0

@macio_944 czy Ty kiedyś skończysz to RDR2? :D

1

@domin1515 dziękuję za wyjaśnienie

0

@domin1515 no to jeśli znasz się na piłce to mi wyjaśnij w czym Pedri jest lepszy od Gaviego np.
@Rewolucja123 życzę mu żeby jego kariera wyglądała tak jak Busiego. Po prostu nie przekonuje mnie

6

Czy tylko ja i @Ghotti nie rozumiemy fenomenu Pedriego?

7

@Kinginiesta jeśli chodzi o kanapki to nie

0

@Jakchcesz łe tam :D

31

Za 2 dni do Maka wraca Burger Drwala. ^^ jedyna kanapka stamtąd która naprawdę mi smakuje.

5

W USA jakiś idiota rozjeżdżał ludzi na paradzie swiatecznej. :/
https://x.com/TaylorLumpkinTV/status/1462575035042910212

1

@Ghotti o tej bramce w El Clasico Ci pisałam. ;( Piękne

9

Mingueza? Top


Na orliku chyba

0

Oskar niestety nie dojechał na ten mecz.

0

W końcu staramy się grać z kontry.

4

Maszyna ruszyła :D

4

Sztanga jakie kopyto

0

Ale Orłowski jest irytujący.

0

Xaviiii Xaviiii Xaviiii. Oby się udało. :D

11

Niby człowiek się pogodził, że nie ma Leo ale jak zobaczyłam na fb teraz te bramkę jak się cieszy z Mbappe i z innymi od szejka to jakoś mi dziwnie. Chyba nigdy się nie przyzwyczaję.

3

@magister97r Ranczo? Top

1

@DaPidejpi @Ghotti grał ale to fanboj MS więc jego nie pytaj.

2

@LambiPL gwiazdki są :D

0

@ranger3120 lift jabłkowy... Czuje ten smak :( albo Hop czarna porzeczka też był taki napój

3

Rozmowa z @Ghotti mnie natchnęła :D jakie pamiętacie słodycze/przekąski które kiedyś były a teraz ich nie ma?
Moje top to Twistos paprykowy:
https://static1.money.pl/i/msp/znaki_towarowe/221/443666

Czitosiki zielona cebulka:
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/01/b4d20c74ebecc850b2dec342ea2c7808.jpg

Baton Komix
https://komiksbaza.pl/media/items/opakowanie-po-batonie-orzeszki-w-karmelu-firmy-wawel-wersja-2_z1.png

Snickers Cruncher
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_j9TjBK5wMCn23QoHMHpnD0W5I6iEy876.jpg

Baton Picnic
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_fhEPZWBZBXvsHNYrv6iyOHjtX4niCQEt.jpg

3Bit w białej czekoladzie
Zdjęcia niestety nie mogę znaleźć

;( Ale bym to wszystko chciała chociaż raz jeszcze spróbować.

10

@Kgorecki2500 piesełki

6

Jak skończy się temat obrony granicy to znów zajrzy w oczy inflacja i wzrost cen. Co obstawiacie, jaki temacik zastępczy? Aborcja czy LGBT? :D

1

@Ghotti nie masz serca xD

1

@MesQueUnClub_87 ja kupiłam rok temu jakoś +/- 60-70 zł więc w tak niskiej cenie 1 raz :D
@Mlodypro101 ano też
@Ghotti muszę w końcu ograć tego Ratcheta :(

0

Z racji tego, że na PlayStation Store jest ,,Black Friday" mniej lub bardziej opłacalny jak wiadomo, wybrałam kilka pozycji które są myślę w dobrych cenach.

PS Plus na rok dla nowych i starych użytkowników - 160 zł
Dying Light z dodatkiem - 49 zł!
Wiedźmin 3 z dodatkami - 39,80!
NioH 2 - 84,50 zł
The last of us II - 84 zł
Doom Eternal 72 zł
RE Village -124 zł
Little Nightmares II - 83 zł
Watch Dogs Legion - 101 zł
Immortal Fenyx - 101 zł

Myślę, że kilka dobrych promocji się znalazło, szczególnie Wiedźmin 3 (ale ta promocja pojawia się cyklicznie) i Dying Light z dodatkami to super oferta. :D

0

@Tuc ogólnie nasilenie objawów nastąpiło przynajmniej u mnie po ok tygodniu. Też chodziłam taka dziwna, byłam osłabiona, ciągle się pociłam, a potem 3 dni temperatury. U mnie gorsze objawy pojawiły się po tygodniu. Kaszel, ból w klatce piersiowej i takie osłabienie, że po izolacji nie mogłam zejść ze schodów. :/

1

@kuz masz to też w EA Play za 15 zł/mies. :D

2

@kuz Unravel Two. Mega polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?