2

@kuz Unravel Two. Mega polecam

0

@barcowy1899 sprawdź CUSA. Może być angielska okładka a będą napisy PL.

11

@Alvarinho ogólne olewactwo. I to nie tylko tu gdzie pracuję ale też w poprzedniej pracy. Dotyczy to szczególnie osób które wchodzą na rynek pracy. Dramat :/ niepunktualność, wszystko na odpieprz i nieobecności.

2

@buddy PS5 z napędem.

Exów starczy Ci na kilkanaście miesięcy. :)

9

@Rust_Cohle pamiętam jak Leo był kontuzjowany i Ney ciągnął całą naszą grę jesienią. Może nie przewyższał pod względem technicznym ale G+A miał imponujące.

0

@Ghotti niestety :(

1

@Ghotti no to kolejne dwie gry które kupię. XD no i wtedy kurła muszę kupić tego XSX. :/

0

@Jakchcesz no to wiadomo :D
@Objectivo Black Myth też mnie jara ale nie wiem czy w ogóle jest data premiery?
@Ghotti ooo, Hellblade. :D ale jest zapowiedziane na 2022? Tak samo Plague Tale? Nie mam pewności. Jeśli tak to czekanko mocno :D

3

Jeśli chodzi o 2022 rok, szykuje się Nam czas premier wielu świetnych gier. Można powiedzieć, że w końcu :D
Mnie najbardziej interesuje Elden Ring, Horizon Zero Dawn, Dying Light, God of War, Forspoken, Hogwart Legacy. Trzeba szykować portfele. :D no i oczywiście next patch gen jeśli chodzi o Cyberpunka i Wiedźmina 3. Dawno nie czekałam na tak gierkowy rok. :D

0

@macio_944 a Returnal? :(

0

@Bunk420 kto im broni przekroczyć LEGALNIE granice? :D

2

@PatrychoO Hubi go łyknie

0

@LS ja się chyba skusze na grę karciana Bloodborne. :D

1

@LS wygląda super ale nie miałabym z kim grać. :/ Ale jak tylko na półkę do kolekcji to ekstra pomysł. :D

0

@macio_944 czekam na next gen patch. Na półce sobie czeka. :D

1

@Ptasior dużo zdrowia dla mamy.

2

@Bykunn dużo zdrówka dla dzidzki, mamy i siły dla Ciebie :)

8

@macio_944 dziękuję. Ostatnie 2 miesiące w moim życiu to istny armageddon. Teraz mam nadzieję, że pójdzie ku lepszemu. :D

72

Moja mama odebrała wyniki biopsji i okazało się, że zmiana która wyszła jej w piersi na mammografii to tylko jakieś niegroźne zwapnienie. Powiem Wam, że w obliczu czekania na takie wyniki wszystko inne jest nieważne.

0

@SuperGamon myślę, że już było dość sytuacji by Ci ludzie przejrzeli na oczy i tak nic to nie dało :(

0

@KrystianR no tak ale na zdrowy rozsądek - zapłaciłeś za coś kupę forsy, a tego nie dostałeś. Ale masz rację, w mniemaniu tych ludzi my jesteśmy źli, a Białorusini którzy im pomagają są tymi dobrymi. No ale były też sytuacje, że żołnierze z Białorusi grozili imigrantom i praktycznie siłą zmuszali ich by szli na granicę. Dlaczego Ci ludzie chociaż nie reagują?

1

@SuperGamon ale elektorat pisu to nie interesuje zbytnio. Mają 500+, 13,14 emerytury, mnóstwo socjalu, teraz jeszcze jakieś zapomogi na gaz i paliwo. Najwyżej wyciągną bardziej rękę do państwa (o ile się da) albo zrobię rewaloryzację 500+ i emerytur.

1

@Commandement mnie tylko ciekawi dlaczego oni atakują tak zaciekle Polaków, którzy po prostu nie chcą ich wpuścić a nie Białorusinów którzy ich oszukali (opowiadając bajki o autobusach podstawionych by jechać do Niemiec). Zdziwiłby się Łukaszenka jakby imigranci zwrócili się przeciwko jego ludziom. No ale to pewnie niemożliwe i chęć życia na socjalu jest silniejsza. XD

0

@TheNekro94 1. Sernik z rodzynkami

2

Słuchaj Fabian, głupia sprawa...

1

Wojtas top xDddd

0

@hayek a przed przerwą reprezentacyjną grał? :F

0

A Umtiti to coś gra czy tylko do zdjęć pozuje?

0

@zadafcb szkoda, że nie można dać dwóch herbów.

2

@JohnnyBarca ja nie chciałam by przychodził po tym co odwalał, przyznaje się bez bicia. :D potem w Barcy się uspokoił ale na początku byłam przeciwna. Tak samo z Vidalem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?