0

Jak myślicie ile GB do ściągnięcia będzie GTA VI potrzebowało? Ze 100 GB?

7

https://zapodaj.net/plik-vHKZOlfzvn
Materiał źródłowy do GTA VI. Rockstar po prostu wzoruje się na najlepszych XD

1

@Ojciec5tkidzieci Nie przeczytałeś ze zrozumieniem ;) Ona pojechała po bagietkę, ale wzięła jeszcze "to i to i tamto" stąd te 1254 ziko. To trzeba mieć na prawdę silną wolną wolę żeby z jednej rzeczy zrobić zakupy na dwa miesiące XD

6

@Messibestplayerintheworld Tak przy okazji to okropna ta grafika. Już myślałem, że to 11-nastka kontuzjowanych przez tą żałobną szarość ;)

2

@bartas97 Z taką aparycją gdyby tak cofnąć go w czasie, dać mu miecz, zbroję i tarczę Wikingowie więliby go za swojaka i wyruszyliby z Erlingiem na kolejną łupieżczą wyprawę XD

3

Inaki Pena to mistrzunio w ostatnich spotkaniach!

0

Czemu żeś nie podawał...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Lionel_Messi10 i co? Był kruchutki i rozpadający się w ustach?

0

@DonMatteo901 Pamiętam jak na WF-ie graliśmy w unihokeja i kolega z drużyny zapakował mi stojącemu na bramce gola swoim "świetnym" atomowym podaniem ;)

0

@Michu94 Jak to śpiewał pewien zespół: "Chcę tu zostać i zawsze z tobą być.
Nawet kiedy będzie źle.
Chcę tu zostać bo bez ciebie to
Nie mam siły by dalej żyć" XD

1

@maroon E10 to paliwo które składa się w 90% z benzyny i 10% z etanolu. Zmniejsza ono trochę osiągi auta i zwiększa spalanie, ale nie jakoś zauważalnie. No i część starszych aut nie jest przystosowana do takiej ilości alkoholu (gumowe uszczelki, wężyki itp.), więc warto się upewnić w instrukcji, czy na naklejce na klapie wlewu paliwa że można to zatankować. Jeśli nie to trzeba lać E5.

0

@Cygan BRC Przecież dzisiaj mecz odbędzie się w Barcelonie. Ostatnio Barca pokonała Porto na ich własnym podwórku 1:0

1

@PatrychoO Trivial Pursuit

0

@BorzyKrzys Hmm a skąd wiesz jakie on ma ręce? :)

2

@vangoor you got to pump it up

0

@brd42 A który z nich był specjalistą? Valverde? Setien? Koeman? No błagam. Trenerskie odpady, które nic nie osiągnęły w dużych klubach

2

@Kuba_1 Xavi jest po prostu przeciętnym trenerem bez planu B. Jak nie idzie to nie potrafi nic sensownego zrobić. Niech dogra ten sezon, a potem trzeba poszukać w końcu jakiegoś specjalisty, a nie zadowalać się półśrodkami z mitycznym DNA Barçy.

0

@tristan87 @tomek8756 Już była taka akcja ze Stargardem Szczecińskim, że chyba głównie z powodu kompleksów zmienili nazwę na Stargard ;)

2

@Cochise Oczywiście masz rację. Tak samo w Szczecinie irytuje mnie nadanie fragmentowi alei JPII nazwy Plac Adamowicza.
@DonCarletto No to widzisz, że jednak był jakiś sens w tym.
@NeroTFP1 Fajny Micek na awatarze :)

0

@DonCarletto W sumie ciekawe kto takie dziwne nazwy nadał

2

@Kengo Po polskich politykach można się spodziewać wszystkiego :)

3

Komitet Obywatelski mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego chce zmiany nazwy miasta na Gorzów argumentując, że on nigdy w Wielkopolsce nie leżał. Do prośby przychylił się już prezydent miasta.
https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/znane-miasto-w-polsce-wkrotce-zmieni-nazwe-tego-chca-sami-mieszkancy/hg971cm,07640b54

1

@tomek8756 Panie co to za pytanie https://tenor.com/bQ5Jo.gif

0

@AssisMoreira A bo wyglądają tak jakbyć suszone moczył

1

@AssisMoreira Jakbyś kupił świeże to byś nie musiał robić tego całego cyrku :)

1

@Kgorecki2500 Ale to nie były jakieś strasznie trudne pytania. Jasne np. przy pytaniach o operę to wiele osób mogłoby polec, ale z pozostałymi bardziej oczytany człowiek nie miałby problemu.

1

@SeWo77 Może w Twojej branży to jest na porządku dziennym ;)

6


Szoboszlai wyzerował małpkę Palinki (węgierski bimber z owoców głównie z moreli) po awansie na Euro ;)
Niezły świrus @Rust_Cohle

0

@KrwawiaceoczyVEB To tak jak z Xavim w piłce :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?