0

@Rust_Cohle no dobra masz rację, nie żartujmy.

0

@Rust_Cohle mi się nie nudzi bo @Ghotti mi wysyła nudesy na zawołanie. @Ghotti st00pki i inne. Rzuciłam okiem, nie zaprzeczę.

1

@Ghotti dobra
@MesQueUnClub96 no i temat wyczerpany :D
@ranger3120 ja tylko PS5
@Rust_Cohle to po co wysyłałeś mi nudeski priv jak jesteś taki obojętny? :D

0

@ranger3120 nie, kiedyś gadaliśmy przez mikrofon na PS5 xD i ma mojego fb, którego mam od 11 lat chyba.

0

@Encore Enkor nie kompromituj się już

0

@BART97 w zeszłym roku byłam w ścisłym finale. ;( Za zasługi i całokształt :D

0

@tomek8756 pewka, że lubi :D on jedyny ;(

2

@HighestInTheRoom wszystko przed Nami. :D
@tomek8756 no on jeden z niewielu tu chyba ma dowody, że nie jestem facetem. XD a i tak mnie szykanuje

1

@ranger3120 chamstwo :( większość moich psiołków na banie chyba.

5

@Striker nie interesuj się :D

1

Tylko jeden jedyny @Ghotti porządny. :( Nikt inny mnie nie nominował. Wstyd.

1

@Rust_Cohle włączam sobie składankę Maanamu i jazda. :D

3

@Ghotti bo to fajny ziom.

0

0

@DarkShen Gothic 2 za dzieciaka, potem Wiedźmin 3 (+/- 350 h w ciągu jednego roku), Assassin's Creed II, no i Bloodborne. W zasadzie wszystkie gry w które zagrałam więcej niż raz. :D

0

@deszczyk89 bardzo mi przypadła do gustu. Ogólnie to był okres gdzie grałam jedno po drugim Hellblade a potem A Plague Tale Innocence i wiem, że te dwie gry mocno zmęczyły moją głowę ale w takim pozytywnym znaczeniu. Dobre słuchawki, ciemno w pokoju, pad, telewizor, ja i Senua. Piękna przygoda, przeżywałam razem z Nią i na końcu oczywiście całe napisy końcowe ryczałam. Co do zwiastunu - tak samo mnie raduje co smuci, bo będzie tylko na Xboxie przez co będę musiała kupić drugą konsole ale myślę, że będzie warto. No i mam nadzieję na co najmniej 20h zabawy.

1

@LambiPL Wiesiu dopiero 2 kwartał 2022 ale też czekam. W ogóle będzie takie natężenie gier, że nie wiem kto na to wszystko zarobi. :D

1

@LambiPL jeszcze Forspoken wychodzi, patch next gen do Cyberpunka... Wszystko trzeba będzie sprawdzić ^^

1

@Objectivo jedynka jedna z moich topek gier. @Ghotti pacz

1

@marcin62 ale w Gothica 2 bym pograła. Mam na kompie zainstalowane, chyba wrócę w wolnej chwili. :D

0

@masq kupię Xboxa dla Hellblade, a potem przejdę wszystkie inne :D

0

@pt9 trailer przedstawiający tło historii po prostu. :D

1

@masq obejrzałam do końca... Ciary. Chyba Ci co grali mogą domyślić się kim jest ten gigant. Kupuje Xbox series x, decyzja zapadła.

2

@Jakchcesz tak się jaram, że nie zauważyłam xd

5



Elden Ring, story trailer.
OMFG

0

@masq zanim wejdę i się napalę krytycznie: jest data premiery?

1

@Rust_Cohle idziesz na rekord xd

1

Dobrze, że nie trafił. XD

1

@masq polecam, można grać też bez znajomości trylogii, bohaterowie po prostu wspominają swoje poprzednie wspólne przygody. Polecam. 100 razy bardziej mi się podobało niż TLOU

0

@Amigo_Blanco no chyba w czerwcu to zamówiłam.
@Bobo25 miał być we wrześniu, potem listopadzie a potem już miałam to gdzieś xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?