0

@Fantastyczny Chłopiec A jakie masz podzespoły (GPU, CPU, zasilacz itd.)?

2

@sonek Jameson też jest smaczny

0

@draxidox Połączyli design Porsche Taycan i McLarena i wyszło im nowe auto :)

0

@Ojciec5tkidzieci Nie ma Rachonia na podium, więc to zestawienie jest g... warte ;)

2

https://zapodaj.net/plik-bfuvfBvEQ4
Ekipa z filmu "Powrót do przyszłości" w czasie kręcenia i w 2019 roku. Legendy ;)

1

@Popitek12 Zagadać. Gdyby podobała Ci się jego matka to byłoby znacznie gorzej XD

0

@Kamiloza91 https://zapodaj.net/plik-gNX8CGqzMO
Jakieś? Oni mają totalny szpital :)

1

@Deviler Ja tam karpia lubię, ale nie może być przerośnięty bo wtedy jest niesmaczny. No i ważne jest źródło. Świeżutki karpik wyłowiony przez znajomego i od razu zabity to jest to ;)

0

@Messibestplayerintheworld Brać Zielińskiego! Może coś mu przeskoczy i będzie światową gwiazdą XD

1

@agaFCB Fajny teledysk :)

1

@Kinginiesta Niezłe połączenie. Musi być bardzo smaczne

0

@Kinginiesta A śledź po francusku to z czym jest?

0

@Rl9k1nG Tom Scott, Star Talk, Smithsonian, Grzegorz Bobrek

0

@RosjaninBut Wpadnie do sakiewki Sakiewicza? ;)

3

Z cyklu Polak Potrafi ;)
W Szczecinie działa fabryka czekolady "Gryf". Niestety aktualnie należy ona do francuskiego koncernu Cémoi, ale do dzisiaj unosi się z niej piękny zapach czekolady. Przed II wś zakład nazywał się: "Fabryka Czekolady i Kakao Odero". Kiedy Szczecin trafił w polskie ręce produkcja została wznowiona. Żeby zaoszczędzić Polacy w pierwszych latach pakowali czekoladę w przedwojenne opakowania przekreślając niemieckie nazwy i dopisując swoje.
https://www.facebook.com/groups/SzczecinZnany/permalink/1392020144767668/

0

@zmiter912576 Jak się żyje na Islandii? Wysokie koszty życia? Mieszkasz w mieście czy poza?

1

@DonCarletto U mnie jest makabryczna wichura. Nawet Alert RCB przyszedł.

0

@zmiter912576 isk to co to za waluta?

2

@The Game 10 W końcu wariatka Lichocka zasiada w Radzie Mediów Narodowych, więc nic dziwnego że tak się wypowiada ;)

1

@Foro https://businessinsider.com.pl/prawo/opinie/czy-minister-mogl-zmienic-wladze-tvp-konstytucjonalista-nie-ma-watpliwosci/pc572ft
W skrócie w 2016 r. PiS złamał prawo ustanawiając Radę Mediów Narodowych chcąc pominąć KRRiT co skrytykował Trybunał Konstytucyjny jeszcze z Rzeplińskim na czele, a obecny rząd za pomocą uchwały i decyzji ministra Sienkiewicza nielegalnie odwołał zarządy m.in. TVP, Polskiego Radia i PAP powołując nowe, które wybrały prezesów. Ogólnie najlepiej byłoby zrobić to za pomocą ustawy, bo ten bajzel prawny wokół mediów wymaga gruntowej naprawy. Niestety w pośpiechu i prawdopodobnie z obawy przed prezydenckim wetem nowa władza poszła po bandzie i zagrała niezbyt czysto co bardzo mi się nie podoba.

1

@Fabik87 Według szefa czeskiego MSZ sprawca niby został zneutralizowany, ale szczegółów na razie nie podają.

0

@MesQueUnClub96 Zapomniałeś o potężnej Pogoni Szczecin ;) Każdy będzie chciał zagrać z takim prestiżowym przeciwnikiem.

1

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/prague-czech-shooting-gunman-death-b2467925.html
Strzelanina przy placu Jana Palacha w Pradze. Nie żyje kilka osób. Napastnik został zastrzelony przez policję. W okolicy jest Wydział filozoficzny Uniwersytetu Karola oraz
Akademia sztuki, architektury i projektowania.

2

@sergio5 To chyba jest manipulacja. Dzisiaj KE, PE i Rada UE dogadały się w sprawie Pakty Migracyjnego, ale z tego co znalazłem to nie wprowadza on obowiązkowej relokacji a jakiś mechanizm wsparcia państw borykających się z problemami miracyjnymi. Będzie można przekazać środki finansowe. Poza tym ma być bardziej restrykcyjny system przyznawania azylu wraz z pobieraniem odcisków palców.

3

Bąkiewicz korespondentem TV Republika z siedziby TVP XD

1

To minister mógł legalnie odwołać prezesa TVP? Bo już nie ogarniam :) Jedni mówią, że Tusk jest drugim Jaruzelskim i że odbywa się zamach na wolność słowa. Drudzy są zadowoleni i mają wywalone.

1

@JimMorrisonFCB Znowu profesjonalnie ocenił stylówkę i nie możesz się z tym pogodzić? XD

0

@Xwowrak A co z nim jest nie tak, bo nie kojarzę gościa?

1

@FanBarcYxD Raczej są w zasięgu Barcelony. W lidze słabiutko (11 miejsce) i nic ciekawego nie pokazali w fazie grupowej.

2

Biedroń mówił, że do nowego rządu weszli jego Avengersi. Jakimi pseudonimami i supermocami się posługują? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?