@DaPidejpi A u mnie w Szczecinie i okolicach sucho i nie padało od ponad tygodnia. Poza tym było duszno i gorąco jak cholera. Dopiero dzisiaj ma spaść deszcz na który czekają ogrodnicy i działkowcy. Przewrotna jest ta pogoda :)
@Mns21 Kolejna kompromitacja Konfederacji. Dali screena z artykułu Do Rzeczy z którego wynika że on wcale nie wypowiedział dokładnie tych słów. Poza tym nie ma tam żadnego linku do tej wypowiedzi i jednym ze źródeł jest znana z dezinformacji i zwykłych kłamstw strona lifesitenews.com
1
@Bocheno1 Bo jego Doduś gra w piłeczkę z Austriakami i ma się czym podniecać ;)
0
@magister97r Kto kupił?
1
@DaPidejpi sprzedaż w stylu niemieckim? Jestem za, bo to dobrze funkcjonuje w wielu tamtejszych klubach. Całkowita sprzedaż - zdecydowanie nie.
0
@JordiAlbion Jednak było roztopione na słońcu :)
0
Jeszcze jeden gol i obie strzelą oraz 2.5+ gola wejdzie jak nóż w masełko ;)
0
Włoscy obrońcy są za wolni po prostu
2
A gdzie Zubi? Ogólnie to jest jakiś tartak
1
@marcin62 Crossy Road
2
https://sport.interia.pl/ligue-1/news-transfer-mbappe-bedzie-zalezec-od-niej-mama-gwiazdora-zyskal,nId,6842918
Była matka Rabiota, a teraz popularna jest matka Mbappe ;) Choć w przypadku Żółwia wydaje się, że jego mama jest bardziej ogarnięta i chce całą agencję otworzyć.
0
@DaPidejpi A u mnie w Szczecinie i okolicach sucho i nie padało od ponad tygodnia. Poza tym było duszno i gorąco jak cholera. Dopiero dzisiaj ma spaść deszcz na który czekają ogrodnicy i działkowcy. Przewrotna jest ta pogoda :)
0
@IrekPOL W Tatrach Butorowy Dwór. Piękne widoki, przystępne ceny i przestronne apartamenty
0
@KlonaZepan No super, ale nagłówek z Do Rzeczy został zmanipulowany
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pawci023x Liga Narodów w piłce nożnej
Holandia vs Chorwacja od 20:45 w TVP Sport
0
@Mns21 Kolejna kompromitacja Konfederacji. Dali screena z artykułu Do Rzeczy z którego wynika że on wcale nie wypowiedział dokładnie tych słów. Poza tym nie ma tam żadnego linku do tej wypowiedzi i jednym ze źródeł jest znana z dezinformacji i zwykłych kłamstw strona lifesitenews.com
0
Ja dzisiaj #TeamOranje ze względu na Frenkie de Jonga i Gakpo, a wy?
1
@Mario96w No i pyszne puddingi wszelkiego rodzaju. @SteuerFreiMoney Jakie potrawy z niemieckiej lubisz? Ja znam i lubię Kartoffelsalat i Currywursta
0
@AdiKingu96 Spokojnie. Madryciaki się cieszą a nie mają żadnej klasowej 9-tki :)
0
@Bagsik88 A Pepe?
0
@KusYowniK Przecież trzeba mieć polskie obywatelstwo żeby móc głosować. Sam PESEL nie wystarczy
0
@Sulimo No i o jest rozsądne podejście do tematu, a nie przerażenie na myśl o możliwych transferach pewnego klubu z Madrytu :)
0
@_Niko_ Przecież Brahim to mówiąc językiem Dodiego totalny flop i pomyłka :)
0
@Jacu327 Oby wykiwał Pereza i wybrał inny klub lub przedłużył umowę. Płacz Madrytu zawsze jest piękny :)
0
@dejwor W czasach Bartomeu w La Liga nie było tak rygorystycznych zasad Finansowego Fair Play
0
@mr Barca i idzie do Barcelony :)
0
@SteuerFreiMoney Porsche dało ciała. A Ferrari mnie trochę zaskoczyło
6
Drewno samo w sobie jest świetnym materiałem budowlanym, ale to co wyrabiają ci panowie wzbudza podziw. Brawa dla nich!
https://fb.watch/l5V_o1PkTx/
0
@Mario96w Nawet 4 miejsce jest możliwe przy takiej grupie biorąc pod uwagę brak regularności drużyny Xaviego w pucharach europejskich...
0
@zodiak_10 Nie no Pepowi sukcesu z reprezentacją brakuje :)
1
@Gibbon_FCB Mundial w środku sezonu trochę namieszał