0

0

@koksik2700 A co oznaczają te gwiazdki na ich herbie?

2

@The Game 10 @Kinginiesta A otoczenie zawodnika pozytywnie nastawione do transferu :)

0

@RomanHoffer A co Cię skłoniło do zainteresowania się śledztwami?

2


Oto Maserati GT2 zbudowane na bazie modelu MC20. Posiada tę samą jednostkę napędową Nettuno V-6 co model cywilny, ale dostosowaną do standardów GT2. Auto zadebiutuje w Fanatec GT European Series pod koniec obecnego sezonu. Mi się podoba a wam?
@SteuerFreiMoney @lucas/catalan @Ptasior

0

@JordiAlbion Też była, że koniec świata rozpocznie się wraz z wojną na Bliskim Wschodzie i już kilkanaście przeżyliśmy :)

3

@pioz123 @partymaker Aktywowali klauzulę wykupu stąd ta cena. Może Lipsk nie był skory do negocjacji

3

@P33ck Piękny transfer. Jestem zachwycony, a Ty @Rust_Cohle ?

0

@Colon Joga Bonito wyssana z mlekiem matki!

0

@MessiForeverTheBest Jakaś Sukraloza tam jest, a ona jest kilkaset razy słodsza od sacharozy (zwykły cukier buraczany lub trzcinowy).

1

0

Oficjalnie: Ten Hag już nie skorzysta z usług Marcela Sabitzera i Wouta Weghorsta. Pierwszy wraca do Bayernu, a drugi do Burnley. Nic dziwnego, bo grali fatalnie i nie ma sensu ich ściągać na stałe

2

@IronSanHybrid Nie mam konta, a wcześniej nie było problemu :)

6

Też nie możecie przeglądać Ćwierkacza bez zalogowania?

1

1

@Antimadridista_WR Muszę przyznać, że jest czarująca ;)

5

https://www.instagram.com/reel/CkBWJLjjLEH/
Czego to ludzie nie wymyślą :) Świetny pomysł, ale na razie cholernie drogi (555$).

1

@ranger3120 Wszystko fajnie, ale oni wypiścili samce Aedes aegypti, czyli komara egipskiego podczas gdy malarię roznoszą komary z gatunku Anopheles

8

Ilkay wygrywający Bundesligę trenując BVB? Marzenie...

0


Kłopoty, kłopoty Trumpa XD Nie ma to jak omawiać i przekazywać tajne dokumenty na polu golfowym.

5

https://zapodaj.net/plik-sa3IYP2vfy
Nie wiedziałem, że Düsseldorf jest taki ładny. Świetna decyzja niemieckich urbanistów, bo znacznie zwiększyli estetykę miasta zachowując drogę (biegnie tunelem pod spodem). W Bostonie również zrobiono coś takiego (Big Dig), ale na ogromną skalę https://i.imgur.com/JbgPur6.jpg

1

@dniel To zależy. Jak jest młody z, a jak nie to bez ;) A z zasmażką lubisz?

2

@kuz Ciekawe ile hajsu wyciągnąłby @Rust_Cohle gdyby chodziło o transfer @MesQueUnClub96

1

Czyli będzie "@DaniParejo es CULER"? Admin konta Barcy już nie musi pisać ;)

4

@tomek8756 Przecież wiadomo kto jest jej wymarzonym mężczyzną ;) Widzisz tę radość z bliskości Januszka?


0

A nasi zachodni sąsiedzi tracą seta nawet z Kitajcami XD

0

@michal26 Ale czemu akurat dwa a nie trzy? Przecież to jest totalnie bez sensu

2

@Memtzen07 Tak jak zwykle w przypadku Konfy - zupełnie nic :)

13


A tu Grupa Najmana, ale gościu tweeta źle podpisał XD

0

@Emhyr Wiesz możliwe jest to, że część służb nie chce podejmować z nimi walki. Grupa Wagnera wśród wojskowych w Rosji ma respekt przez te długotrwałe walki o Bachmut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?