Honda i Sony założyły właśnie spółkę joint venture Sony Honda Mobility Inc, która będzie produkować i sprzedawać samochody elektryczne. Sony zajmie się samą technologią, a Honda dostarczy inżynierów i zakłady produkcyjne. Pierwszy model tej marki ma wyjść w 2025 roku. Cała ta akcja jest zgodna z deklaracją Hondy, że do 2024 chcą produkować wyłącznie samochody zasilane bateriami lub ogniwami wodorowymi. https://www.caranddriver.com/news/a39324355/honda-sony-ev-agreement/
@matimocny1 Z piłkarskiego świata: https://zapodaj.net/11484fc195f9d.jpg.html oraz Karim Adeyemi przeszedł do BVB z Lipska za 30 mln €, Ryan Gravenberch do Bayernu z Ajaxu za 18.5 mln € i jeszcze młodzian Adam Hložek przeszedł ze Sparty Praga do Leverkusen za 13 mln €. Z Barcelony to odszedł Coutinho do Aston Villa za 20 mln € no i nie przedłużono kontraktu Alvesa. Oprócz tego przyszedł obiecujący ofensywny pomocnik Pablo Torre za jakieś drobniaki (narazie głównie Barca B). Obecnie najbliżej Barçy są Kessie z Milanu który ma zostać ściągniety po zakończeniu kontraktu 30 czerwca oraz Christensen z Chelsea. Lewandowski też jest możliwy, bo Bayern już praktycznie zaklepał Mane.
@ranger3120 Z reguły lecą na różnym pułapie, a na różnej wysokości są różne warunki atmosferyczne. A to "granie w kółko i krzyżyk" jest spowodowane wyznaczonymi trasami przelotowymi.
@Colon Jest też na C+ Online. Obejrzałem dla Madsa Mikkelsena i oceniłbym gdzieś między 6, a 6.5/10. Dla mnie był trochę zbyt przerysowany, ale dzięki Madsowi (świetna charakteryzacja) i wątkom psychologicznym nawet mi się spodobał. Też ekipa jaka w pewnym momencie tworzy się wokół głównego bohatera potrafi nieźle rozbawić :)
Redakcja Car and Driver dostała możliwość przejechania się prototypem nowego BMW M2 na rok 2023. Na szczęście z tego co widać Bawarczycy zrezygnowali z ogromnej nerki na rzecz ładniejszej, bardziej skromnej. Według C and D M2 sprawia mnóstwo radości z jazdy dzięki silnikowi z M4 skręconego do ok. 444 KM, mniejszej wadze i krótszemu rozstawowi osi. Wg. lakonicznych wypowiedzi inżynierów jest to młodszy bardziej szalony brat M4-ki z jej bebechami. https://www.caranddriver.com/photos/g40255035/2023-bmw-m2-prototype-drive-gallery/ P.S. Ten drugi "kamuflaż" bardzo mi się podoba i z chęcią bym go zostawił :)
@Kgorecki2500 Twoje zdjęcia? Warto wspomnieć, że zaczęły one powstawać w latach 60 XX wieku kiedy dyktator Enver Hoxha (czyt. Hodża) przyjął ideologię maoistowską. Obawiając się radzieckiej interwencji rozpoczął budowę tysięcy takich fortyfikacji/umocnień.
1
@darek60 Znam ten ból. Teraz mam wrażenie, że mój Szczecin to jeden wielki plac budowy :)
1
@VirtuoZ Każdy Macallan jest inny. Ten który piłem miał taki charakterystyczny torfowy/ziemny posmak i był gryzący w gardło, więc nie wspominam tego zbyt dobrze :) Zdecydowanie wolę Glenmorangie o takim waniliowo-owocowym aromacie:
https://sklep-domwhisky.pl/product-pol-22558-Glenmorangie-10-letni-Original-bez-opakowania-40-0-7l.html
0
@fcbarcafan19 A przepraszam miało być do 2040 roku zamiast 2024 :)
0
@Pawel13sz Dzięki za odpowiedź
3
Honda i Sony założyły właśnie spółkę joint venture Sony Honda Mobility Inc, która będzie produkować i sprzedawać samochody elektryczne. Sony zajmie się samą technologią, a Honda dostarczy inżynierów i zakłady produkcyjne. Pierwszy model tej marki ma wyjść w 2025 roku. Cała ta akcja jest zgodna z deklaracją Hondy, że do 2024 chcą produkować wyłącznie samochody zasilane bateriami lub ogniwami wodorowymi.
https://www.caranddriver.com/news/a39324355/honda-sony-ev-agreement/
1
@Bocheno1 To wyjdź na spacer zamiast Ramblę denerwować.
1
@VirtuoZ Macallan jakiś :)
1
@Pawel13sz W Detroit jest ten teatr?
10
Spakować, zawinąć w papier prezentowy i wysłać do Marsylii DHL-em zanim się rozmyślą! :)
1
@Walker Turkuć podjadek, czyli jeden z największych szkodników w ogrodzie, bo uwielbia podgryzać korzenie roślin :)
0
@Lewandinho Chyba, że Nicola Zalewski kiedyś do Barçy trafi :) Ma 20 lat i potrafi wejść na wysoki poziom, więc kto wie.
4
@MesQueUnClub96 Smażone na masełku z czosnkiem, chilli i koperkiem/natką z pietruszki.
0
@Vaven Ważne że ostatnio wybiera trafione info :) Przynajmniej nie pisze jak Gerard Romero: "Coś się dzieje"-
0
@matimocny1 Z piłkarskiego świata:
https://zapodaj.net/11484fc195f9d.jpg.html oraz Karim Adeyemi przeszedł do BVB z Lipska za 30 mln €, Ryan Gravenberch do Bayernu z Ajaxu za 18.5 mln € i jeszcze młodzian Adam Hložek przeszedł ze Sparty Praga do Leverkusen za 13 mln €. Z Barcelony to odszedł Coutinho do Aston Villa za 20 mln € no i nie przedłużono kontraktu Alvesa. Oprócz tego przyszedł obiecujący ofensywny pomocnik Pablo Torre za jakieś drobniaki (narazie głównie Barca B). Obecnie najbliżej Barçy są Kessie z Milanu który ma zostać ściągniety po zakończeniu kontraktu 30 czerwca oraz Christensen z Chelsea. Lewandowski też jest możliwy, bo Bayern już praktycznie zaklepał Mane.
1
@ranger3120 Z reguły lecą na różnym pułapie, a na różnej wysokości są różne warunki atmosferyczne. A to "granie w kółko i krzyżyk" jest spowodowane wyznaczonymi trasami przelotowymi.
0
@GeraltzKatalonii Lepsze drzewa niż betonoza nagrzewająca się do pustynnych temperatur.
0
@kkbarca Fabrizio ostatnio daje bardzo dobre informacje. Oby coś się w końcu ruszyło.
0
@Colon Jest też na C+ Online. Obejrzałem dla Madsa Mikkelsena i oceniłbym gdzieś między 6, a 6.5/10. Dla mnie był trochę zbyt przerysowany, ale dzięki Madsowi (świetna charakteryzacja) i wątkom psychologicznym nawet mi się spodobał. Też ekipa jaka w pewnym momencie tworzy się wokół głównego bohatera potrafi nieźle rozbawić :)
0
@usztafik Arabowie nawet nie traktują kobiet na równi z mężczyznami, więc nawet nie ma co porównywać :)
1
@Alvarinho BMW często w lusterkach je montuje. W lampach przednich też są, ale tutaj ewidentnie są przysłonięte bo to tylko prototyp torowy.
1
Redakcja Car and Driver dostała możliwość przejechania się prototypem nowego BMW M2 na rok 2023. Na szczęście z tego co widać Bawarczycy zrezygnowali z ogromnej nerki na rzecz ładniejszej, bardziej skromnej. Według C and D M2 sprawia mnóstwo radości z jazdy dzięki silnikowi z M4 skręconego do ok. 444 KM, mniejszej wadze i krótszemu rozstawowi osi. Wg. lakonicznych wypowiedzi inżynierów jest to młodszy bardziej szalony brat M4-ki z jej bebechami.
https://www.caranddriver.com/photos/g40255035/2023-bmw-m2-prototype-drive-gallery/
P.S. Ten drugi "kamuflaż" bardzo mi się podoba i z chęcią bym go zostawił :)
2
@MesQueUnClub_87 Kup sobie maść Sachol lub płukankę Corsodyl/Eludril. Jeśli po paru dniach nie przejdzie chyba do dentysty będziesz musiał się udać.
2
@escarabajo Gość od dawna powinien w psychiatryku leżeć, więc nic dziwnego że jesteś przerażony :)
1
@Marcin199310 RB odrobił lekcję w porównaniu do czarnych koników :)
0
@SinMistico Tak, zaczął się dymić.
4
@Cariones Chcieli na niedzielny rosołek zdążyć :)
1
@Kgorecki2500 To miłego wypoczynku Wam życzę :)
0
@Kgorecki2500 Bardzo ładne. Podoba Ci się Albania?
2
@Kgorecki2500 Twoje zdjęcia? Warto wspomnieć, że zaczęły one powstawać w latach 60 XX wieku kiedy dyktator Enver Hoxha (czyt. Hodża) przyjął ideologię maoistowską. Obawiając się radzieckiej interwencji rozpoczął budowę tysięcy takich fortyfikacji/umocnień.
0
Zastanawialiście się co robią sportowcy w domy? Proszę bardzo! Gościu jest niesamowity :)