0

@tristan87 Na szczęście nie, bo nie dodał kardamonu i pije z mlekiem zamiast czarną z cukrem :)

0

@FcPortoFan1999 Tak jak w Ekstraklasie. Byłem załamany postawą Portowców w pierwszej połowie sezonu, a tu nagle zwycięstwo za zwycięstwem i idealnie układające się wyniki czołowych drużyn ;)

0

@BorzyKrzys Fajną fryzurę ma ten ptaszor

1

@michal26 Nie lubię Trumpa, ale Poland First!

1

@Kengo Też poproszę o oznaczanie :)

2

https://fb.watch/qoBg5W9fEP/
Animowany obraz van Gogha pt. "Taras kawiarni w nocy". Świetnie im to wyszło!

0

@Encore A ile pali! Takie 8 litrowe W16 o mocy 1578 KM musi być mocno spragnione ;)

1

@Kratos1990 A jaką łychę pijesz?

1

@Kratos1990 Nie ma jej na liście, więc pijemy dalej :)

0

@FcPortoFan1999 A Slavia zagra w 1/8?

0

@FcPortoFan1999 A napiszesz do jakiej fazy/etapu te zespoły awansowały?

2

A w EAFC 24 jest potężna Česká Liga? :)

1

@MesQueUnClub96 Pewnie mają bardziej profesjonalny sztab w związku piłki nożnej od naszego Discopolowca i jego alko ferajny...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

W czasie II wojny światowej fabryka Boeing Plant 2 zlokalizowana przy rzece Duwamish w Seattle była jednym z kluczowych zakładów produkujących bombowce B-17 Flying Fortress i B-29 Superfortress. W obawie przed Japończykami postanowiono ją zakamuflować, więc do akcji wkroczył korpus inżynieryjny i spece od scenerii z Hollywood. Na dachu zakładu zbudowano imitację całego typowo amerykańskiego podmiejskiego osiedla. Domy były niewiele wyższe od człowieka, ale na zdjęciach lotniczych z tamtego okresu wyglądały bardzo przekonująco. Podłoże zostało stworzone z wielu warstw tkanin i płachty maskującej. Po zakończeniu II wś całą instalację rozebrano, gdyż technika poszła na przód a sam Boeing potrzebował większego zakładu.
https://imgur.com/a/zmbydYv

1

@ToWinaSedziego A co Darwin przeskrobał?

0

@FcPortoFan1999 Gratulacje Smoku! ;)

0

@Visca_barca a nie mówiłem ;)

1

@Visca_barca Lewandowski!

2

https://fb.watch/ql_303wLxd/
@Kgorecki2500 Coś dla Ciebie ;) Stolik dla fanów Star Wars. Na prawdę fajne rzeczy można z tą żywicą wykonać.

0

https://fb.watch/qlSCD43rcA/
Knajpa bez kelnerów. Fajny bajer do podawania piwka kumplom na domówce ;)

0

@tomek8756 O co tu chodzi?

1

@FcPortoFan1999 Bo to fan rządowych, a Atleti to jeden z największych rywali ;)

0

@Arden @takisobiektos o opinię poprosimy ;)

1

@Visca_barca BVB i Inter

4

https://zapodaj.net/plik-vkw42hi5JQ
Bardzo klimatyczne zdjęcie. Jest to opuszczona instalacja radarowa na wzgórzu Teufelsberg (Diabelskie Wzgórze) w granicach Berlina. Wzgórze zostało usypane przez człowieka głównie z gruzów po bombardowaniach z okresu II wś, a wybudowana na nim stacja była użytkowana przez Amerykanów do podsłuchiwania komunistów w czasie zimnej wojny. Obecnie służy graficiarzom jako galeria sztuki. Był tam ktoś z was?

4

@Emhyr samba, karnawał w Rio i długie piaszczyste plaże

1

@Deviler Klasa! A z tyłu Christensen z niepewnym brzuchem? ;)

1

@mekston Tak było również z podwójnym dyfuzorem w bolidzie Brawn GP?

2

@Kgorecki2500 No i bardzo dobrze. Lewica zamiast powrotu do kompromisu chce za wszelką cenę ciągnąć temat dalej i robić aferę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?