmisja ze spotkania Tottenhamu pod wodzą Antonio Conte z Evertonem Franka Lamparda.
0
@Encore Myślałem, że siatka się rozerwie. Po prostu Wiking! :)
1
@Jakub1513 Myślę, że dadzą radę
1
@Robert1603 Jak Pilzno zremisuje z Interem to chyba kupię ich koszulkę :)
1
@Kidd Bardziej wolę Metaxę np. 12, ale oryginalne koniaki też są spoko.
4
Wczoraj na giełdzie odzieżowej w Nowym Meksyku sprzedano jeansy firmy Levi Strauss & Co za 76 tys. USD. Co było w nich niezwykłego? To, że pochodzą z lat 80. XIX wieku i zostały odnalezione w nieczynnej kopalni przez archeologa amatora. Są brudne i mają dziurę, ale biorąc pod uwagę ich wiek są w dobrym stanie. Białe plamki wzięły się od wosku chlapiącego z górniczej lampy. Spodnie mają również metkę z napisem: "The only kind made by white labor" (jedyne w swoim rodzaju wykonane przez białych pracowników), który odnosi się trudnej historii chińskich imigrantów. W skrócie Chińczycy w dużej mierze przyczynili się do rozbudowy kolei w Stanach Zjednoczonych, a Amerykanie podziękowali im dyskryminacją (strach przed zaradnymi i pracowitymi ludźmi). Firma Levi Strauss po prostu wykorzystała modny wówczas slogan antychiński.
Źródło: https://nypost.com/2022/10/13/levis-jeans-from-1880s-with-racist-slogan-sold-for-76k/
https://www.marketwatch.com/story/heres-how-much-1880s-levis-jeans-just-sold-for-at-auction-can-you-wear-them-11665624898
1
@Kidd Oj tak! Smacznego ;) A jakiej marki jest ten boski napój?
0
@talizmo A ja poproszę Red Hot Chilli Peppers :)
4
Mistrzowie F1 od 1950 roku do czasów współczesnych.
https://zapodaj.net/e703442353e0e.jpg.html
0
@MajkiYB Dokładnie. To brzmi tak jakby szukali wymówki na wypadek kompromitacji
0
@GeneralXavi Ale odklejka "eksperta"
0
@Worny Napoli ma świetny początek sezonu. Ciekawe czy go utrzymają :)
2
@draxidox Idziesz po fleksa, przecinasz kłódkę i po problemie :)
0
@barcelonaLM A jak się jest kibicem BVB to już w ogóle :)
2
@arasz1819 genialne :)
0
Też odzywają się do was na Messengera jakieś dziwne kontakty? Dzisiaj nagle napisała do mnie jakaś dziewczyna z Filipin. Oczywiście od razu usunąłem rozmowę i ją zablokowałem bo nie znam nikogo z tamtych okolic i wpis był napisany łamanym angielskim. Scam, czy co?
1
@Janiama Barca 3 Inter 1
1
@Nano22 Czyli uważasz, że Putin w dobrej woli rozwalił połowę kraju żeby przeprowadzić demokratyczne referendum?
0
@Sulimo To była ta erupcja gdzie walnęło bokiem i wybuch był mocniejszy niż się spodziewano?