0

@arasz1819 Pecunia non olet :)

1

@FcPortoFan1999 Ale Sporting Lizbona nie będzie zadowolony :)

2

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/premiery/ferrari-daytona-sp3-nowa-ikona-w-gamie-wloskiego-producenta/ne9k447


Piękne jest to nowe Ferrari Daytona SP3. Jest to nawiązanie do aut wyścigowych ze stajni "Czarnego Rumaka" z lat 60. (modele 330 P4, 350 Can-Am i 512 S). Za napęd tej piękności odpowiada wolnossący silnik V12 o pojemności 6,5 l o mocy 840 KM - najmocniejszy wolnossący silnik Ferrari w historii :)

1

@MeS5i_99 Grałem Dualshockiem i Dualsense i wszystko hula.

1

@Demazo W końcu coś mu przeskoczyło XD

1

@Jarema2000 Niestety Dualshock dalej się rozłącza...

0

@Kamiloza91 Zalewski Glik Kiwior Cash :)

1

@don'T.R.I.P.e Od lat DS4 Windows używam i mam najnowszą wersję. Problem jest tylko taki, że zrywa połączenie bluetooth, a w przypadku dwóch Dualshocków tak nie było.

0

Niedawno kupiłem kontroler Dualsense do PC i jestem zadowolony. Niestety myślałem, że jak przyjdzie kumpel to podłączę jeszcze Dualshock 4 i popykamy np. w Fifę. A tu klops, bo jak podłączę jednego to drugi włącza się na parę sekund i się odłącza od lapka. Dwa Dualshocki działały. Myślicie, że jak kupię drugiego Dualsense to będzie działać? Używał ktoś dwóch Dualsensów na kompie?

20

@Hosh Albo Ci idioci od Brauna z transparentami: "Stop ukrainizacji Polski" i "To nie nasza wojna". Dzień niepodległości a oni muszą uzewnętrzniać swoję śmieszne poglądy...

1

@FCBparasiempre Jest Katalończykiem to w jego języku napisali :)

2


GTA w rzeczywistości :)

0

@ranger3120 Ciekawe dlaczego November? Year to dopiero byłoby wyzwanie XD

1

@P33ck Zaliczył również dobre występy w filmach: "Gold" oraz w "The Gentlemen" Guya Ritchie.

2

@Rust_Cohle Wybielaczem? :)

0

@marcin62 Też tego nie rozumiem i sam w życiu bym nie zapłacił za coś takiego. Ludzie są bardzo dziwni czasami...

1


Dziewczyna w ramach żartów założyła konto na OnlyFans ze zdjęciami które w XIX wieku mogłyby zostać uznane za skandaliczne m.in. odkryte kostki. O dziwo nawet na portalu poświęconym sami wiecie czemu znajdują się ludzie chcący płacić za taki "historyczny" content.

1

@PatrychoO Who needs Xavi?

0

Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych na wniosek Narodowej Administracji Ruchu Drogowego (NHTSA) oraz Kalifornijskiego Departamentu ds. pojazdów motorowych wszczął dochodzenie w sprawie Tesli. Chodzi o serię wypadków/kolizji ciągnącą się od 2021 roku w czasie używania systemu "Full Self Driving". Producent miał zapewniać kierowców w niezawodności nowego systemu omijając krajowe przepisy zabraniające używania systemów jazdy autonomicznej (w instrukcji nawoływali żeby zachowywać czujność). Okazuje się, że FSD jeszcze trochę daleko do doskonałości i wymaga ludzkiej interwencji o czym niektórzy brutalnie się przekonali :)
https://www.caranddriver.com/news/a41781263/tesla-us-criminal-investigation-full-self-driving/

0

@kynio302 Kolejny wrak do zwiedzania dla nurków :)

1

@koziar
1. Koenigsegg Jesko
2. McLaren P1
3. Porsche 918 Spyder
4. Bugatti Chiron
5. McLaren F1
6. AMG One/Ford GT II gen.

1

https://www.popularmechanics.com/military/a41598538/m1-abrams-tank/
Ciekawy artykuł przeglądowy o czołgach. Oczywiście kompletny nie jest bo pominęli np. indyjski czołg Arjun, ale całkiem ciekawy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciepło się robi przy każdym wybiciu Viktorii...

0

@Rastafarnianin Ciekawe, ale tak jak @mkord stwierdził nie jest to zbyt dobre porównanie. Dla porównania Cabinet Office - odpowiednik KPRM wydaje o wiele więcej: https://zapodaj.net/3ce4a981cdb82.png.html

1

@P33ck Za rok do Ekstraklasy wleci ŁKS i słynne Derby Łodzi powrócą :)

2

@Colon Francuski terminator :)

1

@Messibestplayerintheworld Ma wielki potencjał. W prawdzie nie oglądałem wszystkich meczów BVB, ale w tych paru pokazał się z dobrej strony. Warto go kupić i wypożyczyć do Dortmundu

2


Szwajcarski symulator czołgu z 1970 roku. Najciekawsze jest to, że jest on całkowicie analogowy. Żołnierz kierował miniaturowym czołgiem z przymontowaną kamerką po makiecie. Ciekawe, prawda?
P.S. Tom Scott robi dobrą robotę. Bardzo polecam jego materiały.

0

@mekston Hat-trick murowany!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?