@FcPortoFan1999 Tak jak w Ekstraklasie. Byłem załamany postawą Portowców w pierwszej połowie sezonu, a tu nagle zwycięstwo za zwycięstwem i idealnie układające się wyniki czołowych drużyn ;)
W czasie II wojny światowej fabryka Boeing Plant 2 zlokalizowana przy rzece Duwamish w Seattle była jednym z kluczowych zakładów produkujących bombowce B-17 Flying Fortress i B-29 Superfortress. W obawie przed Japończykami postanowiono ją zakamuflować, więc do akcji wkroczył korpus inżynieryjny i spece od scenerii z Hollywood. Na dachu zakładu zbudowano imitację całego typowo amerykańskiego podmiejskiego osiedla. Domy były niewiele wyższe od człowieka, ale na zdjęciach lotniczych z tamtego okresu wyglądały bardzo przekonująco. Podłoże zostało stworzone z wielu warstw tkanin i płachty maskującej. Po zakończeniu II wś całą instalację rozebrano, gdyż technika poszła na przód a sam Boeing potrzebował większego zakładu. https://imgur.com/a/zmbydYv
https://zapodaj.net/plik-vkw42hi5JQ Bardzo klimatyczne zdjęcie. Jest to opuszczona instalacja radarowa na wzgórzu Teufelsberg (Diabelskie Wzgórze) w granicach Berlina. Wzgórze zostało usypane przez człowieka głównie z gruzów po bombardowaniach z okresu II wś, a wybudowana na nim stacja była użytkowana przez Amerykanów do podsłuchiwania komunistów w czasie zimnej wojny. Obecnie służy graficiarzom jako galeria sztuki. Był tam ktoś z was?
0
@tristan87 Na szczęście nie, bo nie dodał kardamonu i pije z mlekiem zamiast czarną z cukrem :)
0
@FcPortoFan1999 Tak jak w Ekstraklasie. Byłem załamany postawą Portowców w pierwszej połowie sezonu, a tu nagle zwycięstwo za zwycięstwem i idealnie układające się wyniki czołowych drużyn ;)
0
@BorzyKrzys Fajną fryzurę ma ten ptaszor
1
@michal26 Nie lubię Trumpa, ale Poland First!
1
@Kengo Też poproszę o oznaczanie :)
2
https://fb.watch/qoBg5W9fEP/
Animowany obraz van Gogha pt. "Taras kawiarni w nocy". Świetnie im to wyszło!
0
@Encore A ile pali! Takie 8 litrowe W16 o mocy 1578 KM musi być mocno spragnione ;)
1
@Kratos1990 A jaką łychę pijesz?
1
@Kratos1990 Nie ma jej na liście, więc pijemy dalej :)
0
@FcPortoFan1999 A Slavia zagra w 1/8?
0
@FcPortoFan1999 A napiszesz do jakiej fazy/etapu te zespoły awansowały?
2
A w EAFC 24 jest potężna Česká Liga? :)
1
@MesQueUnClub96 Pewnie mają bardziej profesjonalny sztab w związku piłki nożnej od naszego Discopolowca i jego alko ferajny...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
W czasie II wojny światowej fabryka Boeing Plant 2 zlokalizowana przy rzece Duwamish w Seattle była jednym z kluczowych zakładów produkujących bombowce B-17 Flying Fortress i B-29 Superfortress. W obawie przed Japończykami postanowiono ją zakamuflować, więc do akcji wkroczył korpus inżynieryjny i spece od scenerii z Hollywood. Na dachu zakładu zbudowano imitację całego typowo amerykańskiego podmiejskiego osiedla. Domy były niewiele wyższe od człowieka, ale na zdjęciach lotniczych z tamtego okresu wyglądały bardzo przekonująco. Podłoże zostało stworzone z wielu warstw tkanin i płachty maskującej. Po zakończeniu II wś całą instalację rozebrano, gdyż technika poszła na przód a sam Boeing potrzebował większego zakładu.
https://imgur.com/a/zmbydYv
1
@ToWinaSedziego A co Darwin przeskrobał?
0
@FcPortoFan1999 Gratulacje Smoku! ;)
0
@Visca_barca a nie mówiłem ;)
1
@Visca_barca Lewandowski!
2
https://fb.watch/ql_303wLxd/
@Kgorecki2500 Coś dla Ciebie ;) Stolik dla fanów Star Wars. Na prawdę fajne rzeczy można z tą żywicą wykonać.
0
https://fb.watch/qlSCD43rcA/
Knajpa bez kelnerów. Fajny bajer do podawania piwka kumplom na domówce ;)
0
@tomek8756 O co tu chodzi?
1
@FcPortoFan1999 Bo to fan rządowych, a Atleti to jeden z największych rywali ;)
0
@Arden @takisobiektos o opinię poprosimy ;)
1
@Visca_barca BVB i Inter
4
https://zapodaj.net/plik-vkw42hi5JQ
Bardzo klimatyczne zdjęcie. Jest to opuszczona instalacja radarowa na wzgórzu Teufelsberg (Diabelskie Wzgórze) w granicach Berlina. Wzgórze zostało usypane przez człowieka głównie z gruzów po bombardowaniach z okresu II wś, a wybudowana na nim stacja była użytkowana przez Amerykanów do podsłuchiwania komunistów w czasie zimnej wojny. Obecnie służy graficiarzom jako galeria sztuki. Był tam ktoś z was?
4
@Emhyr samba, karnawał w Rio i długie piaszczyste plaże
1
@Deviler Klasa! A z tyłu Christensen z niepewnym brzuchem? ;)
1
@mekston Tak było również z podwójnym dyfuzorem w bolidzie Brawn GP?
2
@Kgorecki2500 No i bardzo dobrze. Lewica zamiast powrotu do kompromisu chce za wszelką cenę ciągnąć temat dalej i robić aferę.