clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid już kupiłam :D więc jak coś jestem chętna. W ogóle możesz mnie dodać na PS mój nick to KarolinaLula i możemy się zgadać jakoś. :)
0
Najlepszy polski zespół wszechczasów? Moje top: 1. Maanam 2. HEY 3. Budka Suflera
1
@IronSanHybrid póki co zrobiłam wszystkie misje na Tuchance :( zakończenie mnie rozwaliło
2
Gram sobie w to Mass Effect 3 i już ryczę :D zapowiada się emocjonująca przygoda. @IronSanHybrid
5
@Image bardzo czasochłonne na pewno.
1
@Medium kobieta, która chodziła pod rękę z Millerem a teraz nagle ma mega prawicowe poglądy zarzuca komuś, że jest mało autentyczny. XD²
9
Wy też dostaliście listy od dostawcy gazu z których nic nie wynika? :D w dużym skrócie: no elo, tu masz tabelkę tyle będziesz płacić w jednostkach o których nie masz pojęcia, nie napiszemy Ci ile płaciłeś ostatnio za taką jednostkę, będziesz płacić teraz tyle i ch*j. No elo do zobaczenia przy rachunku za gaz.
12
FC Albatros vs Orły Otwocka, to nawet nie są oni.
6
Ale przynajmniej stroje mamy ładne.
0
@DaPidejpi jakby miał 17 lat nikt by go nie hejtował ale wiek jednak zobowiązuje.
1
@ElKamil @Laporta jestem hejterką Pucza.
16
Jestem hejterką Pucza i nie wstydzę się tego. :D
6
@TR3YWAY niedługo przez te podwyżki wszyscy będziemy się kąpać w zimnej wodzie i to jeden po drugim. :D będziesz wprawiony
9
Riki to taki typowy dzieciak z orlika który grał na siłę bo miał najlepszą piłkę, którą kupili mu rodzice. XD irytujący, w sumie zbędny, taki ,,pan piłkarz" co robi skupione miny na boisku.
5
Jak piłka jest w polu karnym i słyszę gwizdek to mam mini-wylew przez to, że Lahoz sędziuje xD
1
@Firestone odejdzie Koeman i przyjdzie Xavi to zobaczy w naszej gwieździe potencjał i dostanie szansę na jaką zasługuje. :D a nie, czekaj
25
Pucz to nieślubny syn Laporty. Nie ma innego powodu dlaczego on ciągle jest w tym klubie. Wygląda jak 13 latek, nasi 17-18 latkowie go zjadają na śniadanie a on tylko się uśmiecha do zdjęć. Po Albie chyba jeden z najbardziej irytujących piłkarzy Barcy.
5
:OOOO aleś mi teraz zaimponował. Szkoda, że to nie wpadło
1
Luuuuk, co za petarda. :D jak ten człowiek został piłkarzem?
4
Pucz musiał poczekać aż prawie wszyscy wypadną przez covid by dostać szansę. XD
16
Może Wam umknęło ale wczoraj zapowiedziano, że każdy odcinek autostrady w Polsce będzie płatny. Koniec z darmowymi odcinkami. :D trzymajcie się tam zdrowo w tym 2022 bo trzeba mieć siłę by robić na socjale dla patusów i nierobów.
0
@Tollusiek powiem Ci, że jazda po śniegu jest super o ile jest ubity :D jak jest tak jak na zdjęciu też jeszcze można jechać chociaż ciężko, najgorzej to jak pada przy -1 i robi się szklanka. Boleśnie się przekonałam parę razy na zakręcie :D
0
@Tollusiek około 5 w jedną stronę. :D szału nie ma, ale jeżdżę też na rowerze poza pracą w wolne dni +/- 50km trasy. :)
0
@Tollusiek moje, moje. Ja jeżdżę cały rok rowerem bo to mój transport do pracy. :D zima, nie zima trzeba jechać. Chyba, że wyjątkowo mam ochotę na spacer to idę z buta.
2
@Tollusiek https://ibb.co/1bkvnLV
Nie ma złej pogody na rower :D
0
@lukaszbarca15 dość dużo, ale moje ulubione to Sekiro, Bloodborne, Ghost of Tsushima i Days Gone.
1
@IronSanHybrid robię, robię. W ogóle przez 2 części, które już skończyłam nie nawiązałam żadnego romansu. XD było blisko z Liarą ale w sumie uznałam, że mój Shepard będzie taki zimny i skupiony na zadaniu. W ogóle jak grasz to podejmujesz decyzje idealisty czy renegata? Ja ciągle idealisty no i jestem ogólnie dla wszystkich miła.
2
@IronSanHybrid Wrex i Garrus też moi ulubieńcy. :D w drugiej części Garrus i Thane.
0
@LambiPL będzie, ta gra będzie zawsze. Do końca moich dni :D w 2022 zapowiada się kolejny maraton z Wieśkiem :)
1
@WiernyKatalonii ale wspaniały bubuś ;((( na pewno pięknie pachnie