1

@FC1899Barca bo dają pinionżki

1

@Kgorecki2500 wątpię żeby dostał inną. Pani Kozidrak mogła dostać inną, a nie dostała, to samo syn Zenka. To, że kodeks karny powinien być zmieniony to jedno, a to, że w sądzie jest patologia to druga sprawa

39

Sprawy pana Kraśki, synka Martyniuka, Najsztuba czy Kozidrak pokazują, że elyty celebryckie mają się dobrze. Patologia sądownictwa w czystej postaci. Jedyny który mi się przypomina, że poniósł karę to były mąż Górniak ale on zabił kogoś jadąc nafukanym więc inaczej nie można było a i tak wyszedł wcześniej. Potem Ci sami celebryci idą na manifestacje i krzyczą wolne sądy. XD

0

@Ghotti ale to Ty dzwonisz.

^^

0

@IronSanHybrid na PS5? :D

2

@DaPidejpi i te plany by zorganizować takie spotkanie. XD a teraz połowa zbanowana

0

@gumaz mogę upiec tort. :D

0

@Ghotti na Messengerze taki jesteś milutki a tu robisz mi koło pióra. Skończą się rozmówki, poczekaj.

3

@Emhyr to tak jak Nasi politycy. :D ceny rosną? LGBT. Ludziom żyje się coraz gorzej? Aborcja. :D

0

@Encore a skąd.

6

Ciekawe czy znów będą rozmowy telefoniczne z finałową trójką. Głosu @IronSanHybrid i @VamosRakieta nie zapomnę nigdy. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Danny Gaucho na kolanach, a jak. @masq dzięki :D

3

5

Nie spodziewałam się, że w ogóle będę w finałowej grupie. XD dzięki mordeczki.

0

@macio_944 muszę sobie przypomnieć ,,Miecz Przeznaczenia" by potem się wymądrzać i hejtować. Dobrze, że przypomniałeś :D

3

@pt9 Tylko japoński dubbing + napisy. Nie wypada tragicznie ale psuje całe odczucia z gry.

7

Moim zdaniem Real wciągnie nosem PSG.

1

@LambiPL gry na premierę i moje topki mam na płytach, a jakieś starsze z kupki wstydu kupuje na PS Store za grosze. :D mam kolekcje steelbooków z Wiedźmina. Edycje specjalne Assassin's Creed, Ghost of Tsushima. No i niedługo kolekcjonerka Elden Ring.

7

Pomyśleć, że za De Jonga, Coutinho i Bombele daliśmy razem ile? 400 milionów? 500? XD śmiech przez łzy

105

Wiedziałam, że era po Messim będzie trudna ale takiego gówna to się chyba największy pesymista nie spodziewał.

11

Zawsze się śmialiśmy ,,sprzedać wszystkich, kupić wszystkich" ale tu serio by trzeba było wszystkich wygonić. XD

5

Kiedy Ter Stegen w końcu coś obroni? To jest niemożliwe, że wszystko wpada

0

Sprzedać, zapomnieć, łóżko po nim w szpitalu na złom.

1

@Comfortable_ no, popisali się xD

32

Na osłodę to Wam powiem, że Legia przegrywa.

3

Ale my jesteśmy żałośni. XD

0

@VegetaPolska Super średnio mi się podobał prócz niektórych odcinków, a teraz tych wszystkich nowości w ogóle nie śledzę bo mi się przejadło. :D @Gall ja z moim przyjacielem śledzimy od początku Atak Tytanów, tego o czym piszesz nie widziałam, wiem, że żadnego anime tak nie przeżywamy, nie czekamy na nowy odcinek i nie dyskutujemy jak właśnie o Ataku Tytanów. :D

0

@Tomek54321 ogólnie opowiada to historię 3 przyjaciół, którzy żyją w zamkniętym mieście, a poza murami miasta biegają giganty zwani tytanami, czyli bezmyślne twory, przypominające ludzi. Wszystko zmienia się kiedy mur zostaje przerwany i Tytani dostają się do środka. Mało które anime wywołuje takie emocje, budowanie napięcia a twist pod koniec jest niesamowity. Polecam bardzo, bardzo mocno, tym bardziej, że niedługo wychodzi ostatnia część i zakończenie historii. Ja czekam na koniec 8 lat chyba. :D
@FafitFCB Dragon Ball Z, Atak Tytanów, Fullmetal Alchemist Brotherhood i Hunter x Hunter. 4 moje top.

2

@Essos moje top3. Jedno z najlepszych anime jakie wyszło. :D

2

@Ghotti jestem wzruszona. :D @koksik2700 :*****

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?