- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1378 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
69 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1378 Culés
0
TRANSFERY 2023
Inigo Martinez, Gundogran, Messi i chyba Cancelo:)
nic więcej bym nie oczekiwał tego lata:) no może jedynie młody napastnik jakiś jak Vitor Roque, jeśli rzeczywiście jest tak dobry
to byłby konkretne wzmocnienia
1
@lucca87 nadal brakuje wzmocnienia lewego skrzydła.
2
@Messibestplayerintheworld a po co nam lewe skrzydło jak my lepiej gramy 4 w środku? Mamy Balde na lewej.
@lucca87 ja myślę podobnie. Liczę na: Inigo, Gundogan, Messi, Roque i podobno ma przyjść nowy Uruguayo na defensywnego pomocnika. Wiem, że na razie do rezerw, ale kto wie... Liczę też na to, że swoją szansę otrzyma i wykorzysta Yamal. Ciekaw jestem go bardzo. Wiem, że to jeszcze dzieciak, ale powoli powinien dostawać minuty, zwłaszcza, że mamy dużą przewagę w lidze, a pewnie nie zagra gorzej od Raphinhi czy Ferrana :)
Takie wzmocnienia nie dają już wymówek. Trzeba w przyszłym sezonie walczyć w LM z najlepszymi.
1
@pioz123tak wyglądamy bo lewego skrzydła nie mamy.
0
@lucca87 Cancelo jest słaby, więc oby nie przyszedł
1
@pioz123
potencjalnie kadra 2023/2024
Ter stegen/Pena
Kounde (Cancelo/S.Roberto)- Araujo (Alonso)- Christensen (Inigo)- Balde (Alba)
Gundogan (Busi/S.Roberto) - De Jong (Fabricio Diaz/Gavi)
Dembele (Raphinha)- Messi (Pedri) - Pedri (Gavi/Ferran)
Lewy (Vitor Rogue)
i jakieś szanse mogli by w sezonie dostawać Riad i Yamal:)
taka kadra byłby już konkurencyjna w Europie
czy kadra marzeń, jeszcze nie bo Alonso i S.Roberto już bym u nas nie chciał, fajnie byloby też zobaczyć jako opcję kogoś na lewe skrzydło, ale nie sądzę że w jedno okienko uda się tyle zrobić:)
1
@lucca87 wiesz, to że Roberto czy Alonso byłby w kadrze to nic nie znaczy, poza pensją, którą pobierają. Alonso czasami do rotacji się przydaje. Gorszy od Lengleta nie jest w tej roli... ;) Jest wolny, ale bywają mecze, że on wystarczy na ŚO. Jest wysoki, więc czasami przyda się do wrzutek, jak gramy na autobus... :) A Roberto więcej się leczy, niż gra.
Ja widzę kadrę podobnie. Jeśli nie Roque to niech chociaż Auba przyjdzie. W Cancelo wątpię, bo pewnie nie starczy miejsca w FFP. Niech przyjdzie Inigo, Gundogan, Messi i Roque - będę happy :)
1
@pioz123
Cancelo też by się przydał:) i ten młody Urugwajczyk
byłoby OKI bo oprócz doświadczenia przyszli by Cancelo, Fabrizio Diaz i Vitor Roque którzy jeśli by się sprawdzili to w kolejnych latach mogliby stanowić o sile zespołu
dobrze w każde okienko byłoby kupować w pozycjach gdzie jest brak też młodego perspektywicznego piłkarza na kolejne lata