@Ojciec5tkidzieci Nie przeczytałeś ze zrozumieniem ;) Ona pojechała po bagietkę, ale wzięła jeszcze "to i to i tamto" stąd te 1254 ziko. To trzeba mieć na prawdę silną wolną wolę żeby z jednej rzeczy zrobić zakupy na dwa miesiące XD
@bartas97 Z taką aparycją gdyby tak cofnąć go w czasie, dać mu miecz, zbroję i tarczę Wikingowie więliby go za swojaka i wyruszyliby z Erlingiem na kolejną łupieżczą wyprawę XD
@DonMatteo901 Pamiętam jak na WF-ie graliśmy w unihokeja i kolega z drużyny zapakował mi stojącemu na bramce gola swoim "świetnym" atomowym podaniem ;)
@Michu94 Jak to śpiewał pewien zespół: "Chcę tu zostać i zawsze z tobą być. Nawet kiedy będzie źle. Chcę tu zostać bo bez ciebie to Nie mam siły by dalej żyć" XD
@maroon E10 to paliwo które składa się w 90% z benzyny i 10% z etanolu. Zmniejsza ono trochę osiągi auta i zwiększa spalanie, ale nie jakoś zauważalnie. No i część starszych aut nie jest przystosowana do takiej ilości alkoholu (gumowe uszczelki, wężyki itp.), więc warto się upewnić w instrukcji, czy na naklejce na klapie wlewu paliwa że można to zatankować. Jeśli nie to trzeba lać E5.
@Kuba_1 Xavi jest po prostu przeciętnym trenerem bez planu B. Jak nie idzie to nie potrafi nic sensownego zrobić. Niech dogra ten sezon, a potem trzeba poszukać w końcu jakiegoś specjalisty, a nie zadowalać się półśrodkami z mitycznym DNA Barçy.
@Cochise Oczywiście masz rację. Tak samo w Szczecinie irytuje mnie nadanie fragmentowi alei JPII nazwy Plac Adamowicza. @DonCarletto No to widzisz, że jednak był jakiś sens w tym. @NeroTFP1 Fajny Micek na awatarze :)
@Kgorecki2500 Ale to nie były jakieś strasznie trudne pytania. Jasne np. przy pytaniach o operę to wiele osób mogłoby polec, ale z pozostałymi bardziej oczytany człowiek nie miałby problemu.
0
Jak myślicie ile GB do ściągnięcia będzie GTA VI potrzebowało? Ze 100 GB?
7
https://zapodaj.net/plik-vHKZOlfzvn
Materiał źródłowy do GTA VI. Rockstar po prostu wzoruje się na najlepszych XD
1
@Ojciec5tkidzieci Nie przeczytałeś ze zrozumieniem ;) Ona pojechała po bagietkę, ale wzięła jeszcze "to i to i tamto" stąd te 1254 ziko. To trzeba mieć na prawdę silną wolną wolę żeby z jednej rzeczy zrobić zakupy na dwa miesiące XD
6
@Messibestplayerintheworld Tak przy okazji to okropna ta grafika. Już myślałem, że to 11-nastka kontuzjowanych przez tą żałobną szarość ;)
2
@bartas97 Z taką aparycją gdyby tak cofnąć go w czasie, dać mu miecz, zbroję i tarczę Wikingowie więliby go za swojaka i wyruszyliby z Erlingiem na kolejną łupieżczą wyprawę XD
3
Inaki Pena to mistrzunio w ostatnich spotkaniach!
0
Czemu żeś nie podawał...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Lionel_Messi10 i co? Był kruchutki i rozpadający się w ustach?
0
@DonMatteo901 Pamiętam jak na WF-ie graliśmy w unihokeja i kolega z drużyny zapakował mi stojącemu na bramce gola swoim "świetnym" atomowym podaniem ;)
0
@Michu94 Jak to śpiewał pewien zespół: "Chcę tu zostać i zawsze z tobą być.
Nawet kiedy będzie źle.
Chcę tu zostać bo bez ciebie to
Nie mam siły by dalej żyć" XD
1
@maroon E10 to paliwo które składa się w 90% z benzyny i 10% z etanolu. Zmniejsza ono trochę osiągi auta i zwiększa spalanie, ale nie jakoś zauważalnie. No i część starszych aut nie jest przystosowana do takiej ilości alkoholu (gumowe uszczelki, wężyki itp.), więc warto się upewnić w instrukcji, czy na naklejce na klapie wlewu paliwa że można to zatankować. Jeśli nie to trzeba lać E5.
0
@Cygan BRC Przecież dzisiaj mecz odbędzie się w Barcelonie. Ostatnio Barca pokonała Porto na ich własnym podwórku 1:0
1
@PatrychoO Trivial Pursuit
0
@BorzyKrzys Hmm a skąd wiesz jakie on ma ręce? :)
2
@vangoor you got to pump it up
0
@brd42 A który z nich był specjalistą? Valverde? Setien? Koeman? No błagam. Trenerskie odpady, które nic nie osiągnęły w dużych klubach
2
@Kuba_1 Xavi jest po prostu przeciętnym trenerem bez planu B. Jak nie idzie to nie potrafi nic sensownego zrobić. Niech dogra ten sezon, a potem trzeba poszukać w końcu jakiegoś specjalisty, a nie zadowalać się półśrodkami z mitycznym DNA Barçy.
0
@tristan87 @tomek8756 Już była taka akcja ze Stargardem Szczecińskim, że chyba głównie z powodu kompleksów zmienili nazwę na Stargard ;)
2
@Cochise Oczywiście masz rację. Tak samo w Szczecinie irytuje mnie nadanie fragmentowi alei JPII nazwy Plac Adamowicza.
@DonCarletto No to widzisz, że jednak był jakiś sens w tym.
@NeroTFP1 Fajny Micek na awatarze :)
0
@DonCarletto W sumie ciekawe kto takie dziwne nazwy nadał
2
@Kengo Po polskich politykach można się spodziewać wszystkiego :)
3
Komitet Obywatelski mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego chce zmiany nazwy miasta na Gorzów argumentując, że on nigdy w Wielkopolsce nie leżał. Do prośby przychylił się już prezydent miasta.
https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/znane-miasto-w-polsce-wkrotce-zmieni-nazwe-tego-chca-sami-mieszkancy/hg971cm,07640b54
1
@tomek8756 Panie co to za pytanie https://tenor.com/bQ5Jo.gif
0
@AssisMoreira A bo wyglądają tak jakbyć suszone moczył
1
@AssisMoreira Jakbyś kupił świeże to byś nie musiał robić tego całego cyrku :)
1
@Kgorecki2500 Ale to nie były jakieś strasznie trudne pytania. Jasne np. przy pytaniach o operę to wiele osób mogłoby polec, ale z pozostałymi bardziej oczytany człowiek nie miałby problemu.
1
@SeWo77 Może w Twojej branży to jest na porządku dziennym ;)
6
Szoboszlai wyzerował małpkę Palinki (węgierski bimber z owoców głównie z moreli) po awansie na Euro ;)
Niezły świrus @Rust_Cohle
0
@KrwawiaceoczyVEB To tak jak z Xavim w piłce :)