@kamil9040 Taa próbują ratować, więc dają stanom prawo wyboru. Poza tym Chinom nie grozi kryzys ludnościowy, bo już mają 1.4 mld obywateli. Tylko z Europą mogę się zgodzić, bo mamy spory problem.
@sendesara Może jesteś z przyszłości, ale lato się jeszcze nie skończyło i jeszcze sporo może się wydarzyć. Poza tym muszą podpisać umowy na sprzedaż BLM i praw tv, bo to nie są dźwignie za które możesz pociągnąć i już po chwili masz forsę :) Będzie sytuacja ogarnięta to będą transfery i tyle.
@arsenallondyn0 Nowa seria filmów od pierwszego do ostatniego jest spoko. Mówię o: Star Trek (2009), Star Trek: W ciemność i Star Trek: W nieznane. Za rok ma być Star Trek 4 i nie mogę się doczekać. Ale wielkim fanem nie jestem i traktuję to jako fajne kino scifi/space opera. Jeszcze serial Star Trek: Discovery mi się spodobał i nie trzeba znać fabuły innych części.
0
@SteuerFreiMoney Oby bo jakoś lubię ich wyścigowe barwy. Ale to będzie zależało od tego kto więcej kasy wyłoży :)
0
@SteuerFreiMoney To Porsche też do F1 wchodzi?
3
@SteuerFreiMoney No i dobrze. Niech zajadą Merca
2
@Kondziubarca Oby Polska nie była również celem tego specjalnego odblokowywania...
0
@barcelonaLM Na pewno będzie ciekawie. Oby nie doszło do większe eskalacji bo będzie źle.
0
@anxted Widzę, że kolega jest obeznany z tym tematem :)
1
@Janiama Fantastyczny dzień dla polskiego pływania! :)
6
Jeeeest srebro! Brawo Kasia!
1
I zaraz Kasia Wasick wejdzie do wody i będzie walczyła o medal w finale na 50 m stylem dowolnym!
2
Jednak srebro!!! DSQ dla Amerykanina XD Za długo pod wodą płynął co jest niezgodne z przepisami.
4
Jeeest! Ksawery Masiuk z brązem MŚ w pływaniu na 50 m grzbietem! Ale młodzik dał czadu!
5
@MesQueUnClub96 Z makaronem
1
Zaraz do wody w Budapeszcie wskoczy Ksawery Masiuk i powalczy o medal MŚ w pływaniu. Transmisja: TVP Sport
0
@!34RC3!_0N4 Dobrych łowów :)
0
@endriuuu2 Szkoda gadać. On już dawno powinien wylecieć z polskiej polityki. Totalnie odkleił się od rzeczywistości :)
1
@kamil9040 Taa próbują ratować, więc dają stanom prawo wyboru. Poza tym Chinom nie grozi kryzys ludnościowy, bo już mają 1.4 mld obywateli. Tylko z Europą mogę się zgodzić, bo mamy spory problem.
1
@MRSCHRONIC Little Big Planet
1
@barcelonaLM Tak jak w '39...
1
@MesQueUnClub_87 Panie poniżej Stingera nawet nie patrzę na ich modele :)
3
https://zapodaj.net/439804ddafda8.jpg.html
Mają rozmach skubani :) Ciekawe co napiszą po transferze Lewego do Barçy.
2
@AmigoBlancos Na pewno takich terrorystów można by tą karą objąć żeby nie było kolejnych Breivików grających na PlayStation w celi...
0
@AmigoBlancos Wszyscy byle nie Real i PSG :)
1
@Barca1992 Chińskie służby porządkowe nie różnią się specjalnie od kolegów z czasów Mao więc nic dziwnego :)
0
@Emhyr No tak, bo to stadion olimpijski jest.
1
@sendesara Może jesteś z przyszłości, ale lato się jeszcze nie skończyło i jeszcze sporo może się wydarzyć. Poza tym muszą podpisać umowy na sprzedaż BLM i praw tv, bo to nie są dźwignie za które możesz pociągnąć i już po chwili masz forsę :) Będzie sytuacja ogarnięta to będą transfery i tyle.
0
@DaPidejpi Ale ich piecze :)
2
@Joe_Pesci Na przykład policjanci z brygady speed w BMW M ;)
1
@arsenallondyn0 Nowa seria filmów od pierwszego do ostatniego jest spoko.
Mówię o: Star Trek (2009), Star Trek: W ciemność i Star Trek: W nieznane. Za rok ma być Star Trek 4 i nie mogę się doczekać. Ale wielkim fanem nie jestem i traktuję to jako fajne kino scifi/space opera. Jeszcze serial Star Trek: Discovery mi się spodobał i nie trzeba znać fabuły innych części.
1
@darek60 Znam ten ból. Teraz mam wrażenie, że mój Szczecin to jeden wielki plac budowy :)
1
@VirtuoZ Każdy Macallan jest inny. Ten który piłem miał taki charakterystyczny torfowy/ziemny posmak i był gryzący w gardło, więc nie wspominam tego zbyt dobrze :) Zdecydowanie wolę Glenmorangie o takim waniliowo-owocowym aromacie:
https://sklep-domwhisky.pl/product-pol-22558-Glenmorangie-10-letni-Original-bez-opakowania-40-0-7l.html