@doc Bo ludzie pamiętają tylko błąd w meczu z Realem w LM, a zapomnieli o dobry występie na Euro, czy w edycji 2020/21 LM. Do poziomu VvD trochę mu brakuje ale nie można powiedzieć że jest słaby :)
@jacobFCB Luksi, bo Illusion nawet nie znam :) Poza tym nawet miałem okazję zamienić parę słów właśnie z Litzą, Hansem, czy z ich basistą i odniosłem wrażenie że są na prawdę spoko ludźmi.
Test jednego z najnowocześniejszych inwalidzkich wózków elektrycznych firmy Scewo. Wydawałoby się, że nic więcej nie można wymyślić a tu proszę. Niesamowite choć koszt takiej "zabawki" pewnie jest równie niezły :)
W kalifornijskim Inglewood jednostka High Intensity Drug Trafficking Area z wydziału DEA z Los Angeles zarekwirowała ok. milion pigułek fentanylu należącego do najgroźniejszego meksykańskiego kartelu Sinaloa o wartości od 15 do 20 mln $. Fentanyl jest od 50 do 100 razy silniejszy od morfiny i stosuje się go w bardzo małych dawkach w celu zwalczania silnego, przewlekłego bólu (np. w niektórych odmianach raka). Nie chciałbym być członkiem tego zespołu DEA biorąc pod uwagę te wszystkie zbrodnie syndykatu Sinaloa... https://abcnews.go.com/US/million-fentanyl-pills-linked-sinaloa-cartel-seized-record/story?id=86871828
@Burixon Podobno mega talent, ale jeszcze nigdy nie grał pod takim napięciem emocjonalnym. A przecież w PSG jest potężna presja szczególnie na zdobycie LM :)
@Bykunn Zbieg wielu wyniszczających konfliktów też pomieszał szyki RON. Jak nie Chmielnicki to potop szwedzki i jeszcze często zapominany potop rosyjski. W ogóle wg. mnie Jan Kazimierz był jednym z najgorszych władców. Wiadomo, że sytuacja była wyjątkowo trudna ale nie przypominam sobie by zrobił coś dobrze. Ogólnie historia ostatnich dekad RON jest bardzo ciekawa i moglibyśmy cały dzień o niej rozmawiać :)
@takisobiektos Grał słabo i inwestor musiał ich kilka razy ratować. Najpierw dawno temu firma Berlusconiego, potem Chińczyk któremu nie wyszło i klub przejął fundusz Elliott, a teraz Red Bird Capital. Za każdym razem wiązało się to z pompowaniem pieniędzy do kasy klubu.
0
@taris Podobno tam mu jeszcze przepustnica nawaliła.
1
@doc Bo ludzie pamiętają tylko błąd w meczu z Realem w LM, a zapomnieli o dobry występie na Euro, czy w edycji 2020/21 LM. Do poziomu VvD trochę mu brakuje ale nie można powiedzieć że jest słaby :)
1
@Encore Patrzcie chłopaki jak to powinno się robić :)
1
@jacobFCB Luksi, bo Illusion nawet nie znam :) Poza tym nawet miałem okazję zamienić parę słów właśnie z Litzą, Hansem, czy z ich basistą i odniosłem wrażenie że są na prawdę spoko ludźmi.
1
@don'T.R.I.P.e Racja. Tak samo jak zrobienie Aniołów Charliego byłoby głupie jak od zawsze były Aniołki :)
1
@Ptasior A w tle majestatyczny Wezuwiusz, który kiedyś może rozwalić to miasto. Fantastyczne ujęcie :)
0
@Tridente2015 Tenas na miejsce Neto a nawet MAtSa! ;)
0
@MikusBarca Bo w Ultimate masz też granie w chmurze i tylko tak możesz grać. Na kompach Apple się nie gra w gry AAA :)
4
Test jednego z najnowocześniejszych inwalidzkich wózków elektrycznych firmy Scewo. Wydawałoby się, że nic więcej nie można wymyślić a tu proszę. Niesamowite choć koszt takiej "zabawki" pewnie jest równie niezły :)
1
@Kurkmen Pewnie jakaś plotka poszła w eter tak jak było z paliwem.
2
@Kurkmen Z saletrą można niezłą bombę zrobić :)
3
@Kurkmen To było do przewidzenia jeśli zamyka się swoje kopalnie, nie inwestuje w atom i uzależnienia od jednego dostawcy.
0
@Proxi Xavi w Katarze był :)
0
@gaucho104 Tak, walnęli niezłego byka. Na szczęście już jest polski napastnik napisane.
1
@Pawel13sz Na szczęście już poprawili, ale wpadka ogromna :)
2
@sonek Podróż do Miami krótka nie jest. Może ma jet lag?
0
@Fabik87 Chyba bebech :)
11
@Jakchcesz Bo tam takich dźwigni nikt nie przewidział :)
1
@michal26 Do pierwszej wojny również, bo chcieli być mocarstwem kolonialnym :)
1
W kalifornijskim Inglewood jednostka High Intensity Drug Trafficking Area z wydziału DEA z Los Angeles zarekwirowała ok. milion pigułek fentanylu należącego do najgroźniejszego meksykańskiego kartelu Sinaloa o wartości od 15 do 20 mln $. Fentanyl jest od 50 do 100 razy silniejszy od morfiny i stosuje się go w bardzo małych dawkach w celu zwalczania silnego, przewlekłego bólu (np. w niektórych odmianach raka). Nie chciałbym być członkiem tego zespołu DEA biorąc pod uwagę te wszystkie zbrodnie syndykatu Sinaloa...
https://abcnews.go.com/US/million-fentanyl-pills-linked-sinaloa-cartel-seized-record/story?id=86871828
1
@Barca1922 Lewy zmotywuje naszych do pracy :)
2
@Burixon Podobno mega talent, ale jeszcze nigdy nie grał pod takim napięciem emocjonalnym. A przecież w PSG jest potężna presja szczególnie na zdobycie LM :)
1
@Pawel13sz Właśnie tam Jeremy Clarkson ma swoją farmę :)
0
@Malkey95 Jakiej firmy masz kartę?
1
@Bykunn Zbieg wielu wyniszczających konfliktów też pomieszał szyki RON. Jak nie Chmielnicki to potop szwedzki i jeszcze często zapominany potop rosyjski. W ogóle wg. mnie Jan Kazimierz był jednym z najgorszych władców. Wiadomo, że sytuacja była wyjątkowo trudna ale nie przypominam sobie by zrobił coś dobrze. Ogólnie historia ostatnich dekad RON jest bardzo ciekawa i moglibyśmy cały dzień o niej rozmawiać :)
0
@takisobiektos Grał słabo i inwestor musiał ich kilka razy ratować. Najpierw dawno temu firma Berlusconiego, potem Chińczyk któremu nie wyszło i klub przejął fundusz Elliott, a teraz Red Bird Capital. Za każdym razem wiązało się to z pompowaniem pieniędzy do kasy klubu.
1
W czerwcu br. Wszystkie kanały Grupy TVP miały 18.7% udziału w rynku przegrywając z Polsatem i TVN Warner Bros. Discovery. A w grupie 16-49 najczęściej oglądany był TVN. Ciekawe jak sytuacja w innych grupach wygląda. Ty macie dane:
https://hdtvpolska.com/tvn-kanaly-telewizja-player-pakiety-za-darmo-analiza-czerwiec-2022/
1
@Azacca Bryan Gil lubi staromodne fryzury :)
2
Może Koguty znowu nic w tym nadchodzącym sezonie nie wygrają, ale przynajmniej fajne fotki im w Korei wyszły XD
https://zapodaj.net/40fa073b241d5.jpg.html
1
@Gogonatra Dobry żart :)