3

@RosjaninBut A tak przy okazji co ci platformersi mają z tym Bizancjum? To jest jedno z najczęściej używanych przez nich słów ;)

0

@tomek8756 Raczej o @MesQueUnClub96 bo ostatnio rozpływał się nad młodym Szwedem ;)

0

@szkudi7 A jakie masz podzespoły? Może coś źle jest złożone albo wcisnęli Ci coś niezbyt dobrego.

0

@szkudi7 To prawda. Optymalizacja też często leży, ale firmy mają to gdzieś. Nawet jeden burak z branży stwierdził ostatnio, że ja Ci źle działa ich produkt to znaczy że musisz zainwestować w lepszy sprzęt. Co z tego, że ludziom z RTX 4080 gra nie potrafi stabilnych 60 fps utrzymać XD

0

@szkudi7 Zgadzam się, że współczesne gry są coraz gorsze i też czasami mi się odechciewa. Teraz wielkie studia robią odświeżane kotlety. Ubisoft ogłosił grę Avatar, a to nic innego jak FarCry tylko z bogatszą paletą barw i niebieskimi bohaterami. Ale dalej granie sprawia mi przyjemność. Gram głównie w produkcje singleplayer. Wróciłem też do starych dobrych gier których nigdy nie przeszedłem. Obecnie przechodzę Fallout: New Vegas. Po kilku modach grafika nie wygląda tak źle, ale kilmat i fabuła miażdżą wiele nowszych produkcji :)

0

https://fb.watch/pSh6Uq6GJ1/
Co myślicie o tym urządzeniu? Hit czy kit?

5

Oglądając Klebaniuka w Pogoni Szczecin myślałem, że nie da się gorzej bronić jednak Pena pokazuje że się da XD

0

@Jonyx Spokojnie zaraz Vinicius wywali się od byle dotknięcia i z karnego strzelą ;)

0

@Transu96 ta i jeszcze na zmywaku popracuje :)

3

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-01-24/usa-czeka-inwazja-owadow-pojawi-sie-nawet-bilion-cykad/
W tym rok w Stanach Zjednoczonych dojdzie do inwazji cykad. Na obszarze 17 stanów jednocześnie dojdzie do wylęgu wielu grup owadów co się bardzo rzadko zdarza. Podobno może pojawić się nawet bilion cykad. Robi wrażenie, prawda?

0

@Popitek12 To współczuję. Ludzie czasami są żałośni pod tym względem

0

@Popitek12 Okazało się że to młoda nauczycielka, czy co? XD

1

@PatrykBarca Radzę przeczytać ze zrozumieniem. Szewczenko został prezydentem ukraińskiego odpowiednika PZPN, a nie prezydentem Ukrainy :)

2


Top Gun made in Bollywood to dopiero będzie kino! Łapcie trailer ;)

1

@IronSanHybrid A co się stało?

3

@Ojciec5tkidzieci Ciekawe czy powtarzał sobie słynną mantrę "ona taka nie jest" :)

0

@clyde Te podane przez Ciebie, Star Twistos Fromage, Lays Fromage i Lays Max Zielona Cebulka

1

1

@FcPortoFan1999 Ghana i Mozambik lecą do domu. To już ich koniec na PNA

0

@RosjaninBut No ale tym razem napastnik jest biały ;)

0

@koksik2700 Kiedyś bardzo ją lubiłem. Sk8er Boi


Czy Girlfriend
to były dobre kawałki :)

0

@tomek8756 A potężny Donald TUSK? XD

0

@gumaz Tak, coś jest nie tak. Wczoraj zauważyłem nagłe skoki liczby użytkowników na stronie: https://ibb.co/5kbh3x0
@wpwelement

1

@Kgorecki2500 Zdecydowanie za szybko odeszła (60 lat), ale dzięki Gwiezdnym Wojnom zostanie na długo w pamięci fanów.

3

Księżnicza Leia (Carrie Fisher) na plaży w sesji dla magazynu Rolling Stone (1983)

https://ibb.co/wwdFmXb
https://ibb.co/Rvd41Z1
https://ibb.co/zrtw1G4
https://ibb.co/0KszK2K
https://ibb.co/fYny5xC

Swego czasu na Rambli krążyła bardziej ponętna wersja tej postaci wykreowana przez AI, więc daję prawdziwe fotki ;) @Kgorecki2500 @koksik2700

2


Sportowy dział Hyundaia zrobił swoją wersję traileru GTA VI. Świetne! ;)

2

@Ruchks Na pewno zaniżają ale nie jest źle. Rok temu za Xiaomi Mi 9T Pro 128GB dostałem 915 zł. Tylko trzeba wsadzić wyczyszczony telefon do paczkomatu z podanym kodem i czekasz miesiąc.
Dowód: https://zapodaj.net/plik-IQtF4qPwWK

5

@arasz1819 Dokładnie. Giertych to bardzo śliski typ i powinien jak najszybciej zniknąć z naszej polityki...

0

@hayek Z takich rzeczy lubię jeszcze popijać grecką brandy macerowaną ziołami, czyli Metaxę 12 lub Grande Fine :)

1

@Witekk10 Z colą lub innym napojem gazowanym - Jameson
Jeśli sam lub z lodem - Glenmorangie, ale nie pamiętam która ;)
@hayek jak chciałeś tak poprawnie to koniak lub Cognac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?