@Azi Nie jestem niczym zaskoczony. Po prostu wstawiłeś bezsensowny mem, a następnie kłamliwy artykuł mówiący o tym, że elektryki są mniej ekologiczne od diesla wg. organizacji podlegającej UE. Podczas gdy na wspomnianej stronie żaden diesel nie ma 5 zielonych gwiazdek, czyli wg. Green NCAP elektryki są bardziej ekologiczne.
@Azi Dzięki za linka do emocjonalnego artykułu, który nawet badań nie linkuje tylko powołuje się na inną stronę. Poza tym Euro NCAP nie jest unijną organizacją. UE tylko współpracuje z nimi. A jak wejdziesz w Green NCAP to wychodzi na to że diesle i benzyniaki mają problem z wydzielaniem szkodliwych substancji i jest pokazana ich mała efektywność energetyczna. Więc wcale nie wykazali, że elektryki są mniej eko :)
@Azi No tak, ale właśnie powielasz bzdury bo UE nie finansowała takich badań. Jedne z nich przeprowadziła firma analityczna Berylls Strategy Advisors, która pracuje dla koncernów motoryzacyjnych. W ich badaniach są błędy bo np. pominięto zanieczyszczenia związane z wydobyciem i obróbką ropy naftowej w celu wytworzenia ON i różnych olejów oraz smarów. Podczas gdy elektryki nie potrzebują smarów i olejów, a także posiadają o wiele mniej psujących się części.
Podsumowanie dzisiejszych walk na Ukrainie wg. eksperta Defence24 https://zapodaj.net/cc0e43ca49059.jpg.html Słowniczek: SZU - Siły Zbrojne Ukrainy SZFR - Siły Zbrojne Federacji Rosyjskiej BTG - Battalion Tactical Group tłum. Taktyczne grupy batalionowe
W końcu Hasan robi coś dobrze i ma 100% racji! Nie ma sensu zmuszać zawodnika do dalszej gry, gdy za rok mogą stracić go nie otrzymawszy złamanego grosza.
@cules100pro@Lisek Nawet top 200 bez problemu przeżyje na wysokim poziomie np. Harmony Tan która gra teraz z Sereną w mniejszych wygranych turniejach już z 900 tys. $ zarobiła. A patrząc na jej koszulkę ze sponsorami to ma spory zarobek z samego marketingu.
1
@Fenyx Ryba, czyli kto? :)
0
@Azi Nie jestem niczym zaskoczony. Po prostu wstawiłeś bezsensowny mem, a następnie kłamliwy artykuł mówiący o tym, że elektryki są mniej ekologiczne od diesla wg. organizacji podlegającej UE. Podczas gdy na wspomnianej stronie żaden diesel nie ma 5 zielonych gwiazdek, czyli wg. Green NCAP elektryki są bardziej ekologiczne.
1
@Azi Dzięki za linka do emocjonalnego artykułu, który nawet badań nie linkuje tylko powołuje się na inną stronę. Poza tym Euro NCAP nie jest unijną organizacją. UE tylko współpracuje z nimi. A jak wejdziesz w Green NCAP to wychodzi na to że diesle i benzyniaki mają problem z wydzielaniem szkodliwych substancji i jest pokazana ich mała efektywność energetyczna. Więc wcale nie wykazali, że elektryki są mniej eko :)
2
@Azi No tak, ale właśnie powielasz bzdury bo UE nie finansowała takich badań. Jedne z nich przeprowadziła firma analityczna Berylls Strategy Advisors, która pracuje dla koncernów motoryzacyjnych. W ich badaniach są błędy bo np. pominięto zanieczyszczenia związane z wydobyciem i obróbką ropy naftowej w celu wytworzenia ON i różnych olejów oraz smarów. Podczas gdy elektryki nie potrzebują smarów i olejów, a także posiadają o wiele mniej psujących się części.
3
@DaPidejpi Czemu Lecha tu nie ma?
0
Podsumowanie dzisiejszych walk na Ukrainie wg. eksperta Defence24
https://zapodaj.net/cc0e43ca49059.jpg.html
Słowniczek:
SZU - Siły Zbrojne Ukrainy
SZFR - Siły Zbrojne Federacji Rosyjskiej
BTG - Battalion Tactical Group tłum. Taktyczne grupy batalionowe
1
@jacobFCB Inflacja panie. Wszystko cholernie zdrożało...
2
@Sulimo Wczoraj miałem nieprzyjemne spotkanie z trzmielem. Wypachniłem się ulubionym kosmetykiem, wychodzę, a ten skubaniec mi ląduje we włosach :)
0
@Sulimo Trzmiel, czy zawodnik wagi ciężkiej szerszeń? :)
1
@Khajio Jako kibic BVB do dzisiaj nie mogę mu tego zapomnieć...
1
@Khajio I tak najbardziej potężni są kibice BVB. To się nazywa wspieranie zespołu :)
7
https://zapodaj.net/d9f85c680918a.jpg.html
Dzięki Spotify logo Barcelony wyświetla się na jednej z najbardziej znanych ulic w NYC. Jest marketingowa moc! :)
0
@Kluivert_P Kup sobie jakąś mega ostrą paprykę i zrób własny sos XD
1
@Kluivert_P Tak, można wyrobić sobie odporność. Dlatego w takich Indiach, czy w Tajlandii ostre dania nie robią na nikim wrażenia :)
7
AHS Krab w akcji. Podobno USZ są bardzo zadowolone z tych zabawek naszej produkcji.
4
https://gs24.pl/ogromny-statek-ze-szczecina-plynie-na-wyjatkowa-misje-zdjecia-wideo/ar/c3-16459531
https://biznes.wprost.pl/finanse-i-inwestycje/10766239/w-szczecinie-powstaje-statek-do-przewozu-rakiety-kosmicznej.html
Zobaczcie jaki statek powstaje pod Szczecinem w prywatnej firmie Partner Stocznia. Jest to jednostka "Canopee" o długości 121 m i szerokości 23 m. Ma służyć do przewozu rakiet Ariane 6 do kosmodromu ESA w Gujanie Francuskiej. W polskiej stoczni trwa jeszcze wykończeniówka, a następnie w Holandii zostaną zamontowane cztery "żagloskrzydła", które mają zmniejszyć zużycie paliwa.
2
@Kgorecki2500 Co im się tak odmieniło? Przecież Łukaszenka się odgrażał i śmiał z Polaków :)
2
@leviOsa Brawo moje Koguty! Pokażcie coś więcej poza gdakaniem! :)
3
@shahman Widać, że jego ojciec to typowy gaucho :)
0
@SkN Lewandowski to Barça? Here we Go!
1
W końcu Hasan robi coś dobrze i ma 100% racji! Nie ma sensu zmuszać zawodnika do dalszej gry, gdy za rok mogą stracić go nie otrzymawszy złamanego grosza.
1
@cules100pro @Lisek Nawet top 200 bez problemu przeżyje na wysokim poziomie np. Harmony Tan która gra teraz z Sereną w mniejszych wygranych turniejach już z 900 tys. $ zarobiła. A patrząc na jej koszulkę ze sponsorami to ma spory zarobek z samego marketingu.
4
@Fenelon @escarabajo To niezła impreza. Fajnie byłoby wypić browara z takimi legendami :)
1
@Fenyx Dzięki za odpowiedź
1
@PatrychoO Aż tak złej jakości transmisji nie mam żeby w to uwierzyć :)
0
Co Serena ma na policzku? To jakiś siniak, czy co?
2
@GeneralXavi Chyba kozy jak już :)
0
@Crystal37 Tak F1 2022, bo EA przejęło studio Codemasters.
1
@Azi Przecież to bardzo okazyjna cena jest.
1
@SteuerFreiMoney Dokładnie tak.