0

@SteuerFreiMoney Oby bo jakoś lubię ich wyścigowe barwy. Ale to będzie zależało od tego kto więcej kasy wyłoży :)

0

@SteuerFreiMoney To Porsche też do F1 wchodzi?

3

@SteuerFreiMoney No i dobrze. Niech zajadą Merca

2

@Kondziubarca Oby Polska nie była również celem tego specjalnego odblokowywania...

0

@barcelonaLM Na pewno będzie ciekawie. Oby nie doszło do większe eskalacji bo będzie źle.

0

@anxted Widzę, że kolega jest obeznany z tym tematem :)

1

@Janiama Fantastyczny dzień dla polskiego pływania! :)

6

Jeeeest srebro! Brawo Kasia!

1

I zaraz Kasia Wasick wejdzie do wody i będzie walczyła o medal w finale na 50 m stylem dowolnym!

2

Jednak srebro!!! DSQ dla Amerykanina XD Za długo pod wodą płynął co jest niezgodne z przepisami.

4

Jeeest! Ksawery Masiuk z brązem MŚ w pływaniu na 50 m grzbietem! Ale młodzik dał czadu!

5

@MesQueUnClub96 Z makaronem

1

Zaraz do wody w Budapeszcie wskoczy Ksawery Masiuk i powalczy o medal MŚ w pływaniu. Transmisja: TVP Sport

0

@!34RC3!_0N4 Dobrych łowów :)

0

@endriuuu2 Szkoda gadać. On już dawno powinien wylecieć z polskiej polityki. Totalnie odkleił się od rzeczywistości :)

1

@kamil9040 Taa próbują ratować, więc dają stanom prawo wyboru. Poza tym Chinom nie grozi kryzys ludnościowy, bo już mają 1.4 mld obywateli. Tylko z Europą mogę się zgodzić, bo mamy spory problem.

1

@MRSCHRONIC Little Big Planet

1

@barcelonaLM Tak jak w '39...

1

@MesQueUnClub_87 Panie poniżej Stingera nawet nie patrzę na ich modele :)

3

https://zapodaj.net/439804ddafda8.jpg.html
Mają rozmach skubani :) Ciekawe co napiszą po transferze Lewego do Barçy.

2

@AmigoBlancos Na pewno takich terrorystów można by tą karą objąć żeby nie było kolejnych Breivików grających na PlayStation w celi...

0

@AmigoBlancos Wszyscy byle nie Real i PSG :)

1

@Barca1992 Chińskie służby porządkowe nie różnią się specjalnie od kolegów z czasów Mao więc nic dziwnego :)

0

@Emhyr No tak, bo to stadion olimpijski jest.

1

@sendesara Może jesteś z przyszłości, ale lato się jeszcze nie skończyło i jeszcze sporo może się wydarzyć. Poza tym muszą podpisać umowy na sprzedaż BLM i praw tv, bo to nie są dźwignie za które możesz pociągnąć i już po chwili masz forsę :) Będzie sytuacja ogarnięta to będą transfery i tyle.

0

@DaPidejpi Ale ich piecze :)

2

@Joe_Pesci Na przykład policjanci z brygady speed w BMW M ;)

1

@arsenallondyn0 Nowa seria filmów od pierwszego do ostatniego jest spoko.
Mówię o: Star Trek (2009), Star Trek: W ciemność i Star Trek: W nieznane. Za rok ma być Star Trek 4 i nie mogę się doczekać. Ale wielkim fanem nie jestem i traktuję to jako fajne kino scifi/space opera. Jeszcze serial Star Trek: Discovery mi się spodobał i nie trzeba znać fabuły innych części.

1

@darek60 Znam ten ból. Teraz mam wrażenie, że mój Szczecin to jeden wielki plac budowy :)

1

@VirtuoZ Każdy Macallan jest inny. Ten który piłem miał taki charakterystyczny torfowy/ziemny posmak i był gryzący w gardło, więc nie wspominam tego zbyt dobrze :) Zdecydowanie wolę Glenmorangie o takim waniliowo-owocowym aromacie:
https://sklep-domwhisky.pl/product-pol-22558-Glenmorangie-10-letni-Original-bez-opakowania-40-0-7l.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?